FlixBus · Autobus

Linia 902 · Vienna - Budapest - Prešov

256 km · 64 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026

C

Linia 902 FlixBus (Vienna - Budapest - Prešov) bywa różnie: 71.9% z 64 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 dotarło z opóźnieniem do pięciu minut; typowe opóźnienie wyniosło 1.7 minut, a co dziesiąty kurs miał 9.4 minut lub więcej.

Odjazdy około 06:00 były najbardziej punktualne (100%), a odjazdy o 12:00 najmniej (28.6%). niedziela był najbardziej punktualnym dniem (83.3%); poniedziałek najmniej (61.5%).

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Budapest Kelenföld bus station (5.3 min).

8 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
71.9%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
1.7 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
9.4 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 74 kursów
Próba
64
64 kursów zmierzonych · 74 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Budapeszt → Wiedeń.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%0203:00: 100%, 3406:00: 100%, 5607:00: 80%, 508:00: 100%, 5809:00: 100%, 210:00: 33.3%, 61011:00: 100%, 312:00: 28.6%, 71213:00: 100%, 514:00: 100%, 21415:00: 80%, 516:00: 50%, 41617:00: 50%, 218:00: 50%, 21820:00: 50%, 42021:00: 0%, 12223:00: 100%, 3

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 61.5%, 26ponwtorek: 75%, 4wtośroda: 70%, 10śroczwpiąsobniedziela: 83.3%, 24nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 83.3%, 0.6 min, 241112 października 2026: 61.5%, 3.3 min, 261213 października 2026: 75%, 0 min, 41314 października 2026: 70%, 3.7 min, 1014

Najgorszy dzień dotychczas: 12 października 2026 z 61.5% punktualnych i opóźnieniem P90 8.6 min (26 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Parndorf Designer Outletno actualsGyőr bus stationno actualsPrešov (bus station)no actualsVienna Central StationVienna Central Station: 3.4 min3.4 minKošice (bus station)Košice (bus station): 0 min0 minBudapest Népliget bus stationBudapest Népliget bus station: 5 min5 minVienna International AirportVienna International Airport: 0.3 min0.3 minBudapest Kelenföld bus stationBudapest Kelenföld bus station: 5.3 min5.3 minVienna Erdberg (Busterminal VIB)Vienna Erdberg (Busterminal VIB): 6.4 min6.4 minBudapest AirportBudapest Airport: 1.8 min1.8 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Parndorf Designer Outlet—0 / 9
Győr bus station—0 / 22
Prešov (bus station)—0 / 15
Vienna Central Station3.4 min10 / 51
Košice (bus station)0 min1 / 15
Budapest Népliget bus station5 min10 / 74
Vienna International Airport0.3 min20 / 49
Budapest Kelenföld bus station5.3 min12 / 33
Vienna Erdberg (Busterminal VIB)6.4 min2 / 18
Budapest Airport1.8 min9 / 22

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Budapeszt → Wiedeń50%22 / 27
Wiedeń → Budapeszt72.7%22 / 25
Prešov → Wiedeń100%5 / 5
Wiedeń → Budapest Airport100%4 / 5
Wiedeń → Prešov80%5 / 5
Prešov → Budapeszt100%3 / 3
Budapeszt → Prešov100%2 / 2
Budapest Airport → Wiedeń100%1 / 2

Najczęstsze pytania

Czy linia 902 FlixBus często się spóźnia?

71.9% z 64 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 1.7 minut, a 90. percentyl 9.4 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 9.4 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 902 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 902 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Kiedy najlepiej jechać autobusem z Budapeszt do Wiedeń?

Według naszych danych odjazdy około 06:00 miały najlepszą punktualność (100%), a niedziela był najbardziej punktualnym dniem (83.3%). Wczesne odjazdy zwykle mniej cierpią z powodu narastającego opóźnienia.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Budapeszt do Wiedeń jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.