FlixBus · Bus

Lijn 902 · Vienna - Budapest - Prešov

254 km · 69 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026

C

Lijn 902 van FlixBus (Vienna - Budapest - Prešov) is wisselvallig: 66.7% van de 69 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 kwam met hooguit vijf minuten vertraging aan; de typische vertraging was 2.1 minuten en één op de tien ritten had 10.8 minuten vertraging of meer.

Vertrekken rond 06:00 waren het vaakst op tijd (100%), vertrekken om 12:00 het minst (28.6%). zondag was de meest punctuele weekdag (83.3%); woensdag de minst punctuele (46.7%).

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Budapest Kelenföld bus station (6.8 min).

4 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
66.7%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
2.1 min
typische rit
P90-vertraging
10.8 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 79 ritten
Steekproef
69
69 ritten gemeten · 79 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Boedapest → Wenen.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%0203:00: 100%, 3406:00: 100%, 5607:00: 80%, 508:00: 100%, 5809:00: 100%, 210:00: 33.3%, 61011:00: 100%, 312:00: 28.6%, 71213:00: 62.5%, 814:00: 66.7%, 31415:00: 66.7%, 616:00: 50%, 41617:00: 50%, 218:00: 50%, 21820:00: 50%, 42021:00: 0%, 12223:00: 100%, 3

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 61.5%, 26maadinsdag: 75%, 4dinwoensdag: 46.7%, 15woedonvrizatzondag: 83.3%, 24zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 83.3%, 0.6 min, 241112 oktober 2026: 61.5%, 3.3 min, 261213 oktober 2026: 75%, 0 min, 41314 oktober 2026: 46.7%, 5.2 min, 1514

Slechtste dag tot nu toe: 14 oktober 2026 met 46.7% op tijd en een P90-vertraging van 23.3 min (15 ritten).

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Parndorf Designer Outletno actualsGyőr bus stationGyőr bus station: 22.3 min22.3 minVienna Central StationVienna Central Station: 4.1 min4.1 minBudapest Népliget bus stationBudapest Népliget bus station: 5.8 min5.8 minKošice (bus station)Košice (bus station): 7.1 min7.1 minPrešov (bus station)Prešov (bus station): 10.8 min10.8 minVienna International AirportVienna International Airport: 2 min2 minBudapest Kelenföld bus stationBudapest Kelenföld bus station: 6.8 min6.8 minBudapest AirportBudapest Airport: 2.6 min2.6 minVienna Erdberg (Busterminal VIB)Vienna Erdberg (Busterminal VIB): 5.8 min5.8 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Parndorf Designer Outlet—0 / 10
Győr bus station22.3 min1 / 24
Vienna Central Station4.1 min11 / 53
Budapest Népliget bus station5.8 min14 / 79
Košice (bus station)7.1 min2 / 16
Prešov (bus station)10.8 min1 / 16
Vienna International Airport2 min23 / 52
Budapest Kelenföld bus station6.8 min14 / 36
Budapest Airport2.6 min11 / 24
Vienna Erdberg (Busterminal VIB)5.8 min3 / 20

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Boedapest → Wenen47.8%23 / 28
Wenen → Boedapest66.7%24 / 27
Prešov → Wenen100%5 / 5
Wenen → Budapest Airport100%4 / 5
Wenen → Prešov80%5 / 5
Boedapest → Prešov66.7%3 / 3
Budapest Airport → Wenen50%2 / 3
Prešov → Boedapest100%3 / 3

Veelgestelde vragen

Is lijn 902 van FlixBus vaak te laat?

66.7% van de 69 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 2.1 minuten en het 90e percentiel 10.8 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 10.8 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 902 live?

Open de live kaart en typ 902 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Wat is de beste tijd om de bus van Boedapest naar Wenen te nemen?

Volgens onze gegevens waren vertrekken rond 06:00 het vaakst op tijd (100%) en was zondag de meest punctuele weekdag (83.3%). Vroege vertrekken hebben doorgaans minder last van opgebouwde vertraging.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Boedapest naar Wenen te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.