Arriva · Autobus

Linia 350 · Maastricht via Gulpen - Aachen

29 km · 27 zmierzonych kursów 14 października 2026

D

Linia 350 Arriva (Maastricht via Gulpen - Aachen) bywa różnie: 63% z 27 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do pięciu minut; typowe opóźnienie wyniosło 2.6 minut, a co dziesiąty kurs miał 10 minut lub więcej.

Odjazdy około 18:00 były najbardziej punktualne (100%), a odjazdy o 16:00 najmniej (20%).

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Aachen, Elisenbrunnen (4.3 min).

8 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
63%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
2.6 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
10 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 30 kursów
Próba
27
27 kursów zmierzonych · 30 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Akwizgran → Maastricht.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024681012:00: 62.5%, 81213:00: 66.7%, 31416:00: 20%, 51617:00: 75%, 818:00: 100%, 3182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%ponwtośroda: 63%, 27śroczwpiąsobnie

Najgorszy dzień dotychczas: 14 października 2026 z 63% punktualnych i opóźnieniem P90 10 min (27 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Utrecht, CS JaarbeurszijdeUtrecht, CS Jaarbeurszijde: 0.8 min0.8 minWageningen, Lawickse AlleeWageningen, Lawickse Allee: 2 min2 minAachen, SchanzAachen, Schanz: 3.6 min3.6 minMaastricht, WilhelminasingelMaastricht, Wilhelminasingel: 3 min3 minUtrecht, NeudeUtrecht, Neude: 0.5 min0.5 minWageningen, Hof van GelderlandWageningen, Hof van Gelderland: 2.5 min2.5 minWageningen, WesthofWageningen, Westhof: 1.9 min1.9 minAachen, ReutershagAachen, Reutershag: 1.7 min1.7 minMaastricht, Centre CéramiqueMaastricht, Centre Céramique: 1.5 min1.5 minUtrecht, JanskerkhofUtrecht, Janskerkhof: 0.6 min0.6 minWageningen, NudenoordWageningen, Nudenoord: 2.1 min2.1 minVaals, BusstationVaals, Busstation: 0.7 min0.7 minRhenen, GrebbesluisRhenen, Grebbesluis: 1.2 min1.2 minMaastricht, BonnefantenmuseumMaastricht, Bonnefantenmuseum: 1.4 min1.4 minUtrecht, StadsschouwburgUtrecht, Stadsschouwburg: 1 min1 minRhenen, Militaire BegraafplaatsRhenen, Militaire Begraafplaats: 1 min1 minVaals, Sint JozefpleinVaals, Sint Jozefplein: 0.8 min0.8 minRhenen, Ouwehands DierenparkRhenen, Ouwehands Dierenpark: 0.8 min0.8 minMaastricht, AkersteenwegMaastricht, Akersteenweg: 1.4 min1.4 minUtrecht, WittevrouwenUtrecht, Wittevrouwen: 1.1 min1.1 minRhenen, Station/TuinlaanRhenen, Station/Tuinlaan: 1.1 min1.1 minVaals, HeuvelVaals, Heuvel: 0.8 min0.8 minMaastricht, Oude MolenwegMaastricht, Oude Molenweg: 2.4 min2.4 minRhenen, HerenstraatRhenen, Herenstraat: 2.6 min2.6 minUtrecht, OorsprongparkUtrecht, Oorsprongpark: 1.1 min1.1 minLemiers, LemierserbergLemiers, Lemierserberg: 0.5 min0.5 minRhenen, StadRhenen, Stad: 2.8 min2.8 minDriebergen, Station Driebergen-Ze…Driebergen, Station Driebergen-Zeist: 0.2 min0.2 minCadier en Keer, KloosterpadCadier en Keer, Kloosterpad: 2.1 min2.1 minRhenen, PaardenveldRhenen, Paardenveld: 2.8 min2.8 minDe Bilt, KNMIDe Bilt, KNMI: 1.2 min1.2 minLemiers, LemiersLemiers, Lemiers: 0.4 min0.4 minRhenen, TasveldRhenen, Tasveld: 0.8 min0.8 minCadier en Keer, LimburgerstraatCadier en Keer, Limburgerstraat: 2.7 min2.7 minElst, VeenendaalsestraatwegElst, Veenendaalsestraatweg: 0.8 min0.8 minLemiers, A je StriekiezerLemiers, A je Striekiezer: 0.3 min0.3 minZeist, Nieuw BeerschotenZeist, Nieuw Beerschoten: 0.9 min0.9 minZeist, JordanlaanZeist, Jordanlaan: 1.7 min1.7 minElst, IngenseveerwegElst, Ingenseveerweg: 1 min1 minCadier en Keer, VendelstraatCadier en Keer, Vendelstraat: 2.7 min2.7 minLemiers, Rijksweg/HarleserbeekLemiers, Rijksweg/Harleserbeek: 0 min0 minElst, KerkElst, Kerk: 1.2 min1.2 minZeist, SanatoriumlaanZeist, Sanatoriumlaan: 1.2 min1.2 minElst, De MolenElst, De Molen: 0.9 min0.9 minCadier en Keer, BlankenbergCadier en Keer, Blankenberg: 1.8 min1.8 minDriebergen, Loolaan/A12Driebergen, Loolaan/A12: 0.1 min0.1 minZeist, HeidewegZeist, Heideweg: 1 min1 minVijlen, MamelisVijlen, Mamelis: 0 min0 minAmerongen, Amerongse BergAmerongen, Amerongse Berg: 0 min0 minDriebergen, BeukensteinDriebergen, Beukenstein: 0 min0 minZeist, GriftlaanZeist, Griftlaan: 0.9 min0.9 minMargraten, Amerikaanse Begraafpla…Margraten, Amerikaanse Begraafplaats: 1.9 min1.9 minAmerongen, DorpAmerongen, Dorp: 0 min0 minDriebergen, RijsenburgDriebergen, Rijsenburg: 0 min0 minNijswiller, BenedictusbergNijswiller, Benedictusberg: 0.4 min0.4 minAmerongen, GalakAmerongen, Galak: 0 min0 minDriebergen, TraaijDriebergen, Traaij: 0.6 min0.6 minZeist, Van RenesselaanZeist, Van Renesselaan: 1 min1 minZeist, MolenwegZeist, Molenweg: 0.9 min0.9 minMargraten, RijkswegMargraten, Rijksweg: 2.2 min2.2 minNijswiller, Rijksweg/Prov. WegNijswiller, Rijksweg/Prov. Weg: 0.3 min0.3 minLeersum, GenistaLeersum, Genista: 0 min0 minDriebergen, Hoge SteegDriebergen, Hoge Steeg: 1.6 min1.6 minLeersum, HalfeikenLeersum, Halfeiken: 0 min0 minZeist, Het RondZeist, Het Rond: 0.8 min0.8 minDriebergen, AkkerwegDriebergen, Akkerweg: 1.3 min1.3 minMargraten, TermaarMargraten, Termaar: 2.6 min2.6 minNijswiller, NijswillerNijswiller, Nijswiller: 0.1 min0.1 minLeersum, De SchermerijLeersum, De Schermerij: 0 min0 minDoorn, BoswijklaanDoorn, Boswijklaan: 1 min1 minZeist, Het RondZeist, Het Rond: 2 min2 minZeist, MolenwegZeist, Molenweg: 0.6 min0.6 minLeersum, LomboklaanLeersum, Lomboklaan: 0 min0 minWahlwiller, WahlwillerWahlwiller, Wahlwiller: 0 min0 minDoorn, BeukenlaanDoorn, Beukenlaan: 0.8 min0.8 minMargraten, Weg naar ReijmerstokMargraten, Weg naar Reijmerstok: 1.2 min1.2 minLeersum, DonderbergLeersum, Donderberg: 0 min0 minDoorn, StamerwegDoorn, Stamerweg: 0.7 min0.7 minWittem, SinselbeekWittem, Sinselbeek: 0 min0 minZeist, HeidewegZeist, Heideweg: 0 min0 minIngber, IngberIngber, Ingber: 1.5 min1.5 minLeersum, HoogstraatLeersum, Hoogstraat: 0 min0 minDoorn, Woestduinlaan ZuidDoorn, Woestduinlaan Zuid: 0.6 min0.6 minMaastricht, Station MaastrichtMaastricht, Station Maastricht: 1.3 min1.3 minZeist, Van RenesselaanZeist, Van Renesselaan: 1.9 min1.9 minDoorn, SonoraDoorn, Sonora: 0 min0 minDoorn, BerkenwegDoorn, Berkenweg: 0 min0 minAachen, ElisenbrunnenAachen, Elisenbrunnen: 4.3 min4.3 minGulpen, Oude GeulGulpen, Oude Geul: 0 min0 minGulpen, SlenakerwegGulpen, Slenakerweg: 1.5 min1.5 minZeist, Nieuw BeerschotenZeist, Nieuw Beerschoten: 0 min0 minDoorn, Kaap DoornDoorn, Kaap Doorn: 0 min0 minDoorn, CentrumDoorn, Centrum: 0.8 min0.8 minGulpen, BusstationGulpen, Busstation: 0.7 min0.7 minDoorn, Het ZonnehuisDoorn, Het Zonnehuis: 0 min0 minDoorn, Het ZonnehuisDoorn, Het Zonnehuis: 2.1 min2.1 minGulpen, BrouwerijGulpen, Brouwerij: 1 min1 minZeist, GriftlaanZeist, Griftlaan: 1.5 min1.5 minDriebergen, Station Driebergen-Ze…Driebergen, Station Driebergen-Zeist: 0.5 min0.5 minDoorn, CentrumDoorn, Centrum: 0 min0 minDoorn, Kaap DoornDoorn, Kaap Doorn: 1.9 min1.9 minGulpen, Oude GeulGulpen, Oude Geul: 1.7 min1.7 minGulpen, BrouwerijGulpen, Brouwerij: 1.4 min1.4 minDoorn, BerkenwegDoorn, Berkenweg: 0 min0 minDoorn, SonoraDoorn, Sonora: 1.5 min1.5 minGulpen, BusstationGulpen, Busstation: 1.4 min1.4 minWittem, SinselbeekWittem, Sinselbeek: 1.3 min1.3 minDoorn, Woestduinlaan ZuidDoorn, Woestduinlaan Zuid: 0 min0 minLeersum, HoogstraatLeersum, Hoogstraat: 1.8 min1.8 minGulpen, SlenakerwegGulpen, Slenakerweg: 1.9 min1.9 minZeist, SanatoriumlaanZeist, Sanatoriumlaan: 1.2 min1.2 minDoorn, StamerwegDoorn, Stamerweg: 0 min0 minLeersum, DonderbergLeersum, Donderberg: 2.7 min2.7 minWahlwiller, WahlwillerWahlwiller, Wahlwiller: 1.3 min1.3 minIngber, IngberIngber, Ingber: 1.3 min1.3 minDoorn, BeukenlaanDoorn, Beukenlaan: 0 min0 minLeersum, LomboklaanLeersum, Lomboklaan: 2.9 min2.9 minDoorn, Boswijklaanno actualsLeersum, De SchermerijLeersum, De Schermerij: 2.9 min2.9 minNijswiller, NijswillerNijswiller, Nijswiller: 1.2 min1.2 minMargraten, Weg naar ReijmerstokMargraten, Weg naar Reijmerstok: 1 min1 minZeist, JordanlaanZeist, Jordanlaan: 1 min1 minDriebergen, Akkerwegno actualsLeersum, HalfeikenLeersum, Halfeiken: 4.8 min4.8 minNijswiller, Rijksweg/Prov. WegNijswiller, Rijksweg/Prov. Weg: 1.6 min1.6 minDriebergen, Hoge Steegno actualsLeersum, GenistaLeersum, Genista: 4.6 min4.6 minMargraten, TermaarMargraten, Termaar: 0.9 min0.9 minDriebergen, Traaijno actualsAmerongen, GalakAmerongen, Galak: 4.2 min4.2 minNijswiller, BenedictusbergNijswiller, Benedictusberg: 1.6 min1.6 minDe Bilt, KNMIDe Bilt, KNMI: 0.2 min0.2 minMargraten, RijkswegMargraten, Rijksweg: 1.8 min1.8 minDriebergen, Rijsenburgno actualsAmerongen, DorpAmerongen, Dorp: 4.5 min4.5 minDriebergen, Beukensteinno actualsVijlen, MamelisVijlen, Mamelis: 1.9 min1.9 minAmerongen, Amerongse BergAmerongen, Amerongse Berg: 4.3 min4.3 minMargraten, Amerikaanse Begraafpla…Margraten, Amerikaanse Begraafplaats: 2.4 min2.4 minDriebergen, Loolaan/A12no actualsElst, De MolenElst, De Molen: 3.1 min3.1 minLemiers, Rijksweg/HarleserbeekLemiers, Rijksweg/Harleserbeek: 2 min2 minUtrecht, OorsprongparkUtrecht, Oorsprongpark: 0 min0 minCadier en Keer, BlankenbergCadier en Keer, Blankenberg: 1.5 min1.5 minElst, KerkElst, Kerk: 2.9 min2.9 minWageningen, BusstationWageningen, Busstation: 0.3 min0.3 minElst, IngenseveerwegElst, Ingenseveerweg: 3 min3 minLemiers, A je StriekiezerLemiers, A je Striekiezer: 1.9 min1.9 minCadier en Keer, VendelstraatCadier en Keer, Vendelstraat: 1.7 min1.7 minElst, VeenendaalsestraatwegElst, Veenendaalsestraatweg: 0 min0 minElst, FransewegElst, Franseweg: 7.1 min7.1 minUtrecht, WittevrouwenUtrecht, Wittevrouwen: 0 min0 minRhenen, TasveldRhenen, Tasveld: 0 min0 minLemiers, LemiersLemiers, Lemiers: 1.9 min1.9 minCadier en Keer, LimburgerstraatCadier en Keer, Limburgerstraat: 2.2 min2.2 minRhenen, Rhenendael-WestRhenen, Rhenendael-West: 6 min6 minRhenen, PaardenveldRhenen, Paardenveld: 0 min0 minLemiers, LemierserbergLemiers, Lemierserberg: 2.2 min2.2 minVeenendaal, BergwegVeenendaal, Bergweg: 6.3 min6.3 minRhenen, StadRhenen, Stad: 0 min0 minCadier en Keer, KloosterpadCadier en Keer, Kloosterpad: 1.5 min1.5 minVeenendaal, DennenlaanVeenendaal, Dennenlaan: 5.5 min5.5 minUtrecht, StadsschouwburgUtrecht, Stadsschouwburg: 0 min0 minRhenen, HerenstraatRhenen, Herenstraat: 0 min0 minVaals, HeuvelVaals, Heuvel: 2.4 min2.4 minMaastricht, Oude MolenwegMaastricht, Oude Molenweg: 1.1 min1.1 minVeenendaal, Station Centrum/Kerke…Veenendaal, Station Centrum/Kerkewijk: 6 min6 minRhenen, Station/TuinlaanRhenen, Station/Tuinlaan: 0 min0 minVeenendaal, De Grote PekkenVeenendaal, De Grote Pekken: 6.2 min6.2 minVaals, Sint JozefpleinVaals, Sint Jozefplein: 2.6 min2.6 minRhenen, Ouwehands DierenparkRhenen, Ouwehands Dierenpark: 0 min0 minMaastricht, AkersteenwegMaastricht, Akersteenweg: 2.3 min2.3 minVeenendaal, PolitiebureauVeenendaal, Politiebureau: 6.1 min6.1 minUtrecht, JanskerkhofUtrecht, Janskerkhof: 0 min0 minRhenen, Militaire BegraafplaatsRhenen, Militaire Begraafplaats: 0 min0 minVaals, Maastrichterlaan/BosstraatVaals, Maastrichterlaan/Bosstraat: 3 min3 minVeenendaal, Centrum/WolwegVeenendaal, Centrum/Wolweg: 6.6 min6.6 minRhenen, GrebbesluisRhenen, Grebbesluis: 0 min0 minMaastricht, BonnefantenmuseumMaastricht, Bonnefantenmuseum: 1.3 min1.3 minAachen, ReutershagAachen, Reutershag: 3 min3 minVeenendaal, ZwaaipleinVeenendaal, Zwaaiplein: 7 min7 minWageningen, NudenoordWageningen, Nudenoord: 0 min0 minMaastricht, Centre CéramiqueMaastricht, Centre Céramique: 0.4 min0.4 minAachen, SchanzAachen, Schanz: 11.1 min11.1 minVeenendaal, Korte DreefVeenendaal, Korte Dreef: 8 min8 minUtrecht, Neudeno actualsWageningen, WesthofWageningen, Westhof: 0 min0 minVeenendaal, StationsstraatVeenendaal, Stationsstraat: 8 min8 minWageningen, Hof van GelderlandWageningen, Hof van Gelderland: 0 min0 minMaastricht, Wilhelminasingelno actualsAachen, Hauptbahnhofno actualsDe Klomp, Griftwegno actualsWageningen, Lawickse Alleeno actualsUtrecht, CS Jaarbeurszijdeno actualsVaals, Busstationno actualsDe Klomp, Stat. V'daal-de Klomp (…no actuals
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Utrecht, CS Jaarbeurszijde0.8 min6 / 6
Wageningen, Lawickse Allee2 min1 / 1
Aachen, Schanz3.6 min8 / 9
Maastricht, Wilhelminasingel3 min9 / 11
Utrecht, Neude0.5 min6 / 6
Wageningen, Hof van Gelderland2.5 min1 / 1
Wageningen, Westhof1.9 min1 / 1
Aachen, Reutershag1.7 min8 / 9
Maastricht, Centre Céramique1.5 min9 / 11
Utrecht, Janskerkhof0.6 min6 / 6
Wageningen, Nudenoord2.1 min1 / 1
Vaals, Busstation0.7 min8 / 9
Rhenen, Grebbesluis1.2 min1 / 1
Maastricht, Bonnefantenmuseum1.4 min9 / 11
Utrecht, Stadsschouwburg1 min6 / 6
Rhenen, Militaire Begraafplaats1 min1 / 1
Vaals, Sint Jozefplein0.8 min8 / 9
Rhenen, Ouwehands Dierenpark0.8 min1 / 1
Maastricht, Akersteenweg1.4 min9 / 11
Utrecht, Wittevrouwen1.1 min6 / 6
Rhenen, Station/Tuinlaan1.1 min1 / 1
Vaals, Heuvel0.8 min8 / 9
Maastricht, Oude Molenweg2.4 min8 / 11
Rhenen, Herenstraat2.6 min1 / 1
Utrecht, Oorsprongpark1.1 min6 / 6
Lemiers, Lemierserberg0.5 min8 / 9
Rhenen, Stad2.8 min1 / 1
Driebergen, Station Driebergen-Zeist0.2 min3 / 4
Cadier en Keer, Kloosterpad2.1 min8 / 11
Rhenen, Paardenveld2.8 min1 / 1
De Bilt, KNMI1.2 min6 / 6
Lemiers, Lemiers0.4 min7 / 9
Rhenen, Tasveld0.8 min1 / 1
Cadier en Keer, Limburgerstraat2.7 min8 / 11
Elst, Veenendaalsestraatweg0.8 min1 / 1
Lemiers, A je Striekiezer0.3 min7 / 9
Zeist, Nieuw Beerschoten0.9 min3 / 4
Zeist, Jordanlaan1.7 min6 / 6
Elst, Ingenseveerweg1 min1 / 1
Cadier en Keer, Vendelstraat2.7 min8 / 11
Lemiers, Rijksweg/Harleserbeek0 min7 / 9
Elst, Kerk1.2 min1 / 1
Zeist, Sanatoriumlaan1.2 min6 / 6
Elst, De Molen0.9 min1 / 1
Cadier en Keer, Blankenberg1.8 min8 / 11
Driebergen, Loolaan/A120.1 min3 / 4
Zeist, Heideweg1 min3 / 4
Vijlen, Mamelis0 min7 / 9
Amerongen, Amerongse Berg0 min1 / 1
Driebergen, Beukenstein0 min3 / 4
Zeist, Griftlaan0.9 min6 / 6
Margraten, Amerikaanse Begraafplaats1.9 min8 / 11
Amerongen, Dorp0 min1 / 1
Driebergen, Rijsenburg0 min3 / 4
Nijswiller, Benedictusberg0.4 min7 / 9
Amerongen, Galak0 min1 / 1
Driebergen, Traaij0.6 min3 / 4
Zeist, Van Renesselaan1 min6 / 6
Zeist, Molenweg0.9 min3 / 4
Margraten, Rijksweg2.2 min8 / 11
Nijswiller, Rijksweg/Prov. Weg0.3 min7 / 9
Leersum, Genista0 min1 / 1
Driebergen, Hoge Steeg1.6 min3 / 4
Leersum, Halfeiken0 min1 / 1
Zeist, Het Rond0.8 min6 / 6
Driebergen, Akkerweg1.3 min3 / 4
Margraten, Termaar2.6 min8 / 11
Nijswiller, Nijswiller0.1 min7 / 9
Leersum, De Schermerij0 min1 / 1
Doorn, Boswijklaan1 min3 / 4
Zeist, Het Rond2 min3 / 4
Zeist, Molenweg0.6 min6 / 6
Leersum, Lomboklaan0 min1 / 1
Wahlwiller, Wahlwiller0 min7 / 9
Doorn, Beukenlaan0.8 min3 / 4
Margraten, Weg naar Reijmerstok1.2 min8 / 11
Leersum, Donderberg0 min1 / 1
Doorn, Stamerweg0.7 min3 / 4
Wittem, Sinselbeek0 min7 / 9
Zeist, Heideweg0 min6 / 6
Ingber, Ingber1.5 min7 / 11
Leersum, Hoogstraat0 min1 / 1
Doorn, Woestduinlaan Zuid0.6 min3 / 4
Maastricht, Station Maastricht1.3 min9 / 20
Zeist, Van Renesselaan1.9 min3 / 4
Doorn, Sonora0 min1 / 1
Doorn, Berkenweg0 min3 / 4
Aachen, Elisenbrunnen4.3 min8 / 17
Gulpen, Oude Geul0 min7 / 9
Gulpen, Slenakerweg1.5 min6 / 11
Zeist, Nieuw Beerschoten0 min3 / 6
Doorn, Kaap Doorn0 min1 / 1
Doorn, Centrum0.8 min3 / 4
Gulpen, Busstation0.7 min7 / 9
Doorn, Het Zonnehuis0 min1 / 1
Doorn, Het Zonnehuis2.1 min3 / 4
Gulpen, Brouwerij1 min6 / 11
Zeist, Griftlaan1.5 min3 / 4
Driebergen, Station Driebergen-Zeist0.5 min3 / 6
Doorn, Centrum0 min1 / 1
Doorn, Kaap Doorn1.9 min3 / 4
Gulpen, Oude Geul1.7 min5 / 10
Gulpen, Brouwerij1.4 min7 / 9
Doorn, Berkenweg0 min1 / 1
Doorn, Sonora1.5 min3 / 4
Gulpen, Busstation1.4 min6 / 11
Wittem, Sinselbeek1.3 min5 / 10
Doorn, Woestduinlaan Zuid0 min1 / 1
Leersum, Hoogstraat1.8 min3 / 4
Gulpen, Slenakerweg1.9 min6 / 9
Zeist, Sanatoriumlaan1.2 min3 / 4
Doorn, Stamerweg0 min1 / 1
Leersum, Donderberg2.7 min3 / 4
Wahlwiller, Wahlwiller1.3 min5 / 10
Ingber, Ingber1.3 min6 / 9
Doorn, Beukenlaan0 min1 / 1
Leersum, Lomboklaan2.9 min3 / 4
Doorn, Boswijklaan—0 / 1
Leersum, De Schermerij2.9 min3 / 4
Nijswiller, Nijswiller1.2 min5 / 10
Margraten, Weg naar Reijmerstok1 min6 / 9
Zeist, Jordanlaan1 min3 / 4
Driebergen, Akkerweg—0 / 1
Leersum, Halfeiken4.8 min2 / 4
Nijswiller, Rijksweg/Prov. Weg1.6 min5 / 10
Driebergen, Hoge Steeg—0 / 1
Leersum, Genista4.6 min2 / 4
Margraten, Termaar0.9 min6 / 9
Driebergen, Traaij—0 / 1
Amerongen, Galak4.2 min2 / 4
Nijswiller, Benedictusberg1.6 min5 / 10
De Bilt, KNMI0.2 min3 / 4
Margraten, Rijksweg1.8 min6 / 9
Driebergen, Rijsenburg—0 / 1
Amerongen, Dorp4.5 min2 / 4
Driebergen, Beukenstein—0 / 1
Vijlen, Mamelis1.9 min4 / 10
Amerongen, Amerongse Berg4.3 min2 / 4
Margraten, Amerikaanse Begraafplaats2.4 min6 / 9
Driebergen, Loolaan/A12—0 / 1
Elst, De Molen3.1 min2 / 4
Lemiers, Rijksweg/Harleserbeek2 min4 / 10
Utrecht, Oorsprongpark0 min3 / 4
Cadier en Keer, Blankenberg1.5 min6 / 9
Elst, Kerk2.9 min2 / 4
Wageningen, Busstation0.3 min1 / 4
Elst, Ingenseveerweg3 min2 / 4
Lemiers, A je Striekiezer1.9 min4 / 10
Cadier en Keer, Vendelstraat1.7 min6 / 9
Elst, Veenendaalsestraatweg0 min1 / 3
Elst, Franseweg7.1 min1 / 1
Utrecht, Wittevrouwen0 min3 / 4
Rhenen, Tasveld0 min1 / 3
Lemiers, Lemiers1.9 min4 / 10
Cadier en Keer, Limburgerstraat2.2 min5 / 9
Rhenen, Rhenendael-West6 min1 / 1
Rhenen, Paardenveld0 min1 / 3
Lemiers, Lemierserberg2.2 min3 / 10
Veenendaal, Bergweg6.3 min1 / 1
Rhenen, Stad0 min1 / 3
Cadier en Keer, Kloosterpad1.5 min5 / 9
Veenendaal, Dennenlaan5.5 min1 / 1
Utrecht, Stadsschouwburg0 min3 / 4
Rhenen, Herenstraat0 min1 / 3
Vaals, Heuvel2.4 min3 / 10
Maastricht, Oude Molenweg1.1 min5 / 9
Veenendaal, Station Centrum/Kerkewijk6 min1 / 1
Rhenen, Station/Tuinlaan0 min1 / 3
Veenendaal, De Grote Pekken6.2 min1 / 1
Vaals, Sint Jozefplein2.6 min3 / 10
Rhenen, Ouwehands Dierenpark0 min1 / 3
Maastricht, Akersteenweg2.3 min4 / 9
Veenendaal, Politiebureau6.1 min1 / 1
Utrecht, Janskerkhof0 min3 / 4
Rhenen, Militaire Begraafplaats0 min1 / 3
Vaals, Maastrichterlaan/Bosstraat3 min3 / 10
Veenendaal, Centrum/Wolweg6.6 min1 / 1
Rhenen, Grebbesluis0 min1 / 3
Maastricht, Bonnefantenmuseum1.3 min4 / 9
Aachen, Reutershag3 min3 / 8
Veenendaal, Zwaaiplein7 min1 / 1
Wageningen, Nudenoord0 min1 / 3
Maastricht, Centre Céramique0.4 min4 / 9
Aachen, Schanz11.1 min2 / 8
Veenendaal, Korte Dreef8 min1 / 1
Utrecht, Neude—0 / 4
Wageningen, Westhof0 min1 / 3
Veenendaal, Stationsstraat8 min1 / 1
Wageningen, Hof van Gelderland0 min1 / 3
Maastricht, Wilhelminasingel—0 / 9
Aachen, Hauptbahnhof—0 / 8
De Klomp, Griftweg—0 / 1
Wageningen, Lawickse Allee—0 / 3
Utrecht, CS Jaarbeurszijde—0 / 4
Vaals, Busstation—0 / 2
De Klomp, Stat. V'daal-de Klomp (Zuidzijde)—0 / 1

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Akwizgran → Maastricht37.5%8 / 9
Maastricht → Akwizgran50%6 / 8
Driebergen → Utrecht100%3 / 3
Utrecht → Wageningen66.7%3 / 3
Maastricht → Vaals100%2 / 2
Utrecht → Driebergen100%2 / 2
Maastricht → Gulpen100%1 / 1
Utrecht → De Klomp0%1 / 1
Wageningen → Utrecht100%1 / 1

Najczęstsze pytania

Czy linia 350 Arriva często się spóźnia?

63% z 27 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 2.6 minut, a 90. percentyl 10 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 10 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 350 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 350 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Akwizgran do Maastricht jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.