Arriva · Bus

Lijn 350 · Maastricht via Gulpen - Aachen

31 km · 43 gemeten ritten op 14 oktober 2026

C

Lijn 350 van Arriva (Maastricht via Gulpen - Aachen) is wisselvallig: 67.4% van de 43 gemeten ritten kwam met hooguit vijf minuten vertraging aan; de typische vertraging was 2.8 minuten en één op de tien ritten had 9.3 minuten vertraging of meer.

Vertrekken rond 22:00 waren het vaakst op tijd (100%), vertrekken om 16:00 het minst (20%).

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Aachen, Schanz (7.9 min).

Op dit moment is geen voertuig onderwegLive volgen op de kaart
Op tijd
67.4%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
2.8 min
typische rit
P90-vertraging
9.3 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 49 ritten
Steekproef
43
43 ritten gemeten · 49 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Aken → Maastricht.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024681012:00: 62.5%, 81213:00: 66.7%, 31416:00: 20%, 51617:00: 72.7%, 1118:00: 77.8%, 91819:00: 0%, 120:00: 100%, 12022:00: 100%, 32223:00: 100%, 2

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maadinwoensdag: 67.4%, 43woedonvrizatzon

Slechtste dag tot nu toe: 14 oktober 2026 met 67.4% op tijd en een P90-vertraging van 9.3 min (43 ritten).

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Utrecht, CS JaarbeurszijdeUtrecht, CS Jaarbeurszijde: 1.2 min1.2 minDe Klomp, Stat. V'daal-de Klomp (…De Klomp, Stat. V'daal-de Klomp (Zuidzijde): 12.8 min12.8 minLeeuwarden, Busstation (Perron N)no actualsWageningen, Lawickse AlleeWageningen, Lawickse Allee: 1.6 min1.6 minDe Klomp, GriftwegDe Klomp, Griftweg: 12.5 min12.5 minAachen, SchanzAachen, Schanz: 2.9 min2.9 minMaastricht, WilhelminasingelMaastricht, Wilhelminasingel: 2.5 min2.5 minWageningen, Hof van GelderlandWageningen, Hof van Gelderland: 1.7 min1.7 minVeenendaal, StationsstraatVeenendaal, Stationsstraat: 12.4 min12.4 minUtrecht, NeudeUtrecht, Neude: 1.2 min1.2 minWageningen, WesthofWageningen, Westhof: 1.6 min1.6 minVeenendaal, Korte DreefVeenendaal, Korte Dreef: 12.1 min12.1 minAachen, ReutershagAachen, Reutershag: 1.4 min1.4 minMaastricht, Centre CéramiqueMaastricht, Centre Céramique: 1.2 min1.2 minWageningen, NudenoordWageningen, Nudenoord: 2.1 min2.1 minVeenendaal, ZwaaipleinVeenendaal, Zwaaiplein: 12.3 min12.3 minUtrecht, JanskerkhofUtrecht, Janskerkhof: 0.9 min0.9 minZurich, Kop Afsluitdijkno actualsVaals, BusstationVaals, Busstation: 0.6 min0.6 minRhenen, GrebbesluisRhenen, Grebbesluis: 1.8 min1.8 minVeenendaal, Centrum/WolwegVeenendaal, Centrum/Wolweg: 12.1 min12.1 minMaastricht, BonnefantenmuseumMaastricht, Bonnefantenmuseum: 1 min1 minRhenen, Militaire BegraafplaatsRhenen, Militaire Begraafplaats: 1.7 min1.7 minVeenendaal, PolitiebureauVeenendaal, Politiebureau: 12.1 min12.1 minUtrecht, StadsschouwburgUtrecht, Stadsschouwburg: 1.5 min1.5 minVaals, Sint JozefpleinVaals, Sint Jozefplein: 0.7 min0.7 minRhenen, Ouwehands DierenparkRhenen, Ouwehands Dierenpark: 1.7 min1.7 minVeenendaal, De Grote PekkenVeenendaal, De Grote Pekken: 11.9 min11.9 minMaastricht, AkersteenwegMaastricht, Akersteenweg: 1.1 min1.1 minRhenen, Station/TuinlaanRhenen, Station/Tuinlaan: 1.4 min1.4 minVeenendaal, Station Centrum/Kerke…Veenendaal, Station Centrum/Kerkewijk: 12 min12 minUtrecht, WittevrouwenUtrecht, Wittevrouwen: 1.5 min1.5 minVaals, HeuvelVaals, Heuvel: 0.7 min0.7 minRhenen, HerenstraatRhenen, Herenstraat: 2.2 min2.2 minVeenendaal, DennenlaanVeenendaal, Dennenlaan: 11.8 min11.8 minMaastricht, Oude MolenwegMaastricht, Oude Molenweg: 2 min2 minKornwerderzand, Kornwerderzandno actualsLemiers, LemierserbergLemiers, Lemierserberg: 0.2 min0.2 minRhenen, StadRhenen, Stad: 2.9 min2.9 minVeenendaal, BergwegVeenendaal, Bergweg: 11.6 min11.6 minUtrecht, OorsprongparkUtrecht, Oorsprongpark: 1.5 min1.5 minRhenen, PaardenveldRhenen, Paardenveld: 3.2 min3.2 minCadier en Keer, KloosterpadCadier en Keer, Kloosterpad: 1.8 min1.8 minRhenen, Rhenendael-WestRhenen, Rhenendael-West: 12.6 min12.6 minLemiers, LemiersLemiers, Lemiers: 0 min0 minRhenen, TasveldRhenen, Tasveld: 1.2 min1.2 minElst, FransewegElst, Franseweg: 11.5 min11.5 minDe Bilt, KNMIDe Bilt, KNMI: 1.5 min1.5 minElst, VeenendaalsestraatwegElst, Veenendaalsestraatweg: 1.5 min1.5 minCadier en Keer, LimburgerstraatCadier en Keer, Limburgerstraat: 2.3 min2.3 minLemiers, A je StriekiezerLemiers, A je Striekiezer: 0 min0 minElst, IngenseveerwegElst, Ingenseveerweg: 4.9 min4.9 minDen Oever, Busstation (Perron A)no actualsZeist, JordanlaanZeist, Jordanlaan: 1.8 min1.8 minLemiers, Rijksweg/HarleserbeekLemiers, Rijksweg/Harleserbeek: 0 min0 minElst, KerkElst, Kerk: 5.1 min5.1 minCadier en Keer, VendelstraatCadier en Keer, Vendelstraat: 2.4 min2.4 minElst, De MolenElst, De Molen: 5 min5 minDriebergen, Loolaan/A12Driebergen, Loolaan/A12: 0.4 min0.4 minZeist, SanatoriumlaanZeist, Sanatoriumlaan: 1.3 min1.3 minVijlen, MamelisVijlen, Mamelis: 0 min0 minCadier en Keer, BlankenbergCadier en Keer, Blankenberg: 1.6 min1.6 minAmerongen, Amerongse BergAmerongen, Amerongse Berg: 4.3 min4.3 minDriebergen, BeukensteinDriebergen, Beukenstein: 0.2 min0.2 minAmerongen, DorpAmerongen, Dorp: 4.3 min4.3 minDriebergen, RijsenburgDriebergen, Rijsenburg: 0.2 min0.2 minNijswiller, BenedictusbergNijswiller, Benedictusberg: 0 min0 minZeist, GriftlaanZeist, Griftlaan: 0.9 min0.9 minMargraten, Amerikaanse Begraafpla…Margraten, Amerikaanse Begraafplaats: 1.6 min1.6 minWieringerwerf, Motelno actualsAmerongen, GalakAmerongen, Galak: 4.3 min4.3 minDriebergen, TraaijDriebergen, Traaij: 0.5 min0.5 minNijswiller, Rijksweg/Prov. WegNijswiller, Rijksweg/Prov. Weg: 0 min0 minLeersum, GenistaLeersum, Genista: 3.9 min3.9 minDriebergen, Hoge SteegDriebergen, Hoge Steeg: 1.2 min1.2 minDriebergen, Station Driebergen-Ze…Driebergen, Station Driebergen-Zeist: 0.8 min0.8 minMargraten, RijkswegMargraten, Rijksweg: 1.8 min1.8 minZeist, Van RenesselaanZeist, Van Renesselaan: 1 min1 minLeersum, HalfeikenLeersum, Halfeiken: 4 min4 minDriebergen, AkkerwegDriebergen, Akkerweg: 0.9 min0.9 minNijswiller, NijswillerNijswiller, Nijswiller: 0 min0 minLeersum, De SchermerijLeersum, De Schermerij: 3.7 min3.7 minDoorn, BoswijklaanDoorn, Boswijklaan: 0.7 min0.7 minMargraten, TermaarMargraten, Termaar: 2.3 min2.3 minZeist, Het RondZeist, Het Rond: 0.8 min0.8 minZeist, Nieuw BeerschotenZeist, Nieuw Beerschoten: 1.3 min1.3 minLeersum, LomboklaanLeersum, Lomboklaan: 3.4 min3.4 minDoorn, BeukenlaanDoorn, Beukenlaan: 0.5 min0.5 minWahlwiller, WahlwillerWahlwiller, Wahlwiller: 0 min0 minMiddenmeer, Alkmaarsewegno actualsLeersum, DonderbergLeersum, Donderberg: 3.5 min3.5 minDoorn, StamerwegDoorn, Stamerweg: 0.4 min0.4 minMargraten, Weg naar ReijmerstokMargraten, Weg naar Reijmerstok: 1.1 min1.1 minZeist, MolenwegZeist, Molenweg: 0.4 min0.4 minMaastricht, Station MaastrichtMaastricht, Station Maastricht: 1.2 min1.2 minWittem, SinselbeekWittem, Sinselbeek: 0 min0 minLeersum, HoogstraatLeersum, Hoogstraat: 2.8 min2.8 minDoorn, Woestduinlaan ZuidDoorn, Woestduinlaan Zuid: 0.1 min0.1 minZeist, HeidewegZeist, Heideweg: 1.3 min1.3 minDoorn, SonoraDoorn, Sonora: 2.6 min2.6 minDoorn, BerkenwegDoorn, Berkenweg: 0 min0 minIngber, IngberIngber, Ingber: 1.3 min1.3 minGulpen, Oude GeulGulpen, Oude Geul: 0 min0 minAachen, ElisenbrunnenAachen, Elisenbrunnen: 4 min4 minZeist, HeidewegZeist, Heideweg: 0 min0 minDoorn, Kaap DoornDoorn, Kaap Doorn: 2.1 min2.1 minDoorn, CentrumDoorn, Centrum: 0.9 min0.9 minZeist, MolenwegZeist, Molenweg: 1.1 min1.1 minDoorn, Het ZonnehuisDoorn, Het Zonnehuis: 1.8 min1.8 minGulpen, SlenakerwegGulpen, Slenakerweg: 1.2 min1.2 minGulpen, BusstationGulpen, Busstation: 0 min0 minNieuwe Niedorp, Transferiumno actualsDoorn, Het ZonnehuisDoorn, Het Zonnehuis: 1.8 min1.8 minZeist, Nieuw BeerschotenZeist, Nieuw Beerschoten: 0 min0 minDoorn, CentrumDoorn, Centrum: 3.1 min3.1 minDoorn, Kaap DoornDoorn, Kaap Doorn: 1.6 min1.6 minGulpen, Oude GeulGulpen, Oude Geul: 1.4 min1.4 minGulpen, BrouwerijGulpen, Brouwerij: 1.3 min1.3 minGulpen, BrouwerijGulpen, Brouwerij: 0.9 min0.9 minDoorn, BerkenwegDoorn, Berkenweg: 2.7 min2.7 minZeist, Het RondZeist, Het Rond: 1.8 min1.8 minDoorn, SonoraDoorn, Sonora: 1.2 min1.2 minDriebergen, Station Driebergen-Ze…Driebergen, Station Driebergen-Zeist: 0.8 min0.8 minWittem, SinselbeekWittem, Sinselbeek: 1.1 min1.1 minDoorn, Woestduinlaan ZuidDoorn, Woestduinlaan Zuid: 2.6 min2.6 minLeersum, HoogstraatLeersum, Hoogstraat: 1.5 min1.5 minGulpen, SlenakerwegGulpen, Slenakerweg: 1.7 min1.7 minGulpen, BusstationGulpen, Busstation: 1.2 min1.2 minDoorn, StamerwegDoorn, Stamerweg: 2.6 min2.6 minLeersum, DonderbergLeersum, Donderberg: 1.9 min1.9 minZeist, Van RenesselaanZeist, Van Renesselaan: 1.8 min1.8 minWahlwiller, WahlwillerWahlwiller, Wahlwiller: 1.1 min1.1 minHeerhugowaard, Verlaatno actualsDoorn, BeukenlaanDoorn, Beukenlaan: 2.7 min2.7 minIngber, IngberIngber, Ingber: 1.1 min1.1 minLeersum, LomboklaanLeersum, Lomboklaan: 1.7 min1.7 minDoorn, BoswijklaanDoorn, Boswijklaan: 4.6 min4.6 minLeersum, De SchermerijLeersum, De Schermerij: 1.6 min1.6 minNijswiller, NijswillerNijswiller, Nijswiller: 1 min1 minMargraten, Weg naar ReijmerstokMargraten, Weg naar Reijmerstok: 0.8 min0.8 minZeist, GriftlaanZeist, Griftlaan: 1.4 min1.4 minDriebergen, AkkerwegDriebergen, Akkerweg: 4.8 min4.8 minLeersum, HalfeikenLeersum, Halfeiken: 2.3 min2.3 minWageningen, BusstationWageningen, Busstation: 0.4 min0.4 minNijswiller, Rijksweg/Prov. WegNijswiller, Rijksweg/Prov. Weg: 1.4 min1.4 minDriebergen, Hoge SteegDriebergen, Hoge Steeg: 4.4 min4.4 minLeersum, GenistaLeersum, Genista: 2.2 min2.2 minMargraten, TermaarMargraten, Termaar: 0.7 min0.7 minDriebergen, TraaijDriebergen, Traaij: 4.1 min4.1 minZeist, SanatoriumlaanZeist, Sanatoriumlaan: 1.2 min1.2 minAmerongen, GalakAmerongen, Galak: 1.7 min1.7 minHeerhugowaard, Smuigelwegno actualsNijswiller, BenedictusbergNijswiller, Benedictusberg: 1.3 min1.3 minMargraten, RijkswegMargraten, Rijksweg: 1.6 min1.6 minDriebergen, RijsenburgDriebergen, Rijsenburg: 4 min4 minAmerongen, DorpAmerongen, Dorp: 2.5 min2.5 minDriebergen, BeukensteinDriebergen, Beukenstein: 3.3 min3.3 minVijlen, MamelisVijlen, Mamelis: 1.5 min1.5 minAmerongen, Amerongse BergAmerongen, Amerongse Berg: 2.4 min2.4 minZeist, JordanlaanZeist, Jordanlaan: 0.9 min0.9 minMargraten, Amerikaanse Begraafpla…Margraten, Amerikaanse Begraafplaats: 2.1 min2.1 minDriebergen, Loolaan/A12Driebergen, Loolaan/A12: 1.9 min1.9 minElst, De MolenElst, De Molen: 1.7 min1.7 minLemiers, Rijksweg/HarleserbeekLemiers, Rijksweg/Harleserbeek: 1.6 min1.6 minElst, KerkElst, Kerk: 1.6 min1.6 minCadier en Keer, BlankenbergCadier en Keer, Blankenberg: 1.2 min1.2 minDe Bilt, KNMIDe Bilt, KNMI: 0.6 min0.6 minHeerhugowaard, Sluisno actualsElst, IngenseveerwegElst, Ingenseveerweg: 1.6 min1.6 minLemiers, A je StriekiezerLemiers, A je Striekiezer: 1.5 min1.5 minCadier en Keer, VendelstraatCadier en Keer, Vendelstraat: 1.4 min1.4 minElst, VeenendaalsestraatwegElst, Veenendaalsestraatweg: 0.3 min0.3 minElst, FransewegElst, Franseweg: 7.1 min7.1 minLemiers, LemiersLemiers, Lemiers: 1.5 min1.5 minRhenen, TasveldRhenen, Tasveld: 0.2 min0.2 minUtrecht, OorsprongparkUtrecht, Oorsprongpark: 0.6 min0.6 minCadier en Keer, LimburgerstraatCadier en Keer, Limburgerstraat: 2.2 min2.2 minRhenen, Rhenendael-WestRhenen, Rhenendael-West: 6 min6 minRhenen, PaardenveldRhenen, Paardenveld: 0 min0 minLemiers, LemierserbergLemiers, Lemierserberg: 1.6 min1.6 minVeenendaal, BergwegVeenendaal, Bergweg: 6.3 min6.3 minRhenen, StadRhenen, Stad: 0 min0 minCadier en Keer, KloosterpadCadier en Keer, Kloosterpad: 1.5 min1.5 minUtrecht, WittevrouwenUtrecht, Wittevrouwen: 0.3 min0.3 minHeerhugowaard, Broekerwegno actualsVeenendaal, DennenlaanVeenendaal, Dennenlaan: 5.5 min5.5 minRhenen, HerenstraatRhenen, Herenstraat: 0 min0 minVaals, HeuvelVaals, Heuvel: 1.8 min1.8 minMaastricht, Oude MolenwegMaastricht, Oude Molenweg: 1.1 min1.1 minVeenendaal, Station Centrum/Kerke…Veenendaal, Station Centrum/Kerkewijk: 6 min6 minRhenen, Station/TuinlaanRhenen, Station/Tuinlaan: 0 min0 minVaals, Sint JozefpleinVaals, Sint Jozefplein: 1.9 min1.9 minVeenendaal, De Grote PekkenVeenendaal, De Grote Pekken: 6.2 min6.2 minUtrecht, StadsschouwburgUtrecht, Stadsschouwburg: 0 min0 minRhenen, Ouwehands DierenparkRhenen, Ouwehands Dierenpark: 0 min0 minMaastricht, AkersteenwegMaastricht, Akersteenweg: 2.3 min2.3 minVeenendaal, PolitiebureauVeenendaal, Politiebureau: 6.1 min6.1 minRhenen, Militaire BegraafplaatsRhenen, Militaire Begraafplaats: 0 min0 minVaals, Maastrichterlaan/BosstraatVaals, Maastrichterlaan/Bosstraat: 2.2 min2.2 minVeenendaal, Centrum/WolwegVeenendaal, Centrum/Wolweg: 6.6 min6.6 minRhenen, GrebbesluisRhenen, Grebbesluis: 0 min0 minMaastricht, BonnefantenmuseumMaastricht, Bonnefantenmuseum: 1.3 min1.3 minAachen, ReutershagAachen, Reutershag: 2.3 min2.3 minUtrecht, JanskerkhofUtrecht, Janskerkhof: 0 min0 minAlkmaar, Kanaalkadeno actualsVeenendaal, ZwaaipleinVeenendaal, Zwaaiplein: 7 min7 minWageningen, NudenoordWageningen, Nudenoord: 0 min0 minMaastricht, Centre CéramiqueMaastricht, Centre Céramique: 0.4 min0.4 minAachen, SchanzAachen, Schanz: 7.9 min7.9 minVeenendaal, Korte DreefVeenendaal, Korte Dreef: 8 min8 minWageningen, WesthofWageningen, Westhof: 0 min0 minUtrecht, Neudeno actualsVeenendaal, StationsstraatVeenendaal, Stationsstraat: 8 min8 minWageningen, Hof van GelderlandWageningen, Hof van Gelderland: 0 min0 minMaastricht, Wilhelminasingelno actualsAachen, Hauptbahnhofno actualsDe Klomp, Griftwegno actualsWageningen, Lawickse Alleeno actualsUtrecht, CS Jaarbeurszijdeno actualsVaals, Busstationno actualsDe Klomp, Stat. V'daal-de Klomp (…no actualsAlkmaar, Station (Perron L)no actuals
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Utrecht, CS Jaarbeurszijde1.2 min13 / 13
De Klomp, Stat. V'daal-de Klomp (Zuidzijde)12.8 min1 / 1
Leeuwarden, Busstation (Perron N)—0 / 1
Wageningen, Lawickse Allee1.6 min3 / 4
De Klomp, Griftweg12.5 min1 / 1
Aachen, Schanz2.9 min10 / 11
Maastricht, Wilhelminasingel2.5 min11 / 14
Wageningen, Hof van Gelderland1.7 min3 / 4
Veenendaal, Stationsstraat12.4 min1 / 1
Utrecht, Neude1.2 min13 / 13
Wageningen, Westhof1.6 min3 / 4
Veenendaal, Korte Dreef12.1 min1 / 1
Aachen, Reutershag1.4 min10 / 11
Maastricht, Centre Céramique1.2 min11 / 14
Wageningen, Nudenoord2.1 min3 / 4
Veenendaal, Zwaaiplein12.3 min1 / 1
Utrecht, Janskerkhof0.9 min12 / 13
Zurich, Kop Afsluitdijk—0 / 1
Vaals, Busstation0.6 min10 / 11
Rhenen, Grebbesluis1.8 min3 / 4
Veenendaal, Centrum/Wolweg12.1 min1 / 1
Maastricht, Bonnefantenmuseum1 min11 / 14
Rhenen, Militaire Begraafplaats1.7 min3 / 4
Veenendaal, Politiebureau12.1 min1 / 1
Utrecht, Stadsschouwburg1.5 min12 / 13
Vaals, Sint Jozefplein0.7 min10 / 11
Rhenen, Ouwehands Dierenpark1.7 min3 / 4
Veenendaal, De Grote Pekken11.9 min1 / 1
Maastricht, Akersteenweg1.1 min11 / 14
Rhenen, Station/Tuinlaan1.4 min3 / 4
Veenendaal, Station Centrum/Kerkewijk12 min1 / 1
Utrecht, Wittevrouwen1.5 min12 / 13
Vaals, Heuvel0.7 min10 / 11
Rhenen, Herenstraat2.2 min3 / 4
Veenendaal, Dennenlaan11.8 min1 / 1
Maastricht, Oude Molenweg2 min10 / 14
Kornwerderzand, Kornwerderzand—0 / 1
Lemiers, Lemierserberg0.2 min10 / 11
Rhenen, Stad2.9 min3 / 4
Veenendaal, Bergweg11.6 min1 / 1
Utrecht, Oorsprongpark1.5 min12 / 13
Rhenen, Paardenveld3.2 min3 / 4
Cadier en Keer, Kloosterpad1.8 min10 / 14
Rhenen, Rhenendael-West12.6 min1 / 1
Lemiers, Lemiers0 min9 / 11
Rhenen, Tasveld1.2 min2 / 4
Elst, Franseweg11.5 min1 / 1
De Bilt, KNMI1.5 min12 / 13
Elst, Veenendaalsestraatweg1.5 min2 / 4
Cadier en Keer, Limburgerstraat2.3 min10 / 14
Lemiers, A je Striekiezer0 min9 / 11
Elst, Ingenseveerweg4.9 min3 / 5
Den Oever, Busstation (Perron A)—0 / 1
Zeist, Jordanlaan1.8 min12 / 13
Lemiers, Rijksweg/Harleserbeek0 min9 / 11
Elst, Kerk5.1 min3 / 5
Cadier en Keer, Vendelstraat2.4 min10 / 14
Elst, De Molen5 min3 / 5
Driebergen, Loolaan/A120.4 min6 / 8
Zeist, Sanatoriumlaan1.3 min12 / 13
Vijlen, Mamelis0 min9 / 11
Cadier en Keer, Blankenberg1.6 min10 / 14
Amerongen, Amerongse Berg4.3 min3 / 5
Driebergen, Beukenstein0.2 min6 / 8
Amerongen, Dorp4.3 min3 / 5
Driebergen, Rijsenburg0.2 min6 / 8
Nijswiller, Benedictusberg0 min9 / 11
Zeist, Griftlaan0.9 min12 / 13
Margraten, Amerikaanse Begraafplaats1.6 min10 / 14
Wieringerwerf, Motel—0 / 1
Amerongen, Galak4.3 min3 / 5
Driebergen, Traaij0.5 min6 / 8
Nijswiller, Rijksweg/Prov. Weg0 min9 / 11
Leersum, Genista3.9 min3 / 5
Driebergen, Hoge Steeg1.2 min6 / 8
Driebergen, Station Driebergen-Zeist0.8 min7 / 10
Margraten, Rijksweg1.8 min10 / 14
Zeist, Van Renesselaan1 min11 / 13
Leersum, Halfeiken4 min3 / 5
Driebergen, Akkerweg0.9 min6 / 8
Nijswiller, Nijswiller0 min9 / 11
Leersum, De Schermerij3.7 min3 / 5
Doorn, Boswijklaan0.7 min6 / 8
Margraten, Termaar2.3 min9 / 14
Zeist, Het Rond0.8 min11 / 13
Zeist, Nieuw Beerschoten1.3 min7 / 10
Leersum, Lomboklaan3.4 min3 / 5
Doorn, Beukenlaan0.5 min6 / 8
Wahlwiller, Wahlwiller0 min9 / 11
Middenmeer, Alkmaarseweg—0 / 1
Leersum, Donderberg3.5 min3 / 5
Doorn, Stamerweg0.4 min6 / 8
Margraten, Weg naar Reijmerstok1.1 min9 / 14
Zeist, Molenweg0.4 min11 / 13
Maastricht, Station Maastricht1.2 min11 / 25
Wittem, Sinselbeek0 min9 / 11
Leersum, Hoogstraat2.8 min3 / 5
Doorn, Woestduinlaan Zuid0.1 min6 / 8
Zeist, Heideweg1.3 min7 / 10
Doorn, Sonora2.6 min3 / 5
Doorn, Berkenweg0 min6 / 8
Ingber, Ingber1.3 min8 / 14
Gulpen, Oude Geul0 min9 / 11
Aachen, Elisenbrunnen4 min10 / 21
Zeist, Heideweg0 min11 / 13
Doorn, Kaap Doorn2.1 min3 / 5
Doorn, Centrum0.9 min6 / 8
Zeist, Molenweg1.1 min7 / 10
Doorn, Het Zonnehuis1.8 min3 / 5
Gulpen, Slenakerweg1.2 min7 / 14
Gulpen, Busstation0 min9 / 11
Nieuwe Niedorp, Transferium—0 / 1
Doorn, Het Zonnehuis1.8 min6 / 8
Zeist, Nieuw Beerschoten0 min7 / 13
Doorn, Centrum3.1 min3 / 5
Doorn, Kaap Doorn1.6 min6 / 8
Gulpen, Oude Geul1.4 min6 / 12
Gulpen, Brouwerij1.3 min8 / 11
Gulpen, Brouwerij0.9 min7 / 14
Doorn, Berkenweg2.7 min3 / 5
Zeist, Het Rond1.8 min6 / 10
Doorn, Sonora1.2 min6 / 8
Driebergen, Station Driebergen-Zeist0.8 min7 / 13
Wittem, Sinselbeek1.1 min6 / 12
Doorn, Woestduinlaan Zuid2.6 min3 / 5
Leersum, Hoogstraat1.5 min6 / 8
Gulpen, Slenakerweg1.7 min7 / 11
Gulpen, Busstation1.2 min7 / 14
Doorn, Stamerweg2.6 min3 / 5
Leersum, Donderberg1.9 min6 / 8
Zeist, Van Renesselaan1.8 min6 / 10
Wahlwiller, Wahlwiller1.1 min6 / 12
Heerhugowaard, Verlaat—0 / 1
Doorn, Beukenlaan2.7 min3 / 5
Ingber, Ingber1.1 min7 / 11
Leersum, Lomboklaan1.7 min6 / 8
Doorn, Boswijklaan4.6 min2 / 5
Leersum, De Schermerij1.6 min6 / 8
Nijswiller, Nijswiller1 min6 / 12
Margraten, Weg naar Reijmerstok0.8 min7 / 11
Zeist, Griftlaan1.4 min6 / 10
Driebergen, Akkerweg4.8 min2 / 5
Leersum, Halfeiken2.3 min5 / 8
Wageningen, Busstation0.4 min3 / 11
Nijswiller, Rijksweg/Prov. Weg1.4 min6 / 12
Driebergen, Hoge Steeg4.4 min2 / 5
Leersum, Genista2.2 min5 / 8
Margraten, Termaar0.7 min7 / 11
Driebergen, Traaij4.1 min2 / 5
Zeist, Sanatoriumlaan1.2 min6 / 10
Amerongen, Galak1.7 min5 / 8
Heerhugowaard, Smuigelweg—0 / 1
Nijswiller, Benedictusberg1.3 min6 / 12
Margraten, Rijksweg1.6 min7 / 11
Driebergen, Rijsenburg4 min2 / 5
Amerongen, Dorp2.5 min5 / 8
Driebergen, Beukenstein3.3 min2 / 5
Vijlen, Mamelis1.5 min5 / 12
Amerongen, Amerongse Berg2.4 min5 / 8
Zeist, Jordanlaan0.9 min6 / 10
Margraten, Amerikaanse Begraafplaats2.1 min7 / 11
Driebergen, Loolaan/A121.9 min2 / 5
Elst, De Molen1.7 min5 / 8
Lemiers, Rijksweg/Harleserbeek1.6 min5 / 12
Elst, Kerk1.6 min5 / 8
Cadier en Keer, Blankenberg1.2 min7 / 11
De Bilt, KNMI0.6 min6 / 10
Heerhugowaard, Sluis—0 / 1
Elst, Ingenseveerweg1.6 min5 / 8
Lemiers, A je Striekiezer1.5 min5 / 12
Cadier en Keer, Vendelstraat1.4 min7 / 11
Elst, Veenendaalsestraatweg0.3 min3 / 7
Elst, Franseweg7.1 min1 / 1
Lemiers, Lemiers1.5 min5 / 12
Rhenen, Tasveld0.2 min2 / 7
Utrecht, Oorsprongpark0.6 min6 / 10
Cadier en Keer, Limburgerstraat2.2 min5 / 11
Rhenen, Rhenendael-West6 min1 / 1
Rhenen, Paardenveld0 min2 / 7
Lemiers, Lemierserberg1.6 min4 / 12
Veenendaal, Bergweg6.3 min1 / 1
Rhenen, Stad0 min2 / 7
Cadier en Keer, Kloosterpad1.5 min5 / 11
Utrecht, Wittevrouwen0.3 min6 / 10
Heerhugowaard, Broekerweg—0 / 1
Veenendaal, Dennenlaan5.5 min1 / 1
Rhenen, Herenstraat0 min2 / 7
Vaals, Heuvel1.8 min4 / 12
Maastricht, Oude Molenweg1.1 min5 / 11
Veenendaal, Station Centrum/Kerkewijk6 min1 / 1
Rhenen, Station/Tuinlaan0 min2 / 7
Vaals, Sint Jozefplein1.9 min4 / 12
Veenendaal, De Grote Pekken6.2 min1 / 1
Utrecht, Stadsschouwburg0 min5 / 10
Rhenen, Ouwehands Dierenpark0 min2 / 7
Maastricht, Akersteenweg2.3 min4 / 11
Veenendaal, Politiebureau6.1 min1 / 1
Rhenen, Militaire Begraafplaats0 min2 / 7
Vaals, Maastrichterlaan/Bosstraat2.2 min4 / 12
Veenendaal, Centrum/Wolweg6.6 min1 / 1
Rhenen, Grebbesluis0 min2 / 7
Maastricht, Bonnefantenmuseum1.3 min4 / 11
Aachen, Reutershag2.3 min4 / 10
Utrecht, Janskerkhof0 min5 / 10
Alkmaar, Kanaalkade—0 / 1
Veenendaal, Zwaaiplein7 min1 / 1
Wageningen, Nudenoord0 min2 / 7
Maastricht, Centre Céramique0.4 min4 / 11
Aachen, Schanz7.9 min3 / 10
Veenendaal, Korte Dreef8 min1 / 1
Wageningen, Westhof0 min2 / 7
Utrecht, Neude—0 / 10
Veenendaal, Stationsstraat8 min1 / 1
Wageningen, Hof van Gelderland0 min2 / 7
Maastricht, Wilhelminasingel—0 / 11
Aachen, Hauptbahnhof—0 / 10
De Klomp, Griftweg—0 / 1
Wageningen, Lawickse Allee—0 / 7
Utrecht, CS Jaarbeurszijde—0 / 10
Vaals, Busstation—0 / 2
De Klomp, Stat. V'daal-de Klomp (Zuidzijde)—0 / 1
Alkmaar, Station (Perron L)—0 / 1

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Aken → Maastricht40%10 / 11
Maastricht → Aken57.1%7 / 10
Utrecht → Wageningen85.7%7 / 7
Driebergen → Utrecht80%5 / 5
Utrecht → Driebergen80%5 / 5
Wageningen → Utrecht100%3 / 4
Maastricht → Gulpen100%2 / 2
Maastricht → Vaals100%2 / 2
De Klomp → Utrecht0%1 / 1
Leeuwarden → Alkmaar—0 / 1
Utrecht → De Klomp0%1 / 1

Veelgestelde vragen

Is lijn 350 van Arriva vaak te laat?

67.4% van de 43 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 2.8 minuten en het 90e percentiel 9.3 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 9.3 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 350 live?

Open de live kaart en typ 350 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Aken naar Maastricht te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.