FlixBus · Autobus

Linia 006 · Munich - Zurich

283 km · 9 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Dotychczas zmierzyliśmy 9 kursów linii 006, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Basel SBB (Meret Oppenheim-Street) (22.2 min).

1 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
0%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
16.7 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
34.3 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 9 kursów
Próba
9
9 kursów zmierzonych · 9 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Monachium → Zurych.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024607:00: 0%, 208:00: 0%, 38101214:00: 0%, 21415:00: 0%, 216182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 0%, 4ponwtośroda: 0%, 1śroczwpiąsobniedziela: 0%, 4nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 0%, 18.6 min, 41112 października 2026: 0%, 15.7 min, 41214 października 2026: 0%, 9.7 min, 114

Najgorszy dzień dotychczas: 11 października 2026 z 0% punktualnych i opóźnieniem P90 34.3 min (4 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Basel SBB (Meret Oppenheim-Street)Basel SBB (Meret Oppenheim-Street): 22.2 min22.2 minMemmingen Allgäu airportMemmingen Allgäu airport: 28.2 min28.2 minMunich central bus stationMunich central bus station: 9.7 min9.7 minZurich Bus StationZurich Bus Station: 10.4 min10.4 minLörrach central train stationno actualsConstance central bus stationno actualsConstance AllmannsdorfConstance Allmannsdorf: 22.2 min22.2 minMeersburgno actualsFriedrichshafenno actuals
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Basel SBB (Meret Oppenheim-Street)22.2 min3 / 4
Memmingen Allgäu airport28.2 min1 / 5
Munich central bus station9.7 min1 / 9
Zurich Bus Station10.4 min1 / 9
Lörrach central train station—0 / 4
Constance central bus station—0 / 7
Constance Allmannsdorf22.2 min3 / 7
Meersburg—0 / 7
Friedrichshafen—0 / 7

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Monachium → Zurych0%3 / 3
Lörrach → Monachium0%2 / 2
Monachium → Lörrach0%2 / 2
Zurych → Monachium0%2 / 2

Najczęstsze pytania

Czy linia 006 FlixBus często się spóźnia?

0% z 9 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 16.7 minut, a 90. percentyl 34.3 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 34.3 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 006 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 006 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Monachium do Zurych jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.