FlixBus · Bus

Lijn 006 · Munich - Zurich

280 km · 10 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

E

Lijn 006 van FlixBus (Munich - Zurich) is vaak te laat: slechts 0% van de 10 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 kwam met hooguit vijf minuten vertraging aan. De typische vertraging was 16.6 minuten; reken op 31.3 minuten of meer op een slechte dag.

Vertrekken rond 08:00 waren het vaakst op tijd (0%), vertrekken om 14:00 het minst (0%). maandag was de meest punctuele weekdag (0%); zondag de minst punctuele (0%).

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Basel SBB (Meret Oppenheim-Street) (22.2 min).

2 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
0%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
16.6 min
typische rit
P90-vertraging
31.3 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 10 ritten
Steekproef
10
10 ritten gemeten · 10 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor München → Zürich.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024607:00: 0%, 208:00: 0%, 38101214:00: 0%, 31415:00: 0%, 216182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 0%, 4maadinwoensdag: 0%, 2woedonvrizatzondag: 0%, 4zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 0%, 18.6 min, 41112 oktober 2026: 0%, 15.7 min, 41214 oktober 2026: 0%, 7.8 min, 214

Slechtste dag tot nu toe: 11 oktober 2026 met 0% op tijd en een P90-vertraging van 34.3 min (4 ritten).

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Basel SBB (Meret Oppenheim-Street)Basel SBB (Meret Oppenheim-Street): 22.2 min22.2 minZurich Bus StationZurich Bus Station: 6.5 min6.5 minConstance central bus stationConstance central bus station: 3.4 min3.4 minMunich central bus stationMunich central bus station: 8.8 min8.8 minMemmingen Allgäu airportMemmingen Allgäu airport: 17.2 min17.2 minLörrach central train stationno actualsConstance AllmannsdorfConstance Allmannsdorf: 18.6 min18.6 minMeersburgno actualsFriedrichshafenFriedrichshafen: 6.7 min6.7 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Basel SBB (Meret Oppenheim-Street)22.2 min3 / 4
Zurich Bus Station6.5 min2 / 10
Constance central bus station3.4 min1 / 8
Munich central bus station8.8 min2 / 10
Memmingen Allgäu airport17.2 min2 / 6
Lörrach central train station—0 / 4
Constance Allmannsdorf18.6 min4 / 8
Meersburg—0 / 8
Friedrichshafen6.7 min1 / 8

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
München → Zürich0%3 / 3
Zürich → München0%3 / 3
Lörrach → München0%2 / 2
München → Lörrach0%2 / 2

Veelgestelde vragen

Is lijn 006 van FlixBus vaak te laat?

0% van de 10 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 16.6 minuten en het 90e percentiel 31.3 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 31.3 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 006 live?

Open de live kaart en typ 006 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Wat is de beste tijd om de bus van München naar Zürich te nemen?

Volgens onze gegevens waren vertrekken rond 08:00 het vaakst op tijd (0%) en was maandag de meest punctuele weekdag (0%). Vroege vertrekken hebben doorgaans minder last van opgebouwde vertraging.

Krijg ik compensatie als mijn bus van München naar Zürich te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.