FlixBus · Autobus

Linia N613 · Oslo - Hamburg

833 km · 6 zmierzonych kursów między 10 października 2026 a 13 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Dotychczas zmierzyliśmy 6 kursów linii N613, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Copenhagen Airport (25.8 min).

1 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
16.7%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
14.8 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
32.9 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 6 kursów
Próba
6
6 kursów zmierzonych · 6 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Hamburg → Oslo.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024681012141618:00: 33.3%, 3182021:00: 0%, 322

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%ponwtorek: 0%, 2wtośroczwpiąsobota: 50%, 2sobniedziela: 0%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%10 października 2026: 50%, 0 min, 21011 października 2026: 0%, 14.8 min, 21113 października 2026: 0%, 22.6 min, 213

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Gothenburg C (Åkareplatsen)no actualsMoss (Mosseporten senter)no actualsSarpsborg E6 Lekevollkryssetno actualsPuttgarden (Ferry) Waypointno actualsRødbyhavn (Ferry) Waypointno actualsUddevalla (Torp Terminalen)no actualsÅs (Korsegården E6)Ås (Korsegården E6): 0 min0 minHamburg central bus stationno actualsLübeck central train stationLübeck central train station: 6.4 min6.4 minCopenhagen Busterminalno actualsMalmö central train station FlixB…Malmö central train station FlixBus stop: 26.5 min26.5 minOslo (Busterminalen Galleriet)no actualsHalmstad (Resecentrum) Flixbus St…no actualsHelsingborgno actualsCopenhagen AirportCopenhagen Airport: 25.8 min25.8 minGothenburg (Nils Ericson Terminal…no actuals
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Gothenburg C (Åkareplatsen)—0 / 3
Moss (Mosseporten senter)—0 / 6
Sarpsborg E6 Lekevollkrysset—0 / 6
Puttgarden (Ferry) Waypoint—0 / 6
Rødbyhavn (Ferry) Waypoint—0 / 6
Uddevalla (Torp Terminalen)—0 / 6
Ås (Korsegården E6)0 min1 / 6
Hamburg central bus station—0 / 6
Lübeck central train station6.4 min1 / 6
Copenhagen Busterminal—0 / 6
Malmö central train station FlixBus stop26.5 min1 / 6
Oslo (Busterminalen Galleriet)—0 / 6
Halmstad (Resecentrum) Flixbus Stop—0 / 6
Helsingborg—0 / 6
Copenhagen Airport25.8 min3 / 6
Gothenburg (Nils Ericson Terminalen)—0 / 3

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Hamburg → Oslo33.3%3 / 3
Oslo → Hamburg0%3 / 3

Najczęstsze pytania

Czy linia N613 FlixBus często się spóźnia?

16.7% z 6 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 14.8 minut, a 90. percentyl 32.9 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 32.9 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię N613 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz N613 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Hamburg do Oslo jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.