Bravo (Arriva) · Autobus

Linia 360 · Rotterdam via Bergen op Zoom - Putte

25 km · 4 zmierzonych kursów 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

C

Dotychczas zmierzyliśmy 4 kursów linii 360, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

7 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
75%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
1.4 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
18.2 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 4 kursów
Próba
4
4 kursów zmierzonych · 4 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Putte → Bergen op Zoom.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%02468101213:00: 100%, 21416:00: 0%, 11617:00: 100%, 1182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%ponwtośroda: 75%, 4śroczwpiąsobnie

Najgorszy dzień dotychczas: 14 października 2026 z 75% punktualnych i opóźnieniem P90 18.2 min (4 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Putte, MoretusleiPutte, Moretuslei: 0.3 min0.3 minBergen op Zoom, StationBergen op Zoom, Station: 2.7 min2.7 minBergen op Zoom, AsselbergsstraatBergen op Zoom, Asselbergsstraat: 3.5 min3.5 minPutte, JulianastraatPutte, Julianastraat: 0.3 min0.3 minBergen op Zoom, AsselbergsstraatBergen op Zoom, Asselbergsstraat: 8.2 min8.2 minBergen op Zoom, Van DedemstraatBergen op Zoom, Van Dedemstraat: 3.2 min3.2 minPutte, GemeentehuisPutte, Gemeentehuis: 0.3 min0.3 minBergen op Zoom, SlootmanslaanBergen op Zoom, Slootmanslaan: 7.9 min7.9 minBergen op Zoom, AntwerpsestraatBergen op Zoom, Antwerpsestraat: 3 min3 minPutte, AntwerpsestraatPutte, Antwerpsestraat: 0.5 min0.5 minBergen op Zoom, LavendelpadBergen op Zoom, Lavendelpad: 8.2 min8.2 minBergen op Zoom, Prinses Beatrixla…Bergen op Zoom, Prinses Beatrixlaan: 2.7 min2.7 minPutte, Kromme WegPutte, Kromme Weg: 0.6 min0.6 minBergen op Zoom, StalenbrugstraatBergen op Zoom, Stalenbrugstraat: 3.3 min3.3 minBergen op Zoom, Burg. WittelaanBergen op Zoom, Burg. Wittelaan: 7.7 min7.7 minPutte, BieduinenPutte, Bieduinen: 1 min1 minBergen op Zoom, OlympialaanBergen op Zoom, Olympialaan: 3 min3 minOssendrecht, ReekesbergOssendrecht, Reekesberg: 0 min0 minBergen op Zoom, NoorwegenpadBergen op Zoom, Noorwegenpad: 7.3 min7.3 minBergen op Zoom, RembrandtstraatBergen op Zoom, Rembrandtstraat: 3.2 min3.2 minOssendrecht, PutsmolentjeOssendrecht, Putsmolentje: 0 min0 minHalsteren, Nieuwe MolenwegHalsteren, Nieuwe Molenweg: 6.5 min6.5 minBergen op Zoom, FianestraatBergen op Zoom, Fianestraat: 2.7 min2.7 minOssendrecht, PostbaanOssendrecht, Postbaan: 0 min0 minHoogerheide, KortevenHoogerheide, Korteven: 0.8 min0.8 minHalsteren, SteenbergsewegHalsteren, Steenbergseweg: 5.9 min5.9 minHoogerheide, Dr. de BruijnlaanHoogerheide, Dr. de Bruijnlaan: 0.1 min0.1 minHoogerheide, ZandfortHoogerheide, Zandfort: 0.3 min0.3 minHalsteren, WouwsewegHalsteren, Wouwseweg: 4.9 min4.9 minHoogerheide, RaadhuisstraatHoogerheide, Raadhuisstraat: 0.7 min0.7 minHoogerheide, DuinstraatHoogerheide, Duinstraat: 0.2 min0.2 minHoogerheide, DuinstraatHoogerheide, Duinstraat: 0.9 min0.9 minHalsteren, MolenpleinHalsteren, Molenplein: 4.3 min4.3 minHoogerheide, RaadhuisstraatHoogerheide, Raadhuisstraat: 0 min0 minHoogerheide, ZandfortHoogerheide, Zandfort: 0.9 min0.9 minSteenbergen, OlmendreefSteenbergen, Olmendreef: 4.1 min4.1 minHoogerheide, Dr. de BruijnlaanHoogerheide, Dr. de Bruijnlaan: 0 min0 minHoogerheide, KortevenHoogerheide, Korteven: 1 min1 minOssendrecht, PostbaanOssendrecht, Postbaan: 0 min0 minSteenbergen, Ravelijnstraat (Mole…Steenbergen, Ravelijnstraat (Molenweg): 3.8 min3.8 minBergen op Zoom, StationBergen op Zoom, Station: 8.4 min8.4 minBergen op Zoom, FianestraatBergen op Zoom, Fianestraat: 0 min0 minOssendrecht, Putsmolentjeno actualsSteenbergen, WipstraatSteenbergen, Wipstraat: 5 min5 minBergen op Zoom, RembrandtstraatBergen op Zoom, Rembrandtstraat: 0 min0 minOssendrecht, Reekesbergno actualsBergen op Zoom, OlympialaanBergen op Zoom, Olympialaan: 0 min0 minSteenbergen, RondwegSteenbergen, Rondweg: 5.1 min5.1 minPutte, Bieduinenno actualsBergen op Zoom, StalenbrugstraatBergen op Zoom, Stalenbrugstraat: 0 min0 minPutte, Kromme Wegno actualsSteenbergen, Steenbergsche VlietSteenbergen, Steenbergsche Vliet: 4.6 min4.6 minBergen op Zoom, Prinses Beatrixla…Bergen op Zoom, Prinses Beatrixlaan: 0 min0 minPutte, Antwerpsestraatno actualsDinteloord, NoordlangewegDinteloord, Noordlangeweg: 3.6 min3.6 minBergen op Zoom, AntwerpsestraatBergen op Zoom, Antwerpsestraat: 0 min0 minPutte, Gemeentehuisno actualsNumansdorp, Rijksweg A29no actualsBergen op Zoom, Wassenaarstraatno actualsPutte, Julianastraatno actualsRotterdam, Zuidpleinno actualsPutte, Moretusleino actuals
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Putte, Moretuslei0.3 min2 / 2
Bergen op Zoom, Station2.7 min1 / 1
Bergen op Zoom, Asselbergsstraat3.5 min1 / 1
Putte, Julianastraat0.3 min2 / 2
Bergen op Zoom, Asselbergsstraat8.2 min1 / 1
Bergen op Zoom, Van Dedemstraat3.2 min1 / 1
Putte, Gemeentehuis0.3 min2 / 2
Bergen op Zoom, Slootmanslaan7.9 min1 / 1
Bergen op Zoom, Antwerpsestraat3 min1 / 1
Putte, Antwerpsestraat0.5 min2 / 2
Bergen op Zoom, Lavendelpad8.2 min1 / 1
Bergen op Zoom, Prinses Beatrixlaan2.7 min1 / 1
Putte, Kromme Weg0.6 min2 / 2
Bergen op Zoom, Stalenbrugstraat3.3 min1 / 1
Bergen op Zoom, Burg. Wittelaan7.7 min1 / 1
Putte, Bieduinen1 min2 / 2
Bergen op Zoom, Olympialaan3 min1 / 1
Ossendrecht, Reekesberg0 min2 / 2
Bergen op Zoom, Noorwegenpad7.3 min1 / 1
Bergen op Zoom, Rembrandtstraat3.2 min1 / 1
Ossendrecht, Putsmolentje0 min2 / 2
Halsteren, Nieuwe Molenweg6.5 min1 / 1
Bergen op Zoom, Fianestraat2.7 min1 / 1
Ossendrecht, Postbaan0 min2 / 2
Hoogerheide, Korteven0.8 min1 / 1
Halsteren, Steenbergseweg5.9 min1 / 1
Hoogerheide, Dr. de Bruijnlaan0.1 min1 / 2
Hoogerheide, Zandfort0.3 min1 / 1
Halsteren, Wouwseweg4.9 min1 / 1
Hoogerheide, Raadhuisstraat0.7 min1 / 2
Hoogerheide, Duinstraat0.2 min1 / 1
Hoogerheide, Duinstraat0.9 min1 / 2
Halsteren, Molenplein4.3 min1 / 1
Hoogerheide, Raadhuisstraat0 min1 / 1
Hoogerheide, Zandfort0.9 min1 / 2
Steenbergen, Olmendreef4.1 min1 / 1
Hoogerheide, Dr. de Bruijnlaan0 min1 / 1
Hoogerheide, Korteven1 min1 / 2
Ossendrecht, Postbaan0 min1 / 1
Steenbergen, Ravelijnstraat (Molenweg)3.8 min1 / 1
Bergen op Zoom, Station8.4 min1 / 3
Bergen op Zoom, Fianestraat0 min1 / 2
Ossendrecht, Putsmolentje—0 / 1
Steenbergen, Wipstraat5 min1 / 1
Bergen op Zoom, Rembrandtstraat0 min1 / 2
Ossendrecht, Reekesberg—0 / 1
Bergen op Zoom, Olympialaan0 min1 / 2
Steenbergen, Rondweg5.1 min1 / 1
Putte, Bieduinen—0 / 1
Bergen op Zoom, Stalenbrugstraat0 min1 / 2
Putte, Kromme Weg—0 / 1
Steenbergen, Steenbergsche Vliet4.6 min1 / 1
Bergen op Zoom, Prinses Beatrixlaan0 min1 / 2
Putte, Antwerpsestraat—0 / 1
Dinteloord, Noordlangeweg3.6 min1 / 1
Bergen op Zoom, Antwerpsestraat0 min1 / 2
Putte, Gemeentehuis—0 / 1
Numansdorp, Rijksweg A29—0 / 1
Bergen op Zoom, Wassenaarstraat—0 / 2
Putte, Julianastraat—0 / 1
Rotterdam, Zuidplein—0 / 1
Putte, Moretuslei—0 / 1

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Putte → Bergen op Zoom100%2 / 2
Bergen op Zoom → Putte100%1 / 1
Bergen op Zoom → Rotterdam0%1 / 1

Najczęstsze pytania

Czy linia 360 Bravo (Arriva) często się spóźnia?

75% z 4 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 1.4 minut, a 90. percentyl 18.2 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 18.2 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 360 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 360 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Putte do Bergen op Zoom jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.