FlixBus · Autobus

Linia 075 · Berlin/Hamburg - Amsterdam/Utrecht

480 km · 13 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Linia 075 FlixBus (Berlin/Hamburg - Amsterdam/Utrecht) często się spóźnia: tylko 30.8% z 13 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 dotarło z opóźnieniem do pięciu minut. Typowe opóźnienie wyniosło 9.2 minut; w gorsze dni licz się z 25.4 minutami lub więcej.

niedziela był najbardziej punktualnym dniem (50%); poniedziałek najmniej (16.7%).

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Hamburg central bus station (16.9 min).

3 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
30.8%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
9.2 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
25.4 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 13 kursów
Próba
13
13 kursów zmierzonych · 13 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Hamburg → Amsterdam.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024608:00: 50%, 2809:00: 0%, 310:00: 50%, 21011:00: 50%, 21213:00: 0%, 21416:00: 50%, 216182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 16.7%, 6ponwtośroda: 0%, 1śroczwpiąsobniedziela: 50%, 6nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 50%, 3.3 min, 61112 października 2026: 16.7%, 10.6 min, 61214 października 2026: 0%, 23.9 min, 114

Najgorszy dzień dotychczas: 12 października 2026 z 16.7% punktualnych i opóźnieniem P90 29.8 min (6 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Hamburg central bus stationHamburg central bus station: 16.9 min16.9 minBremen FernbusterminalBremen Fernbusterminal: 3.3 min3.3 minOldenburg central bus stationOldenburg central bus station: 23.9 min23.9 minUplengen (Autohof Apen-Remels)no actualsUtrecht Leidsche Rijn CentrumUtrecht Leidsche Rijn Centrum: 1.3 min1.3 minHeerenveen (Station)no actualsBerlin central bus stationno actualsAmsterdam Schiphol AirportAmsterdam Schiphol Airport: 12.7 min12.7 minGroningen central stationGroningen central station: 10.8 min10.8 minLeer ZOBno actualsAmsterdam SloterdijkAmsterdam Sloterdijk: 7.9 min7.9 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Hamburg central bus station16.9 min3 / 13
Bremen Fernbusterminal3.3 min1 / 9
Oldenburg central bus station23.9 min1 / 9
Uplengen (Autohof Apen-Remels)—0 / 13
Utrecht Leidsche Rijn Centrum1.3 min1 / 4
Heerenveen (Station)—0 / 4
Berlin central bus station—0 / 4
Amsterdam Schiphol Airport12.7 min2 / 4
Groningen central station10.8 min3 / 13
Leer ZOB—0 / 5
Amsterdam Sloterdijk7.9 min2 / 13

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Hamburg → Amsterdam20%5 / 5
Amsterdam → Hamburg25%4 / 4
Berlin → Utrecht50%2 / 2
Utrecht → Berlin50%2 / 2

Najczęstsze pytania

Czy linia 075 FlixBus często się spóźnia?

30.8% z 13 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 9.2 minut, a 90. percentyl 25.4 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 25.4 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 075 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 075 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Hamburg do Amsterdam jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.