Punktualność autobusów według kraju

Punktualność autobusów dalekobieżnych w Europie, kraj po kraju: udział punktualnych kursów, objęte linie i trasy.

KrajPunktualnieLinieTrasyKursy
Wielkiej Brytanii67.6%1382451710
Włoszech49.9%257377831
Francji60.1%274304988
Turcji36.9%2674441226
Portugalii65.1%93129978
Niemczech52.4%234277691
Chorwacji65.3%121169447
Szwecji73.5%4396389
Holandii64.5%125190560
Irlandii—8410
Polsce58.5%164179422
Hiszpanii64%6573164
Belgii53%5346181
Austrii62.9%4458299
Czechach64.5%8596409
Norwegii64.3%266656
Serbii39.1%647923
Słowacji73%3134189
na Litwie75%294428
Danii74.3%2236152
Rumunii41.4%5276116
na Węgrzech43.5%3733124
Finlandii81.3%1622112
na Ukrainie55.2%595829
Estonii79.2%322448
Szwajcarii51%4742104
Bośni i Hercegowinie26.3%293219
Macedonii Północnej100%21181
Albanii0%14121
Andorze100%441
Czarnogórze100%13161
Bułgarii75%15174
Mołdawii40%865
Luksemburgu53.8%8613
Słowenii66.7%433
na Łotwie53.8%4413
Australii—110
Grecji40%445

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.