FlixBus · Bus

Lijn 1326 · Wroclaw - Berlin - Mannheim

913 km · 6 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

C

We hebben tot nu toe 6 ritten op lijn 1326 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Mannheim central bus station (5.9 min).

2 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
66.7%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
0 min
typische rit
P90-vertraging
24.8 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 8 ritten
Steekproef
6
6 ritten gemeten · 8 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Mannheim → Wrocław.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024607:00: 66.7%, 3809:00: 66.7%, 310121416182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 0%, 2maadinwoensdag: 100%, 2woedonvrizatzondag: 100%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 100%, 0 min, 21112 oktober 2026: 0%, 7.8 min, 21214 oktober 2026: 100%, 0 min, 214

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Heidelberg Pre WaypointHeidelberg Pre Waypoint: 1.8 min1.8 minBerlin Airport BER (Berlin Brande…Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/2: 2.2 min2.2 minIlowa, Fuel Station OrlenIlowa, Fuel Station Orlen: 21.7 min21.7 minIndustrial Park Hohenlohe / Koche…Industrial Park Hohenlohe / Kochertalbahn: 4 min4 minBerlin central bus stationBerlin central bus station: 2.2 min2.2 minHeidelberg central train stationHeidelberg central train station: 1.3 min1.3 minMannheim central bus stationMannheim central bus station: 5.9 min5.9 minNuremberg central bus station (Wi…Nuremberg central bus station (Willy-Brandt-Platz): 5.9 min5.9 minNeckarsulm station west (bei Heil…Neckarsulm station west (bei Heilbronn): 0.7 min0.7 minBamberg train stationBamberg train station: 3.1 min3.1 minErlangen train station (Parkplatz…Erlangen train station (Parkplatzstraße): 5.3 min5.3 minBerlin Südkreuz train stationBerlin Südkreuz train station: 3.8 min3.8 minHimmelkron (service area)Himmelkron (service area): 2.5 min2.5 minWroclaw, Bus StationWroclaw, Bus Station: 0 min0 minHeidelberg Post WaypointHeidelberg Post Waypoint: 0.6 min0.6 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Heidelberg Pre Waypoint1.8 min2 / 8
Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/22.2 min2 / 8
Ilowa, Fuel Station Orlen21.7 min1 / 8
Industrial Park Hohenlohe / Kochertalbahn4 min2 / 8
Berlin central bus station2.2 min2 / 8
Heidelberg central train station1.3 min2 / 8
Mannheim central bus station5.9 min3 / 8
Nuremberg central bus station (Willy-Brandt-Platz)5.9 min3 / 8
Neckarsulm station west (bei Heilbronn)0.7 min2 / 8
Bamberg train station3.1 min2 / 8
Erlangen train station (Parkplatzstraße)5.3 min1 / 8
Berlin Südkreuz train station3.8 min3 / 8
Himmelkron (service area)2.5 min1 / 8
Wroclaw, Bus Station0 min2 / 8
Heidelberg Post Waypoint0.6 min3 / 8

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Mannheim → Wrocław66.7%3 / 4
Wrocław → Mannheim66.7%3 / 4

Veelgestelde vragen

Is lijn 1326 van FlixBus vaak te laat?

66.7% van de 6 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 0 minuten en het 90e percentiel 24.8 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 24.8 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 1326 live?

Open de live kaart en typ 1326 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Mannheim naar Wrocław te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.