FlixBus · Bus

Lijn 068 · Amsterdam/Maastricht/Duisburg - Bayreuth/Prague

482 km · 23 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026

E

Lijn 068 van FlixBus (Amsterdam/Maastricht/Duisburg - Bayreuth/Prague) is vaak te laat: slechts 34.8% van de 23 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 kwam met hooguit vijf minuten vertraging aan. De typische vertraging was 10.4 minuten; reken op 29 minuten of meer op een slechte dag.

Vertrekken rond 09:00 waren het vaakst op tijd (66.7%), vertrekken om 16:00 het minst (0%). zondag was de meest punctuele weekdag (50%); maandag de minst punctuele (25%).

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Würzburg Main Station (14.1 min).

Op dit moment is geen voertuig onderwegLive volgen op de kaart
Op tijd
34.8%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
10.4 min
typische rit
P90-vertraging
29 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 24 ritten
Steekproef
23
23 ritten gemeten · 24 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Amsterdam → Bayreuth.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024607:00: 0%, 208:00: 33.3%, 3809:00: 66.7%, 91011:00: 0%, 312:00: 33.3%, 3121416:00: 0%, 316182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 25%, 8maadinwoensdag: 28.6%, 7woedonvrizatzondag: 50%, 8zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 50%, 3.2 min, 81112 oktober 2026: 25%, 10.4 min, 81214 oktober 2026: 28.6%, 15.7 min, 714

Slechtste dag tot nu toe: 12 oktober 2026 met 25% op tijd en een P90-vertraging van 36.6 min (8 ritten).

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Frankfurt central train stationFrankfurt central train station: 6.7 min6.7 minWürzburg Main StationWürzburg Main Station: 14.1 min14.1 minBayreuth central train stationBayreuth central train station: 3.4 min3.4 minBamberg train stationBamberg train station: 8.6 min8.6 minSchweinfurt central train stationSchweinfurt central train station: 12.2 min12.2 minCologne Airport CGN (Terminal 2)Cologne Airport CGN (Terminal 2): 11.7 min11.7 minUtrecht Leidsche Rijn CentrumUtrecht Leidsche Rijn Centrum: 11.7 min11.7 minDüsseldorf central bus stationDüsseldorf central bus station: 5 min5 minDuisburg central train stationDuisburg central train station: 5.3 min5.3 minIsselburg AutohofIsselburg Autohof: 9.2 min9.2 minAmsterdam SloterdijkAmsterdam Sloterdijk: 7.5 min7.5 minAachen station west (Henricistraß…Aachen station west (Henricistraße): 21.4 min21.4 minDüsseldorf AirportDüsseldorf Airport: 4.3 min4.3 minPrague (Hradčanská)Prague (Hradčanská): 4.2 min4.2 minPrague (Central Bus Station Flore…Prague (Central Bus Station Florenc): 10 min10 minMaastricht (International Bus Sta…Maastricht (International Bus Station): 16.6 min16.6 minKarlovy Vary (Terminal)Karlovy Vary (Terminal): 2.9 min2.9 minCheb (bus station)Cheb (bus station): 0 min0 minMarktredwitz stationMarktredwitz station: 22.3 min22.3 minBischofsgrün (Birnstengel)no actuals
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Frankfurt central train station6.7 min7 / 24
Würzburg Main Station14.1 min12 / 18
Bayreuth central train station3.4 min4 / 18
Bamberg train station8.6 min6 / 18
Schweinfurt central train station12.2 min6 / 18
Cologne Airport CGN (Terminal 2)11.7 min8 / 18
Utrecht Leidsche Rijn Centrum11.7 min5 / 12
Düsseldorf central bus station5 min3 / 12
Duisburg central train station5.3 min4 / 12
Isselburg Autohof9.2 min2 / 12
Amsterdam Sloterdijk7.5 min4 / 12
Aachen station west (Henricistraße)21.4 min2 / 6
Düsseldorf Airport4.3 min2 / 6
Prague (Hradčanská)4.2 min2 / 6
Prague (Central Bus Station Florenc)10 min2 / 6
Maastricht (International Bus Station)16.6 min2 / 6
Karlovy Vary (Terminal)2.9 min3 / 6
Cheb (bus station)0 min1 / 6
Marktredwitz station22.3 min1 / 6
Bischofsgrün (Birnstengel)—0 / 6

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Amsterdam → Bayreuth100%3 / 3
Amsterdam → Frankfurt0%3 / 3
Bayreuth → Amsterdam33.3%3 / 3
Bayreuth → Maastricht0%3 / 3
Frankfurt → Amsterdam0%2 / 3
Frankfurt → Praag66.7%3 / 3
Maastricht → Bayreuth33.3%3 / 3
Praag → Frankfurt33.3%3 / 3

Veelgestelde vragen

Is lijn 068 van FlixBus vaak te laat?

34.8% van de 23 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 10.4 minuten en het 90e percentiel 29 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 29 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 068 live?

Open de live kaart en typ 068 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Wat is de beste tijd om de bus van Amsterdam naar Bayreuth te nemen?

Volgens onze gegevens waren vertrekken rond 09:00 het vaakst op tijd (66.7%) en was zondag de meest punctuele weekdag (50%). Vroege vertrekken hebben doorgaans minder last van opgebouwde vertraging.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Amsterdam naar Bayreuth te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.