FlixBus · Autobus

Linia UK090 · Glasgow - Edinburgh

66 km · 189 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026

C

Linia UK090 FlixBus (Glasgow - Edinburgh) bywa różnie: 66.1% z 189 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 dotarło z opóźnieniem do pięciu minut; typowe opóźnienie wyniosło 3.7 minut, a co dziesiąty kurs miał 10.3 minut lub więcej.

Odjazdy około 18:00 były najbardziej punktualne (100%), a odjazdy o 20:00 najmniej (33.3%). wtorek był najbardziej punktualnym dniem (75%); środa najmniej (51.1%).

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Newhouse (5.6 min).

6 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
66.1%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
3.7 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
10.3 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 216 kursów
Próba
189
189 kursów zmierzonych · 216 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Glasgow → Edynburg.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%00:00: 100%, 5001:00: 100%, 22405:00: 100%, 206:00: 63.6%, 11607:00: 62.5%, 1608:00: 50%, 10809:00: 44.4%, 910:00: 72.7%, 111011:00: 63.6%, 1112:00: 72.7%, 111213:00: 58.3%, 1214:00: 54.5%, 111415:00: 80%, 1016:00: 66.7%, 91617:00: 83.3%, 618:00: 100%, 81819:00: 42.9%, 720:00: 33.3%, 62021:00: 66.7%, 1222:00: 77.8%, 92223:00: 63.6%, 11

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 71.9%, 64ponwtorek: 75%, 12wtośroda: 51.1%, 45śroczwpiąsobniedziela: 69.1%, 68nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 71.2%, 3.5 min, 731112 października 2026: 69.5%, 3.8 min, 591213 października 2026: 78.6%, 2.8 min, 141314 października 2026: 48.8%, 5.2 min, 4314

Najgorszy dzień dotychczas: 14 października 2026 z 48.8% punktualnych i opóźnieniem P90 14.3 min (43 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Edinburgh - Princess Street (Stop…Edinburgh - Princess Street (Stop PU): 6.4 min6.4 minEdinburgh Haymarket Station South…Edinburgh Haymarket Station South (Stop HH): 3.9 min3.9 minHarthill Services (Eastbound)Harthill Services (Eastbound): 1.6 min1.6 minCorstorphine - Edinburgh Zoo SouthCorstorphine - Edinburgh Zoo South: 3.7 min3.7 minRatho Station - Eastbound StopRatho Station - Eastbound Stop: 2.1 min2.1 minEdinburgh - Regent RoadEdinburgh - Regent Road: 3.2 min3.2 minLivingston (Deer Park)Livingston (Deer Park): 3.2 min3.2 minGlasgow (Buchanan Bus Station)Glasgow (Buchanan Bus Station): 5.1 min5.1 minEdinburgh Airport - Ingliston Par…Edinburgh Airport - Ingliston Park & Ride: 2 min2 minCorstorphine - Drum Brae SouthCorstorphine - Drum Brae South: 5.2 min5.2 minNewhouseNewhouse: 5.6 min5.6 minEdinburgh Bus StationEdinburgh Bus Station: 4.6 min4.6 minRatho Station - Westbound StopRatho Station - Westbound Stop: 3.4 min3.4 minCorstorphine Edinburgh Zoo North …Corstorphine Edinburgh Zoo North (Stop 2): 0 min0 minHarthill Services (Westbound)Harthill Services (Westbound): 2.4 min2.4 minEdinburgh Haymarket Station North…Edinburgh Haymarket Station North (Stop HB): 0.5 min0.5 minEdinburgh - Princes Street (Stop …Edinburgh - Princes Street (Stop PF): 4.2 min4.2 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Edinburgh - Princess Street (Stop PU)6.4 min2 / 101
Edinburgh Haymarket Station South (Stop HH)3.9 min2 / 101
Harthill Services (Eastbound)1.6 min7 / 99
Corstorphine - Edinburgh Zoo South3.7 min3 / 101
Ratho Station - Eastbound Stop2.1 min1 / 102
Edinburgh - Regent Road3.2 min7 / 62
Livingston (Deer Park)3.2 min6 / 216
Glasgow (Buchanan Bus Station)5.1 min47 / 208
Edinburgh Airport - Ingliston Park & Ride2 min2 / 34
Corstorphine - Drum Brae South5.2 min57 / 203
Newhouse5.6 min21 / 199
Edinburgh Bus Station4.6 min36 / 141
Ratho Station - Westbound Stop3.4 min9 / 101
Corstorphine Edinburgh Zoo North (Stop 2)0 min1 / 102
Harthill Services (Westbound)2.4 min7 / 100
Edinburgh Haymarket Station North (Stop HB)0.5 min1 / 102
Edinburgh - Princes Street (Stop PF)4.2 min2 / 102

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Glasgow → Edynburg73.6%87 / 98
Edynburg → Glasgow54%87 / 97
Livingston → Glasgow83.3%6 / 7
Glasgow → Livingston100%3 / 6
Edynburg → Livingston100%3 / 4
Livingston → Edynburg100%3 / 4

Najczęstsze pytania

Czy linia UK090 FlixBus często się spóźnia?

66.1% z 189 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 3.7 minut, a 90. percentyl 10.3 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 10.3 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię UK090 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz UK090 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Kiedy najlepiej jechać autobusem z Glasgow do Edynburg?

Według naszych danych odjazdy około 18:00 miały najlepszą punktualność (100%), a wtorek był najbardziej punktualnym dniem (75%). Wczesne odjazdy zwykle mniej cierpią z powodu narastającego opóźnienia.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Glasgow do Edynburg jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.