FlixBus · Autobus

Linia N862 · Prague - Pula

712 km · 5 zmierzonych kursów między 10 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Dotychczas zmierzyliśmy 5 kursów linii N862, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

W tej chwili żaden pojazd nie jest w drodzeŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
40%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
13.2 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
22.7 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 5 kursów
Próba
5
5 kursów zmierzonych · 5 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Praga → Pula.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024681012141618:00: 33.3%, 3182022:00: 50%, 222

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%ponwtośroda: 0%, 1śroczwpiąsobota: 50%, 2sobniedziela: 50%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%10 października 2026: 50%, 1.7 min, 21011 października 2026: 50%, 3.3 min, 21114 października 2026: 0%, 21.9 min, 114

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Prague (Central Bus Station Flore…Prague (Central Bus Station Florenc): 1.9 min1.9 minPrague (Bus Terminal Roztyly)Prague (Bus Terminal Roztyly): 12.3 min12.3 minTábor (bus station)no actualsČeské Budějovice (bus station)České Budějovice (bus station): 14.2 min14.2 minČeský Krumlov (bus station)no actualsLinz IndustriezeileLinz Industriezeile: 11.4 min11.4 minSalzburg South (Hellbrunner Lande…Salzburg South (Hellbrunner Landesstraße): 19.7 min19.7 minLjubljana bus stationLjubljana bus station: 8.5 min8.5 minTrieste (Autostazione)Trieste (Autostazione): 19 min19 minKoper BankaKoper Banka: 8.4 min8.4 minPortorožPortorož: 19.9 min19.9 minUmag bus stationUmag bus station: 10.9 min10.9 minPoreč bus stationPoreč bus station: 18.3 min18.3 minRovinj bus stationRovinj bus station: 17.5 min17.5 minPula bus stationPula bus station: 21.9 min21.9 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Prague (Central Bus Station Florenc)1.9 min1 / 5
Prague (Bus Terminal Roztyly)12.3 min1 / 5
Tábor (bus station)—0 / 5
České Budějovice (bus station)14.2 min2 / 5
Český Krumlov (bus station)—0 / 5
Linz Industriezeile11.4 min2 / 5
Salzburg South (Hellbrunner Landesstraße)19.7 min1 / 5
Ljubljana bus station8.5 min1 / 5
Trieste (Autostazione)19 min2 / 5
Koper Banka8.4 min1 / 5
Portorož19.9 min1 / 5
Umag bus station10.9 min1 / 5
Poreč bus station18.3 min1 / 5
Rovinj bus station17.5 min2 / 5
Pula bus station21.9 min1 / 5

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Praga → Pula33.3%3 / 3
Pula → Praga50%2 / 2

Najczęstsze pytania

Czy linia N862 FlixBus często się spóźnia?

40% z 5 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 13.2 minut, a 90. percentyl 22.7 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 22.7 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię N862 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz N862 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Praga do Pula jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.