FlixBus · Autobus

Linia 907 · Nitra - Vienna - Padova

641 km · 5 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 13 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Dotychczas zmierzyliśmy 5 kursów linii 907, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

2 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
0%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
35.5 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
54.8 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 5 kursów
Próba
5
5 kursów zmierzonych · 5 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Padwa → Nitra.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%02406:00: 0%, 26810:00: 0%, 310121416182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 0%, 2ponwtorek: 0%, 1wtośroczwpiąsobniedziela: 0%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 0%, 17.2 min, 21112 października 2026: 0%, 32.8 min, 21213 października 2026: 0%, 35.5 min, 113

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Paduano actualsVenice (Tronchetto)no actualsVenice Mestre (Stazione FS)no actualsTrieste (Autostazione)Trieste (Autostazione): 17.2 min17.2 minLjubljana bus stationLjubljana bus station: 52.4 min52.4 minGraz P&R WeblingGraz P&R Webling: 32.8 min32.8 minVienna Central Stationno actualsVienna International AirportVienna International Airport: 54.8 min54.8 minBratislava (bus station Mlynské N…Bratislava (bus station Mlynské Nivy): 35.5 min35.5 minNitra (bus station)no actuals
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Padua—0 / 5
Venice (Tronchetto)—0 / 5
Venice Mestre (Stazione FS)—0 / 5
Trieste (Autostazione)17.2 min1 / 5
Ljubljana bus station52.4 min1 / 5
Graz P&R Webling32.8 min1 / 5
Vienna Central Station—0 / 5
Vienna International Airport54.8 min1 / 5
Bratislava (bus station Mlynské Nivy)35.5 min1 / 5
Nitra (bus station)—0 / 5

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Padwa → Nitra0%3 / 3
Nitra → Padwa0%2 / 2

Najczęstsze pytania

Czy linia 907 FlixBus często się spóźnia?

0% z 5 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 35.5 minut, a 90. percentyl 54.8 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 54.8 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 907 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 907 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Padwa do Nitra jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.