FlixBus · Autobus

Linia 800 · Amsterdam - Paris

409 km · 16 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

D

Linia 800 FlixBus (Amsterdam - Paris) często się spóźnia: tylko 50% z 16 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 dotarło z opóźnieniem do pięciu minut. Typowe opóźnienie wyniosło 4.3 minut; w gorsze dni licz się z 57.4 minutami lub więcej.

Odjazdy około 08:00 były najbardziej punktualne (50%), a odjazdy o 10:00 najmniej (50%). niedziela był najbardziej punktualnym dniem (60%); poniedziałek najmniej (40%).

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Antwerp Rooseveltplaats (B5) (15.5 min).

3 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
50%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
4.3 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
57.4 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 16 kursów
Próba
16
16 kursów zmierzonych · 16 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Paryż → Amsterdam.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024607:00: 100%, 108:00: 50%, 4810:00: 50%, 41011:00: 0%, 112:00: 100%, 21213:00: 0%, 2141618:00: 50%, 2182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 40%, 5ponwtośroda: 0%, 1śroczwpiąsobniedziela: 60%, 10nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 60%, 0.2 min, 101112 października 2026: 40%, 7.8 min, 51214 października 2026: 0%, 57.4 min, 114

Najgorszy dzień dotychczas: 12 października 2026 z 40% punktualnych i opóźnieniem P90 61 min (5 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Paris (Bercy Seine)Paris (Bercy Seine): 5.4 min5.4 minRotterdam Central StationRotterdam Central Station: 7.8 min7.8 minParis Charles de Gaulle Airport (…Paris Charles de Gaulle Airport (Central Bus Station): 0.1 min0.1 minAntwerp Rooseveltplaats (B5)Antwerp Rooseveltplaats (B5): 15.5 min15.5 minLilleLille: 4.3 min4.3 minBreda central train stationno actualsUtrecht Leidsche Rijn CentrumUtrecht Leidsche Rijn Centrum: 32.3 min32.3 minGhent Dampoort (Bus parking)Ghent Dampoort (Bus parking): 0.1 min0.1 minAmsterdam SloterdijkAmsterdam Sloterdijk: 51 min51 minAmsterdam Bijlmer Arenano actualsAmsterdam Central Station (De Rui…no actuals
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Paris (Bercy Seine)5.4 min2 / 13
Rotterdam Central Station7.8 min1 / 3
Paris Charles de Gaulle Airport (Central Bus Station)0.1 min2 / 3
Antwerp Rooseveltplaats (B5)15.5 min6 / 10
Lille4.3 min1 / 7
Breda central train station—0 / 2
Utrecht Leidsche Rijn Centrum32.3 min2 / 9
Ghent Dampoort (Bus parking)0.1 min4 / 7
Amsterdam Sloterdijk51 min1 / 16
Amsterdam Bijlmer Arena—0 / 1
Amsterdam Central Station (De Ruijterkade)—0 / 2

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Paryż → Amsterdam33.3%9 / 9
Amsterdam → Paryż75%4 / 4
Amsterdam → Lille50%2 / 2
Lille → Amsterdam100%1 / 1

Najczęstsze pytania

Czy linia 800 FlixBus często się spóźnia?

50% z 16 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 4.3 minut, a 90. percentyl 57.4 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 57.4 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 800 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 800 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Kiedy najlepiej jechać autobusem z Paryż do Amsterdam?

Według naszych danych odjazdy około 08:00 miały najlepszą punktualność (50%), a niedziela był najbardziej punktualnym dniem (60%). Wczesne odjazdy zwykle mniej cierpią z powodu narastającego opóźnienia.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Paryż do Amsterdam jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.