FlixBus · Autobus

Linia 1261 · Warszawa - Kraków - Zakopane

348 km · 11 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 12 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

D

Linia 1261 FlixBus (Warszawa - Kraków - Zakopane) bywa różnie: 63.6% z 11 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 12 października 2026 dotarło z opóźnieniem do pięciu minut; typowe opóźnienie wyniosło 4 minut, a co dziesiąty kurs miał 17.8 minut lub więcej.

Odjazdy około 08:00 były najbardziej punktualne (75%), a odjazdy o 16:00 najmniej (50%). niedziela był najbardziej punktualnym dniem (80%); poniedziałek najmniej (50%).

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Warsaw, Chopin Airport (2.2 min).

W tej chwili żaden pojazd nie jest w drodzeŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
63.6%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
4 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
17.8 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 12 kursów
Próba
11
11 kursów zmierzonych · 12 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Warszawa → Zakopane.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024608:00: 75%, 4810:00: 100%, 1101213:00: 50%, 21416:00: 50%, 416182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 50%, 6ponwtośroczwpiąsobniedziela: 80%, 5nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 80%, 4 min, 51112 października 2026: 50%, 1.7 min, 612

Najgorszy dzień dotychczas: 12 października 2026 z 50% punktualnych i opóźnieniem P90 17.8 min (6 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Krakow, MDA Bus StationKrakow, MDA Bus Station: 0 min0 minWarsaw, Chopin AirportWarsaw, Chopin Airport: 2.2 min2.2 minWarsaw, Metro WilanowskaWarsaw, Metro Wilanowska: 28.4 min28.4 minZakopane, Bus stationZakopane, Bus station: 4 min4 minWarsaw, Bus Station WestWarsaw, Bus Station West: 1.7 min1.7 minKielce, Bus Stationno actualsRadom, Dw. Główny PKP/ Poczta 02no actualsBukowina Tatrzanska, Klin 07 and …no actualsBialka Tatrzanska, SchoolBialka Tatrzanska, School: 10.8 min10.8 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Krakow, MDA Bus Station0 min1 / 12
Warsaw, Chopin Airport2.2 min5 / 12
Warsaw, Metro Wilanowska28.4 min1 / 12
Zakopane, Bus station4 min2 / 12
Warsaw, Bus Station West1.7 min1 / 12
Kielce, Bus Station—0 / 8
Radom, Dw. Główny PKP/ Poczta 02—0 / 4
Bukowina Tatrzanska, Klin 07 and 06—0 / 4
Bialka Tatrzanska, School10.8 min1 / 4

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Warszawa → Zakopane50%6 / 6
Zakopane → Warszawa80%5 / 6

Najczęstsze pytania

Czy linia 1261 FlixBus często się spóźnia?

63.6% z 11 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 4 minut, a 90. percentyl 17.8 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 17.8 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 1261 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 1261 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Kiedy najlepiej jechać autobusem z Warszawa do Zakopane?

Według naszych danych odjazdy około 08:00 miały najlepszą punktualność (75%), a niedziela był najbardziej punktualnym dniem (80%). Wczesne odjazdy zwykle mniej cierpią z powodu narastającego opóźnienia.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Warszawa do Zakopane jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.