FlixBus · Bus

Lijn 1261 · Warszawa - Kraków - Zakopane

348 km · 11 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 12 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

D

Lijn 1261 van FlixBus (Warszawa - Kraków - Zakopane) is wisselvallig: 63.6% van de 11 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 12 oktober 2026 kwam met hooguit vijf minuten vertraging aan; de typische vertraging was 4 minuten en één op de tien ritten had 17.8 minuten vertraging of meer.

Vertrekken rond 08:00 waren het vaakst op tijd (75%), vertrekken om 16:00 het minst (50%). zondag was de meest punctuele weekdag (80%); maandag de minst punctuele (50%).

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Warsaw, Chopin Airport (2.2 min).

Op dit moment is geen voertuig onderwegLive volgen op de kaart
Op tijd
63.6%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
4 min
typische rit
P90-vertraging
17.8 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 12 ritten
Steekproef
11
11 ritten gemeten · 12 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Warschau → Zakopane.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024608:00: 75%, 4810:00: 100%, 1101213:00: 50%, 21416:00: 50%, 416182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 50%, 6maadinwoedonvrizatzondag: 80%, 5zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 80%, 4 min, 51112 oktober 2026: 50%, 1.7 min, 612

Slechtste dag tot nu toe: 12 oktober 2026 met 50% op tijd en een P90-vertraging van 17.8 min (6 ritten).

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Krakow, MDA Bus StationKrakow, MDA Bus Station: 0 min0 minWarsaw, Chopin AirportWarsaw, Chopin Airport: 2.2 min2.2 minWarsaw, Metro WilanowskaWarsaw, Metro Wilanowska: 28.4 min28.4 minZakopane, Bus stationZakopane, Bus station: 4 min4 minWarsaw, Bus Station WestWarsaw, Bus Station West: 1.7 min1.7 minKielce, Bus Stationno actualsRadom, Dw. Główny PKP/ Poczta 02no actualsBukowina Tatrzanska, Klin 07 and …no actualsBialka Tatrzanska, SchoolBialka Tatrzanska, School: 10.8 min10.8 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Krakow, MDA Bus Station0 min1 / 12
Warsaw, Chopin Airport2.2 min5 / 12
Warsaw, Metro Wilanowska28.4 min1 / 12
Zakopane, Bus station4 min2 / 12
Warsaw, Bus Station West1.7 min1 / 12
Kielce, Bus Station—0 / 8
Radom, Dw. Główny PKP/ Poczta 02—0 / 4
Bukowina Tatrzanska, Klin 07 and 06—0 / 4
Bialka Tatrzanska, School10.8 min1 / 4

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Warschau → Zakopane50%6 / 6
Zakopane → Warschau80%5 / 6

Veelgestelde vragen

Is lijn 1261 van FlixBus vaak te laat?

63.6% van de 11 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 4 minuten en het 90e percentiel 17.8 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 17.8 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 1261 live?

Open de live kaart en typ 1261 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Wat is de beste tijd om de bus van Warschau naar Zakopane te nemen?

Volgens onze gegevens waren vertrekken rond 08:00 het vaakst op tijd (75%) en was zondag de meest punctuele weekdag (80%). Vroege vertrekken hebben doorgaans minder last van opgebouwde vertraging.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Warschau naar Zakopane te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.