FlixBus · Bus

Lijn N1320 · Warsaw - Berlin - Paris

1488 km · 7 gemeten ritten tussen 10 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

E

We hebben tot nu toe 7 ritten op lijn N1320 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Poznan, Bus Station (32.6 min).

1 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
14.3%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
14.2 min
typische rit
P90-vertraging
95.7 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 7 ritten
Steekproef
7
7 ritten gemeten · 7 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Parijs → Warschau.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%0246810:00: 0%, 4101214161819:00: 33.3%, 32022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maadinsdag: 0%, 2dinwoensdag: 0%, 1woedonvrizaterdag: 50%, 2zatzondag: 0%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%10 oktober 2026: 50%, 2.8 min, 21011 oktober 2026: 0%, 9.7 min, 21113 oktober 2026: 0%, 64.9 min, 21314 oktober 2026: 0%, 95.7 min, 114

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Paris (Bercy Seine)Paris (Bercy Seine): 6.1 min6.1 minBonn UN Campus (Museumsmeile)Bonn UN Campus (Museumsmeile): 13.8 min13.8 minCologne Airport CGN (Terminal 2)Cologne Airport CGN (Terminal 2): 19.1 min19.1 minLeverkusen (Mitte station)Leverkusen (Mitte station): 49.8 min49.8 minDüsseldorf central bus stationDüsseldorf central bus station: 49.8 min49.8 minDuisburg central train stationDuisburg central train station: 52.7 min52.7 minEssen central train station (Frei…Essen central train station (Freiheit): 55.7 min55.7 minBochum central station (Wittener …Bochum central station (Wittener Straße): 5 min5 minDortmund central bus stationDortmund central bus station: 18.7 min18.7 minHanover central bus stationHanover central bus station: 39.5 min39.5 minBerlin central bus stationBerlin central bus station: 38.5 min38.5 minBerlin Südkreuz train stationBerlin Südkreuz train station: 49.4 min49.4 minBerlin Airport BER (Berlin Brande…Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/2: 34.2 min34.2 minPoznan, Bus StationPoznan, Bus Station: 32.6 min32.6 minKonin, Railway Station 350 - 02Konin, Railway Station 350 - 02: 29.4 min29.4 minWarsaw, Bus Station WestWarsaw, Bus Station West: 1.9 min1.9 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Paris (Bercy Seine)6.1 min1 / 7
Bonn UN Campus (Museumsmeile)13.8 min2 / 7
Cologne Airport CGN (Terminal 2)19.1 min2 / 7
Leverkusen (Mitte station)49.8 min2 / 7
Düsseldorf central bus station49.8 min2 / 7
Duisburg central train station52.7 min2 / 7
Essen central train station (Freiheit)55.7 min2 / 7
Bochum central station (Wittener Straße)5 min2 / 7
Dortmund central bus station18.7 min2 / 7
Hanover central bus station39.5 min2 / 7
Berlin central bus station38.5 min2 / 7
Berlin Südkreuz train station49.4 min2 / 7
Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/234.2 min2 / 7
Poznan, Bus Station32.6 min3 / 7
Konin, Railway Station 350 - 0229.4 min3 / 7
Warsaw, Bus Station West1.9 min1 / 7

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Parijs → Warschau0%4 / 4
Warschau → Parijs33.3%3 / 3

Veelgestelde vragen

Is lijn N1320 van FlixBus vaak te laat?

14.3% van de 7 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 14.2 minuten en het 90e percentiel 95.7 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 95.7 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn N1320 live?

Open de live kaart en typ N1320 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Parijs naar Warschau te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.