FlixBus · Bus

Lijn N1205 · Warsaw - Vaasa

1431 km · 7 gemeten ritten tussen 10 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

C

We hebben tot nu toe 7 ritten op lijn N1205 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Turku, Bus Station (16.2 min).

1 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
71.4%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
3.3 min
typische rit
P90-vertraging
32.7 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 7 ritten
Steekproef
7
7 ritten gemeten · 7 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Vaasa → Warsaw Airport.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%02406:00: 75%, 4681012141617:00: 66.7%, 3182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maadinsdag: 50%, 2dinwoensdag: 100%, 1woedonvrizaterdag: 50%, 2zatzondag: 100%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%10 oktober 2026: 50%, 0 min, 21011 oktober 2026: 100%, 3.3 min, 21113 oktober 2026: 50%, 0 min, 21314 oktober 2026: 100%, 0 min, 114

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Vaasa, Bus StationVaasa, Bus Station: 0 min0 minPori, Travel CenterPori, Travel Center: 0 min0 minRauma, Bus StationRauma, Bus Station: 1.6 min1.6 minTurku, Bus StationTurku, Bus Station: 16.2 min16.2 minSalo, Bus StationSalo, Bus Station: 4.5 min4.5 minHelsinki, Bus Station (Kamppi)Helsinki, Bus Station (Kamppi): 7.5 min7.5 minHelsinki, Harbour Terminal 2Helsinki, Harbour Terminal 2: 7 min7 minTallinn HarbourTallinn Harbour: 3.6 min3.6 minTallinn, Bus StationTallinn, Bus Station: 4.9 min4.9 minParnu, Bus StationParnu, Bus Station: 10.7 min10.7 minRiga, Bus StationRiga, Bus Station: 2.6 min2.6 minRiga, International AirportRiga, International Airport: 6.1 min6.1 minJelgava, Railway StationJelgava, Railway Station: 17.3 min17.3 minSiauliai, Bus StationSiauliai, Bus Station: 3.6 min3.6 minKaunas, Bus StationKaunas, Bus Station: 4.4 min4.4 minSuwalki, Bus StationSuwalki, Bus Station: 21.7 min21.7 minLomza, City StationLomza, City Station: 14.6 min14.6 minWarsaw, Metro MarymontWarsaw, Metro Marymont: 0 min0 minWarsaw, Bus Station WestWarsaw, Bus Station West: 1.7 min1.7 minWarsaw, Chopin AirportWarsaw, Chopin Airport: 0 min0 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Vaasa, Bus Station0 min2 / 7
Pori, Travel Center0 min2 / 7
Rauma, Bus Station1.6 min2 / 7
Turku, Bus Station16.2 min3 / 7
Salo, Bus Station4.5 min2 / 7
Helsinki, Bus Station (Kamppi)7.5 min2 / 7
Helsinki, Harbour Terminal 27 min2 / 7
Tallinn Harbour3.6 min2 / 7
Tallinn, Bus Station4.9 min2 / 7
Parnu, Bus Station10.7 min2 / 7
Riga, Bus Station2.6 min3 / 7
Riga, International Airport6.1 min2 / 7
Jelgava, Railway Station17.3 min1 / 7
Siauliai, Bus Station3.6 min2 / 7
Kaunas, Bus Station4.4 min3 / 7
Suwalki, Bus Station21.7 min2 / 7
Lomza, City Station14.6 min2 / 7
Warsaw, Metro Marymont0 min3 / 7
Warsaw, Bus Station West1.7 min2 / 7
Warsaw, Chopin Airport0 min2 / 7

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Vaasa → Warsaw Airport75%4 / 4
Warsaw Airport → Vaasa66.7%3 / 3

Veelgestelde vragen

Is lijn N1205 van FlixBus vaak te laat?

71.4% van de 7 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 3.3 minuten en het 90e percentiel 32.7 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 32.7 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn N1205 live?

Open de live kaart en typ N1205 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Vaasa naar Warsaw Airport te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.