Qbuzz · Bus

Lijn 400 · Katwijk ESA/ESTEC - Zoetermeer

30 km · 18 gemeten ritten op 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

C

Lijn 400 van Qbuzz (Katwijk ESA/ESTEC - Zoetermeer) is wisselvallig: 72.2% van de 18 gemeten ritten kwam met hooguit vijf minuten vertraging aan; de typische vertraging was 1.5 minuten en één op de tien ritten had 13.6 minuten vertraging of meer.

Vertrekken rond 17:00 waren het vaakst op tijd (71.4%), vertrekken om 18:00 het minst (71.4%).

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Leiden, Bio Science Park-Oost (2.9 min).

2 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
72.2%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
1.5 min
typische rit
P90-vertraging
13.6 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 20 ritten
Steekproef
18
18 ritten gemeten · 20 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Zoetermeer → Noordwijk.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024681012:00: 100%, 2121416:00: 0%, 11617:00: 71.4%, 718:00: 71.4%, 71819:00: 100%, 12022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maadinwoensdag: 72.2%, 18woedonvrizatzon

Slechtste dag tot nu toe: 14 oktober 2026 met 72.2% op tijd en een P90-vertraging van 13.6 min (18 ritten).

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

London Victoria Coach Station Arr…no actualsLondon Victoria Coach Stationno actualsNoordwijk, Space ExpoNoordwijk, Space Expo: 0 min0 minZoetermeer, WoonhartZoetermeer, Woonhart: 1.9 min1.9 minKatwijk, Sportpark De KromKatwijk, Sportpark De Krom: 0 min0 minZoetermeer, BinnenparkZoetermeer, Binnenpark: 1.4 min1.4 minKatwijk, Hoornes PassageKatwijk, Hoornes Passage: 2.4 min2.4 minZoetermeer, MeerpolderZoetermeer, Meerpolder: 1.3 min1.3 minKatwijk, GemeentehuisKatwijk, Gemeentehuis: 2.3 min2.3 minStompwijk, StompwijkStompwijk, Stompwijk: 1 min1 minKatwijk a/d Rijn, Duinvallei/N206Katwijk a/d Rijn, Duinvallei/N206: 2.2 min2.2 minZoeterwoude, DorpZoeterwoude, Dorp: 1.4 min1.4 minValkenburg, Valkenburg Oost/N206Valkenburg, Valkenburg Oost/N206: 1.2 min1.2 minZoeterwoude, A4 P+RZoeterwoude, A4 P+R: 1 min1 minOegstgeest, Bio Science Park-WestOegstgeest, Bio Science Park-West: 0.2 min0.2 minLeiden, Bio Science Park-OostLeiden, Bio Science Park-Oost: 0.3 min0.3 minLeiden, Station LammenschansLeiden, Station Lammenschans: 0.8 min0.8 minZoetermeer, Centrum West (Perron …Zoetermeer, Centrum West (Perron A): 1.9 min1.9 minLeiden, VerbeekstraatLeiden, Verbeekstraat: 0.4 min0.4 minLeiden, HogewoerdLeiden, Hogewoerd: 0.5 min0.5 minLeiden, Station Leiden Centraal (…Leiden, Station Leiden Centraal (Perron G): 0.2 min0.2 minLeiden, PelikaanLeiden, Pelikaan: 0.4 min0.4 minLeiden, Leiden CS WestzijdeLeiden, Leiden CS Westzijde: 2 min2 minLeiden, EnergieparkLeiden, Energiepark: 0.2 min0.2 minLeiden, EnergieparkLeiden, Energiepark: 1.7 min1.7 minNoordwijk, ESA EstecNoordwijk, ESA Estec: 0 min0 minLeiden, Leiden CS WestzijdeLeiden, Leiden CS Westzijde: 1.2 min1.2 minLeiden, VerbeekstraatLeiden, Verbeekstraat: 2.8 min2.8 minLeiden, PelikaanLeiden, Pelikaan: 1.6 min1.6 minLeiden, Station Leiden Centraal (…Leiden, Station Leiden Centraal (Perron E): 1.8 min1.8 minLeiden, Bio Science Park-OostLeiden, Bio Science Park-Oost: 2.9 min2.9 minLeiden, HogewoerdLeiden, Hogewoerd: 1.2 min1.2 minOegstgeest, Bio Science Park-WestOegstgeest, Bio Science Park-West: 1.9 min1.9 minLeiden, Station LammenschansLeiden, Station Lammenschans: 0.5 min0.5 minValkenburg, Valkenburg Oost/N206Valkenburg, Valkenburg Oost/N206: 0.5 min0.5 minZoeterwoude, A4 P+RZoeterwoude, A4 P+R: 0.2 min0.2 minKatwijk a/d Rijn, Duinvallei/N206Katwijk a/d Rijn, Duinvallei/N206: 0 min0 minZoeterwoude, DorpZoeterwoude, Dorp: 1.2 min1.2 minKatwijk, GemeentehuisKatwijk, Gemeentehuis: 0 min0 minStompwijk, StompwijkStompwijk, Stompwijk: 1.7 min1.7 minKatwijk, Hoornes PassageKatwijk, Hoornes Passage: 0 min0 minZoetermeer, MeerpolderZoetermeer, Meerpolder: 1.8 min1.8 minKatwijk, Sportpark De Kromno actualsZoetermeer, BinnenparkZoetermeer, Binnenpark: 1.7 min1.7 minZoetermeer, Woonhartno actualsNoordwijk, Space Expono actualsBirmingham: Coach Stn, Digbethno actualsBirmingham: Coach Stn, Digbethno actuals
HalteGem. vertragingGemeten haltes
London Victoria Coach Station Arrivals—0 / 1
London Victoria Coach Station—0 / 1
Noordwijk, Space Expo0 min7 / 7
Zoetermeer, Woonhart1.9 min11 / 11
Katwijk, Sportpark De Krom0 min7 / 7
Zoetermeer, Binnenpark1.4 min11 / 11
Katwijk, Hoornes Passage2.4 min7 / 7
Zoetermeer, Meerpolder1.3 min11 / 11
Katwijk, Gemeentehuis2.3 min7 / 7
Stompwijk, Stompwijk1 min11 / 11
Katwijk a/d Rijn, Duinvallei/N2062.2 min7 / 7
Zoeterwoude, Dorp1.4 min11 / 11
Valkenburg, Valkenburg Oost/N2061.2 min7 / 7
Zoeterwoude, A4 P+R1 min10 / 11
Oegstgeest, Bio Science Park-West0.2 min7 / 7
Leiden, Bio Science Park-Oost0.3 min7 / 7
Leiden, Station Lammenschans0.8 min10 / 11
Zoetermeer, Centrum West (Perron A)1.9 min11 / 18
Leiden, Verbeekstraat0.4 min7 / 7
Leiden, Hogewoerd0.5 min10 / 11
Leiden, Station Leiden Centraal (Perron G)0.2 min7 / 7
Leiden, Pelikaan0.4 min9 / 11
Leiden, Leiden CS Westzijde2 min6 / 7
Leiden, Energiepark0.2 min9 / 11
Leiden, Energiepark1.7 min6 / 7
Noordwijk, ESA Estec0 min7 / 16
Leiden, Leiden CS Westzijde1.2 min8 / 11
Leiden, Verbeekstraat2.8 min8 / 9
Leiden, Pelikaan1.6 min6 / 7
Leiden, Station Leiden Centraal (Perron E)1.8 min8 / 11
Leiden, Bio Science Park-Oost2.9 min8 / 9
Leiden, Hogewoerd1.2 min6 / 7
Oegstgeest, Bio Science Park-West1.9 min8 / 9
Leiden, Station Lammenschans0.5 min5 / 7
Valkenburg, Valkenburg Oost/N2060.5 min6 / 9
Zoeterwoude, A4 P+R0.2 min5 / 7
Katwijk a/d Rijn, Duinvallei/N2060 min6 / 9
Zoeterwoude, Dorp1.2 min5 / 7
Katwijk, Gemeentehuis0 min6 / 9
Stompwijk, Stompwijk1.7 min5 / 7
Katwijk, Hoornes Passage0 min6 / 9
Zoetermeer, Meerpolder1.8 min5 / 7
Katwijk, Sportpark De Krom—0 / 9
Zoetermeer, Binnenpark1.7 min5 / 7
Zoetermeer, Woonhart—0 / 7
Noordwijk, Space Expo—0 / 9
Birmingham: Coach Stn, Digbeth—0 / 1
Birmingham: Coach Stn, Digbeth—0 / 1

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Zoetermeer → Noordwijk77.8%9 / 9
Noordwijk → Zoetermeer57.1%7 / 7
Zoetermeer → Leiden100%2 / 2
London Victoria Coach Station → Birmingham—0 / 1
Victoria → Birmingham—0 / 1

Veelgestelde vragen

Is lijn 400 van Qbuzz vaak te laat?

72.2% van de 18 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 1.5 minuten en het 90e percentiel 13.6 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 13.6 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 400 live?

Open de live kaart en typ 400 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Zoetermeer naar Noordwijk te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.