FlixBus · Autobus

Linia N965 · Bochum - Budapest Airport

1165 km · 5 zmierzonych kursów między 10 października 2026 a 13 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Dotychczas zmierzyliśmy 5 kursów linii N965, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

2 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
20%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
9.5 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
53.9 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 5 kursów
Próba
5
5 kursów zmierzonych · 5 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Budapest Airport → Bochum.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%0246809:00: 0%, 210121416182022:00: 33.3%, 322

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%ponwtorek: 50%, 2wtośroczwpiąsobota: 0%, 1sobniedziela: 0%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%10 października 2026: 0%, 6.6 min, 11011 października 2026: 0%, 28.3 min, 21113 października 2026: 50%, 0 min, 213

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Budapest AirportBudapest Airport: 0 min0 minBudapest Népliget bus stationBudapest Népliget bus station: 16.4 min16.4 minBudapest Kelenföld bus stationBudapest Kelenföld bus station: 9.9 min9.9 minKornwestheim Pre Waypointno actualsVienna Central StationVienna Central Station: 5.2 min5.2 minSalzburg South (Hellbrunner Lande…Salzburg South (Hellbrunner Landesstraße): 0.2 min0.2 minMunich central bus stationMunich central bus station: 17.8 min17.8 minAugsburg (Augsburg P+R Nord)Augsburg (Augsburg P+R Nord): 31.8 min31.8 minUlm (Eberhard-Finckh-Straße)Ulm (Eberhard-Finckh-Straße): 29.1 min29.1 minStuttgart Airport Busterminal (SA…Stuttgart Airport Busterminal (SAB): 20.3 min20.3 minKornwestheimKornwestheim: 7.6 min7.6 minHeidelberg Pre WaypointHeidelberg Pre Waypoint: 31.6 min31.6 minKornwestheim Post Waypoint 1no actualsHeilbronn central train stationHeilbronn central train station: 10 min10 minHeidelberg central train stationHeidelberg central train station: 8.3 min8.3 minFrankfurt Airport (P36, Terminal …Frankfurt Airport (P36, Terminal 1): 8.3 min8.3 minKornwestheim Post Waypoint 2Kornwestheim Post Waypoint 2: 7.1 min7.1 minFrankfurt central train stationFrankfurt central train station: 6.5 min6.5 minSiegen (Koblenzer Straße)Siegen (Koblenzer Straße): 10.2 min10.2 minHeidelberg Post WaypointHeidelberg Post Waypoint: 3.4 min3.4 minWuppertal train station (Berliner…no actualsBochum central station (Wittener …Bochum central station (Wittener Straße): 0 min0 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Budapest Airport0 min1 / 5
Budapest Népliget bus station16.4 min2 / 5
Budapest Kelenföld bus station9.9 min1 / 5
Kornwestheim Pre Waypoint—0 / 5
Vienna Central Station5.2 min1 / 5
Salzburg South (Hellbrunner Landesstraße)0.2 min1 / 5
Munich central bus station17.8 min2 / 5
Augsburg (Augsburg P+R Nord)31.8 min1 / 5
Ulm (Eberhard-Finckh-Straße)29.1 min1 / 5
Stuttgart Airport Busterminal (SAB)20.3 min1 / 5
Kornwestheim7.6 min1 / 5
Heidelberg Pre Waypoint31.6 min2 / 5
Kornwestheim Post Waypoint 1—0 / 5
Heilbronn central train station10 min2 / 5
Heidelberg central train station8.3 min1 / 5
Frankfurt Airport (P36, Terminal 1)8.3 min1 / 5
Kornwestheim Post Waypoint 27.1 min1 / 5
Frankfurt central train station6.5 min1 / 5
Siegen (Koblenzer Straße)10.2 min1 / 5
Heidelberg Post Waypoint3.4 min1 / 5
Wuppertal train station (Berliner Straße)—0 / 5
Bochum central station (Wittener Straße)0 min1 / 5

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Budapest Airport → Bochum33.3%3 / 3
Bochum → Budapest Airport0%2 / 2

Najczęstsze pytania

Czy linia N965 FlixBus często się spóźnia?

20% z 5 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 9.5 minut, a 90. percentyl 53.9 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 53.9 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię N965 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz N965 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Budapest Airport do Bochum jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.