FlixBus · Autobus

Linia 819 · Amsterdam - Brussels - Bruges

193 km · 12 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Linia 819 FlixBus (Amsterdam - Brussels - Bruges) często się spóźnia: tylko 33.3% z 12 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 dotarło z opóźnieniem do pięciu minut. Typowe opóźnienie wyniosło 7.3 minut; w gorsze dni licz się z 36.2 minutami lub więcej.

poniedziałek był najbardziej punktualnym dniem (50%); niedziela najmniej (28.6%).

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Brussels Zaventem Airport (14.1 min).

1 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
33.3%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
7.3 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
36.2 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 13 kursów
Próba
12
12 kursów zmierzonych · 13 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Amsterdam → Brugia.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%02406:00: 0%, 1608:00: 25%, 4810:00: 0%, 1101213:00: 100%, 114:00: 50%, 21416:00: 0%, 2161819:00: 100%, 12022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 50%, 4ponwtośroda: 0%, 1śroczwpiąsobniedziela: 28.6%, 7nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 28.6%, 10 min, 71112 października 2026: 50%, 3.6 min, 41214 października 2026: 0%, 6.8 min, 114

Najgorszy dzień dotychczas: 11 października 2026 z 28.6% punktualnych i opóźnieniem P90 50 min (7 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Rotterdam Zuidplein (Platform X)no actualsAmsterdam Schiphol AirportAmsterdam Schiphol Airport: 3.6 min3.6 minAmsterdam SloterdijkAmsterdam Sloterdijk: 2.9 min2.9 minBruges (Station Brugge)Bruges (Station Brugge): 8.5 min8.5 minBrussels-North train stationBrussels-North train station: 36.2 min36.2 minAntwerp (Berchem)no actualsBrussels Zaventem AirportBrussels Zaventem Airport: 14.1 min14.1 minRotterdam Central StationRotterdam Central Station: 25 min25 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Rotterdam Zuidplein (Platform X)—0 / 9
Amsterdam Schiphol Airport3.6 min1 / 10
Amsterdam Sloterdijk2.9 min1 / 10
Bruges (Station Brugge)8.5 min2 / 8
Brussels-North train station36.2 min1 / 10
Antwerp (Berchem)—0 / 10
Brussels Zaventem Airport14.1 min5 / 7
Rotterdam Central Station25 min2 / 13

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Amsterdam → Brugia33.3%3 / 3
Brugia → Amsterdam0%2 / 2
Brugia → Rotterdam0%2 / 2
Rotterdam → Amsterdam0%1 / 2
Amsterdam → Bruksela100%1 / 1
Amsterdam → Rotterdam100%1 / 1
Bruksela → Amsterdam100%1 / 1
Rotterdam → Brugia0%1 / 1

Najczęstsze pytania

Czy linia 819 FlixBus często się spóźnia?

33.3% z 12 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 7.3 minut, a 90. percentyl 36.2 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 36.2 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 819 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 819 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Amsterdam do Brugia jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.