FlixBus · Autobus

Linia 620 · Aarhus - Copenhagen

234 km · 33 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026

B

Linia 620 FlixBus (Aarhus - Copenhagen) jeździ niezawodnie: 87.9% z 33 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 dotarło z opóźnieniem do pięciu minut, typowo 1.7 minut.

Odjazdy około 08:00 były najbardziej punktualne (100%), a odjazdy o 14:00 najmniej (62.5%). poniedziałek był najbardziej punktualnym dniem (92.9%); środa najmniej (80%).

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Odense Parkering Syd (5.2 min).

1 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
87.9%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
1.7 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
5.9 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 35 kursów
Próba
33
33 kursów zmierzonych · 35 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Copenhagen Airport (Kastrup) → Aarhus.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024607:00: 100%, 308:00: 100%, 5810:00: 100%, 31012:00: 100%, 41213:00: 75%, 414:00: 62.5%, 81416:00: 100%, 21618:00: 100%, 4182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 92.9%, 14ponwtośroda: 80%, 5śroczwpiąsobniedziela: 85.7%, 14nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 85.7%, 1.6 min, 141112 października 2026: 92.9%, 1.9 min, 141214 października 2026: 80%, 0.7 min, 514

Najgorszy dzień dotychczas: 14 października 2026 z 80% punktualnych i opóźnieniem P90 55.6 min (5 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Copenhagen AirportCopenhagen Airport: 1.2 min1.2 minCopenhagen BusterminalCopenhagen Busterminal: 2.9 min2.9 minOdense Parkering SydOdense Parkering Syd: 5.2 min5.2 minAarhus C FlixBus stopAarhus C FlixBus stop: 2.5 min2.5 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Copenhagen Airport1.2 min5 / 31
Copenhagen Busterminal2.9 min6 / 35
Odense Parkering Syd5.2 min21 / 35
Aarhus C FlixBus stop2.5 min5 / 35

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Copenhagen Airport (Kastrup) → Aarhus80%15 / 16
Aarhus → Copenhagen Airport (Kastrup)100%14 / 15
Aarhus → Kopenhaga50%2 / 2
Kopenhaga → Aarhus100%2 / 2

Najczęstsze pytania

Czy linia 620 FlixBus często się spóźnia?

87.9% z 33 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 1.7 minut, a 90. percentyl 5.9 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 5.9 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 620 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 620 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Kiedy najlepiej jechać autobusem z Copenhagen Airport (Kastrup) do Aarhus?

Według naszych danych odjazdy około 08:00 miały najlepszą punktualność (100%), a poniedziałek był najbardziej punktualnym dniem (92.9%). Wczesne odjazdy zwykle mniej cierpią z powodu narastającego opóźnienia.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Copenhagen Airport (Kastrup) do Aarhus jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.