FlixBus · Autobus

Linia 476 · Wiesbaden - Frankfurt - Milan

616 km · 5 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Dotychczas zmierzyliśmy 5 kursów linii 476, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

W tej chwili żaden pojazd nie jest w drodzeŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
40%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
10.8 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
63.9 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 5 kursów
Próba
5
5 kursów zmierzonych · 5 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Wiesbaden → Mediolan.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%02406:00: 33.3%, 3607:00: 50%, 2810121416182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 50%, 2ponwtośroda: 0%, 1śroczwpiąsobniedziela: 50%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 50%, 0.8 min, 21112 października 2026: 50%, 0 min, 21214 października 2026: 0%, 63.9 min, 114

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Heidelberg Pre WaypointHeidelberg Pre Waypoint: 0 min0 minWiesbaden central train station (…Wiesbaden central train station (bus station): 0.6 min0.6 minMainz central train station (exit…Mainz central train station (exit West): 0.4 min0.4 minFrankfurt Airport (P36, Terminal …Frankfurt Airport (P36, Terminal 1): 6.9 min6.9 minFrankfurt central train stationFrankfurt central train station: 3.4 min3.4 minHeidelberg central train stationHeidelberg central train station: 1.9 min1.9 minKarlsruhe central train stationKarlsruhe central train station: 0.2 min0.2 minFreiburg (im Breisgau) central st…Freiburg (im Breisgau) central station: 1.6 min1.6 minLörrach central train stationLörrach central train station: 48.5 min48.5 minHeidelberg Post WaypointHeidelberg Post Waypoint: 17.4 min17.4 minZurich Bus StationZurich Bus Station: 57.1 min57.1 minMilan (Lampugnano bus station)no actuals
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Heidelberg Pre Waypoint0 min1 / 5
Wiesbaden central train station (bus station)0.6 min1 / 5
Mainz central train station (exit West)0.4 min2 / 5
Frankfurt Airport (P36, Terminal 1)6.9 min2 / 5
Frankfurt central train station3.4 min1 / 5
Heidelberg central train station1.9 min1 / 5
Karlsruhe central train station0.2 min2 / 5
Freiburg (im Breisgau) central station1.6 min1 / 5
Lörrach central train station48.5 min1 / 5
Heidelberg Post Waypoint17.4 min2 / 5
Zurich Bus Station57.1 min1 / 5
Milan (Lampugnano bus station)—0 / 5

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Wiesbaden → Mediolan33.3%3 / 3
Mediolan → Wiesbaden50%2 / 2

Najczęstsze pytania

Czy linia 476 FlixBus często się spóźnia?

40% z 5 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 10.8 minut, a 90. percentyl 63.9 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 63.9 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 476 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 476 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Wiesbaden do Mediolan jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.