FlixBus · Autobus

Linia 157 · Szczecin - Berlin

138 km · 27 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026

D

Linia 157 FlixBus (Szczecin - Berlin) często się spóźnia: tylko 51.9% z 27 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 dotarło z opóźnieniem do pięciu minut. Typowe opóźnienie wyniosło 5 minut; w gorsze dni licz się z 22.4 minutami lub więcej.

Odjazdy około 08:00 były najbardziej punktualne (66.7%), a odjazdy o 16:00 najmniej (33.3%). niedziela był najbardziej punktualnym dniem (70%); środa najmniej (12.5%).

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Berlin Alexanderplatz (12.6 min).

2 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
51.9%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
5 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
22.4 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 32 kursów
Próba
27
27 kursów zmierzonych · 32 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Berlin → Szczecin.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024607:00: 50%, 408:00: 66.7%, 381011:00: 33.3%, 61213:00: 66.7%, 314:00: 50%, 21415:00: 66.7%, 316:00: 33.3%, 31618:00: 50%, 21819:00: 100%, 12022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 66.7%, 9ponwtośroda: 12.5%, 8śroczwpiąsobniedziela: 70%, 10nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 70%, 1.8 min, 101112 października 2026: 66.7%, 2.5 min, 91214 października 2026: 12.5%, 8.8 min, 814

Najgorszy dzień dotychczas: 14 października 2026 z 12.5% punktualnych i opóźnieniem P90 35.6 min (8 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Szczecin, Bus StationSzczecin, Bus Station: 6 min6 minBerlin central bus stationBerlin central bus station: 3.4 min3.4 minWarzymice, Osiedle KresyWarzymice, Osiedle Kresy: 7.8 min7.8 minBerlin AlexanderplatzBerlin Alexanderplatz: 12.6 min12.6 minBerlin Central Station (Invaliden…Berlin Central Station (Invalidenstraße): 9.1 min9.1 minBerlin Airport BER (Berlin Brande…Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/2: 4.6 min4.6 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Szczecin, Bus Station6 min5 / 32
Berlin central bus station3.4 min5 / 23
Warzymice, Osiedle Kresy7.8 min14 / 32
Berlin Alexanderplatz12.6 min8 / 32
Berlin Central Station (Invalidenstraße)9.1 min2 / 12
Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/24.6 min1 / 6

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Berlin → Szczecin30%10 / 15
Szczecin → Berlin64.3%14 / 14
Szczecin → Berlin Airport66.7%3 / 3

Najczęstsze pytania

Czy linia 157 FlixBus często się spóźnia?

51.9% z 27 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 5 minut, a 90. percentyl 22.4 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 22.4 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 157 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 157 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Kiedy najlepiej jechać autobusem z Berlin do Szczecin?

Według naszych danych odjazdy około 08:00 miały najlepszą punktualność (66.7%), a niedziela był najbardziej punktualnym dniem (70%). Wczesne odjazdy zwykle mniej cierpią z powodu narastającego opóźnienia.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Berlin do Szczecin jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.