FlixBus · Autobus

Linia 1362 · Swinoujscie - Szczecin - Zakopane

721 km · 4 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

C

Dotychczas zmierzyliśmy 4 kursów linii 1362, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

2 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
75%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
0 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
28.8 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 4 kursów
Próba
4
4 kursów zmierzonych · 4 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Swinoujscie → Zakopane.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%02406:00: 50%, 26809:00: 100%, 210121416182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 0%, 1ponwtośroda: 100%, 1śroczwpiąsobniedziela: 100%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 100%, 0 min, 21112 października 2026: 0%, 28.8 min, 11214 października 2026: 100%, 0 min, 114

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Miedzyzdroje, Niepodleglosci (mus…Miedzyzdroje, Niepodleglosci (museum): 0 min0 minLubin, Bus StationLubin, Bus Station: 28.6 min28.6 minKrakow, Krakow-Balice AirportKrakow, Krakow-Balice Airport: 3.4 min3.4 minWroclaw, Wroclaw AirportWroclaw, Wroclaw Airport: 18.4 min18.4 minSwiebodzin, Wojska PolskiegoSwiebodzin, Wojska Polskiego: 23.7 min23.7 minZielona Gora, Bus StationZielona Gora, Bus Station: 23.6 min23.6 minGorzow Wielkopolski, Bus stationGorzow Wielkopolski, Bus station: 13.4 min13.4 minNowy Targ, Bus StationNowy Targ, Bus Station: 0 min0 minSzczecin, Bus StationSzczecin, Bus Station: 0.9 min0.9 minMyslenice, Bus StationMyslenice, Bus Station: 0 min0 minPolkowice, Bus StationPolkowice, Bus Station: 27.3 min27.3 minWroclaw, Bus StationWroclaw, Bus Station: 7.5 min7.5 minKatowice, Bus Station SadowaKatowice, Bus Station Sadowa: 18 min18 minKrakow, MDA Bus StationKrakow, MDA Bus Station: 8.8 min8.8 minZakopane, Bus stationZakopane, Bus station: 0.7 min0.7 minSwinoujscie, Legionow streetSwinoujscie, Legionow street: 0 min0 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Miedzyzdroje, Niepodleglosci (museum)0 min1 / 4
Lubin, Bus Station28.6 min1 / 4
Krakow, Krakow-Balice Airport3.4 min2 / 4
Wroclaw, Wroclaw Airport18.4 min1 / 4
Swiebodzin, Wojska Polskiego23.7 min1 / 4
Zielona Gora, Bus Station23.6 min1 / 4
Gorzow Wielkopolski, Bus station13.4 min1 / 4
Nowy Targ, Bus Station0 min1 / 4
Szczecin, Bus Station0.9 min2 / 4
Myslenice, Bus Station0 min1 / 4
Polkowice, Bus Station27.3 min1 / 4
Wroclaw, Bus Station7.5 min1 / 4
Katowice, Bus Station Sadowa18 min2 / 4
Krakow, MDA Bus Station8.8 min1 / 4
Zakopane, Bus station0.7 min1 / 4
Swinoujscie, Legionow street0 min1 / 4

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Swinoujscie → Zakopane50%2 / 2
Zakopane → Swinoujscie100%2 / 2

Najczęstsze pytania

Czy linia 1362 FlixBus często się spóźnia?

75% z 4 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 0 minut, a 90. percentyl 28.8 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 28.8 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 1362 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 1362 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Swinoujscie do Zakopane jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.