FlixBus · Bus

Lijn 1362 · Swinoujscie - Szczecin - Zakopane

721 km · 4 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

C

We hebben tot nu toe 4 ritten op lijn 1362 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

Op dit moment is geen voertuig onderwegLive volgen op de kaart
Op tijd
75%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
0 min
typische rit
P90-vertraging
28.8 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 4 ritten
Steekproef
4
4 ritten gemeten · 4 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Swinoujscie → Zakopane.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%02406:00: 50%, 26809:00: 100%, 210121416182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 0%, 1maadinwoensdag: 100%, 1woedonvrizatzondag: 100%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 100%, 0 min, 21112 oktober 2026: 0%, 28.8 min, 11214 oktober 2026: 100%, 0 min, 114

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Miedzyzdroje, Niepodleglosci (mus…Miedzyzdroje, Niepodleglosci (museum): 0 min0 minLubin, Bus StationLubin, Bus Station: 28.6 min28.6 minKrakow, Krakow-Balice AirportKrakow, Krakow-Balice Airport: 3.4 min3.4 minWroclaw, Wroclaw AirportWroclaw, Wroclaw Airport: 18.4 min18.4 minSwiebodzin, Wojska PolskiegoSwiebodzin, Wojska Polskiego: 23.7 min23.7 minZielona Gora, Bus StationZielona Gora, Bus Station: 23.6 min23.6 minGorzow Wielkopolski, Bus stationGorzow Wielkopolski, Bus station: 13.4 min13.4 minNowy Targ, Bus StationNowy Targ, Bus Station: 0 min0 minSzczecin, Bus StationSzczecin, Bus Station: 0.9 min0.9 minMyslenice, Bus StationMyslenice, Bus Station: 0 min0 minPolkowice, Bus StationPolkowice, Bus Station: 27.3 min27.3 minWroclaw, Bus StationWroclaw, Bus Station: 7.5 min7.5 minKatowice, Bus Station SadowaKatowice, Bus Station Sadowa: 18 min18 minKrakow, MDA Bus StationKrakow, MDA Bus Station: 8.8 min8.8 minZakopane, Bus stationZakopane, Bus station: 0.7 min0.7 minSwinoujscie, Legionow streetSwinoujscie, Legionow street: 0 min0 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Miedzyzdroje, Niepodleglosci (museum)0 min1 / 4
Lubin, Bus Station28.6 min1 / 4
Krakow, Krakow-Balice Airport3.4 min2 / 4
Wroclaw, Wroclaw Airport18.4 min1 / 4
Swiebodzin, Wojska Polskiego23.7 min1 / 4
Zielona Gora, Bus Station23.6 min1 / 4
Gorzow Wielkopolski, Bus station13.4 min1 / 4
Nowy Targ, Bus Station0 min1 / 4
Szczecin, Bus Station0.9 min2 / 4
Myslenice, Bus Station0 min1 / 4
Polkowice, Bus Station27.3 min1 / 4
Wroclaw, Bus Station7.5 min1 / 4
Katowice, Bus Station Sadowa18 min2 / 4
Krakow, MDA Bus Station8.8 min1 / 4
Zakopane, Bus station0.7 min1 / 4
Swinoujscie, Legionow street0 min1 / 4

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Swinoujscie → Zakopane50%2 / 2
Zakopane → Swinoujscie100%2 / 2

Veelgestelde vragen

Is lijn 1362 van FlixBus vaak te laat?

75% van de 4 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 0 minuten en het 90e percentiel 28.8 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 28.8 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 1362 live?

Open de live kaart en typ 1362 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Swinoujscie naar Zakopane te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.