FlixBus · Autobus

Linia 1324 · Warsaw - Berlin - Amsterdam

1215 km · 7 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Dotychczas zmierzyliśmy 7 kursów linii 1324, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Osnabrück central train station (Eisenbahnstraße) (93.5 min).

2 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
14.3%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
23.7 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
163.4 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 7 kursów
Próba
7
7 kursów zmierzonych · 7 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Warszawa → Rotterdam.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%0204:00: 0%, 4405:00: 33.3%, 36810121416182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 0%, 1ponwtorek: 50%, 2wtośroda: 0%, 2śroczwpiąsobniedziela: 0%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 0%, 15.3 min, 21112 października 2026: 0%, 29.9 min, 11213 października 2026: 50%, 0 min, 21314 października 2026: 0%, 19.4 min, 214

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Utrecht Leidsche Rijn CentrumUtrecht Leidsche Rijn Centrum: 0 min0 minWarsaw, Bus Station WestWarsaw, Bus Station West: 1.8 min1.8 minLodz, Bus StationLodz, Bus Station: 1.3 min1.3 minZgierz, Lakowa StreetZgierz, Lakowa Street: 6.8 min6.8 minPoznan, Bus StationPoznan, Bus Station: 10 min10 minBerlin Airport BER (Berlin Brande…Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/2: 10 min10 minBerlin Südkreuz train stationBerlin Südkreuz train station: 10.7 min10.7 minBerlin central bus stationBerlin central bus station: 2.9 min2.9 minHanover central bus stationHanover central bus station: 52.5 min52.5 minAutohof BündeAutohof Bünde: 56.5 min56.5 minOsnabrück central train station (…Osnabrück central train station (Eisenbahnstraße): 93.5 min93.5 minEnschede (central station)Enschede (central station): 58.1 min58.1 minAmsterdam SloterdijkAmsterdam Sloterdijk: 52.4 min52.4 minRotterdam Central StationRotterdam Central Station: 44.9 min44.9 minUtrecht Central StationUtrecht Central Station: 63.9 min63.9 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Utrecht Leidsche Rijn Centrum0 min1 / 3
Warsaw, Bus Station West1.8 min1 / 7
Lodz, Bus Station1.3 min3 / 7
Zgierz, Lakowa Street6.8 min2 / 7
Poznan, Bus Station10 min2 / 7
Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/210 min3 / 7
Berlin Südkreuz train station10.7 min2 / 7
Berlin central bus station2.9 min2 / 7
Hanover central bus station52.5 min3 / 7
Autohof Bünde56.5 min2 / 7
Osnabrück central train station (Eisenbahnstraße)93.5 min3 / 7
Enschede (central station)58.1 min2 / 7
Amsterdam Sloterdijk52.4 min2 / 7
Rotterdam Central Station44.9 min2 / 7
Utrecht Central Station63.9 min2 / 4

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Warszawa → Rotterdam0%4 / 4
Rotterdam → Warszawa33.3%3 / 3

Najczęstsze pytania

Czy linia 1324 FlixBus często się spóźnia?

14.3% z 7 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 23.7 minut, a 90. percentyl 163.4 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 163.4 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 1324 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 1324 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Warszawa do Rotterdam jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.