FlixBus · Bus

Lijn N32 · Arlanda - Berlin/Prague

793 km · 7 gemeten ritten tussen 10 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

E

We hebben tot nu toe 7 ritten op lijn N32 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

1 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
42.9%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
6 min
typische rit
P90-vertraging
62.2 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 7 ritten
Steekproef
7
7 ritten gemeten · 7 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Berlijn → Praag.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%0246810:00: 66.7%, 31011:00: 50%, 212141618:00: 0%, 2182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 0%, 1maadinsdag: 100%, 1dinwoensdag: 100%, 1woedonvrizaterdag: 0%, 1zatzondag: 33.3%, 3zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%10 oktober 2026: 0%, 62.2 min, 11011 oktober 2026: 33.3%, 6 min, 31112 oktober 2026: 0%, 7.7 min, 11213 oktober 2026: 100%, 0 min, 11314 oktober 2026: 100%, 1.7 min, 114

Slechtste dag tot nu toe: 11 oktober 2026 met 33.3% op tijd en een P90-vertraging van 6.7 min (3 ritten).

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Berlin central bus stationBerlin central bus station: 1.1 min1.1 minBerlin Südkreuz train stationBerlin Südkreuz train station: 4.7 min4.7 minArlanda Airport Terminal 5Arlanda Airport Terminal 5: 6.4 min6.4 minStockholm (Cityterminalen)no actualsNorrköping (Resecentrum) Flixbus …no actualsLinköping (Fjärrbussterminal) Fli…Linköping (Fjärrbussterminal) Flixbus Stop: 62.2 min62.2 minJönköping (ReseCentrum) Flixbus S…no actualsHelsingborgno actualsMalmö central train station FlixB…no actualsArlanda Airport Terminal 4no actualsCopenhagen BusterminalCopenhagen Busterminal: 6.7 min6.7 minRødbyhavn (Ferry) Waypointno actualsPuttgarden (Ferry) Waypointno actualsRostock central bus stationRostock central bus station: 0 min0 minBerlin Alt-Tegel (metro station)no actualsPrague (Central Bus Station Flore…no actuals
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Berlin central bus station1.1 min1 / 7
Berlin Südkreuz train station4.7 min2 / 5
Arlanda Airport Terminal 56.4 min1 / 4
Stockholm (Cityterminalen)—0 / 4
Norrköping (Resecentrum) Flixbus Stop—0 / 4
Linköping (Fjärrbussterminal) Flixbus Stop62.2 min1 / 4
Jönköping (ReseCentrum) Flixbus Stop—0 / 4
Helsingborg—0 / 4
Malmö central train station FlixBus stop—0 / 4
Arlanda Airport Terminal 4—0 / 4
Copenhagen Busterminal6.7 min1 / 4
Rødbyhavn (Ferry) Waypoint—0 / 4
Puttgarden (Ferry) Waypoint—0 / 4
Rostock central bus station0 min1 / 4
Berlin Alt-Tegel (metro station)—0 / 4
Prague (Central Bus Station Florenc)—0 / 5

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Berlijn → Praag66.7%3 / 3
Praag → Stockholm Arlanda Airport0%2 / 2
Stockholm Arlanda Airport → Berlijn50%2 / 2

Veelgestelde vragen

Is lijn N32 van FlixBus vaak te laat?

42.9% van de 7 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 6 minuten en het 90e percentiel 62.2 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 62.2 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn N32 live?

Open de live kaart en typ N32 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Berlijn naar Praag te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.