FlixBus · Bus

Lijn N1327 · Hrubieszow - Warsaw - Luxembourg

1513 km · 6 gemeten ritten tussen 10 oktober 2026 en 13 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

E

We hebben tot nu toe 6 ritten op lijn N1327 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

3 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
33.3%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
6.7 min
typische rit
P90-vertraging
143.5 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 6 ritten
Steekproef
6
6 ritten gemeten · 6 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Hrubieszów → Luxemburg.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024608:00: 33.3%, 381012141617:00: 33.3%, 3182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maadinsdag: 0%, 2dinwoedonvrizaterdag: 50%, 2zatzondag: 50%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%10 oktober 2026: 50%, 0 min, 21011 oktober 2026: 50%, 1.1 min, 21113 oktober 2026: 0%, 12.1 min, 213

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Warsaw, National Stadium 01no actualsBerlin Airport BER (Berlin Brande…Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/2: 8.8 min8.8 minChelm, Armii Krajowej Street/KFC …no actualsHrubieszow, Dworzec Hrubieszówno actualsWittlich (Berufsschule)Wittlich (Berufsschule): 4 min4 minBerlin central bus stationBerlin central bus station: 0 min0 minLeverkusen (Mitte station)Leverkusen (Mitte station): 72.1 min72.1 minBochum central station (Wittener …Bochum central station (Wittener Straße): 0.5 min0.5 minHanover central bus stationHanover central bus station: 7.3 min7.3 minMagdeburg central bus stationMagdeburg central bus station: 7.1 min7.1 minWuppertal train station (Berliner…Wuppertal train station (Berliner Straße): 0.3 min0.3 minMünster bus stop (Hafenstraße)Münster bus stop (Hafenstraße): 5.6 min5.6 minBonn UN Campus (Museumsmeile)Bonn UN Campus (Museumsmeile): 0 min0 minTrier central train station (Küre…Trier central train station (Kürenzer St.): 10.2 min10.2 minBerlin zoo train stationBerlin zoo train station: 1.8 min1.8 minPoznan, Bus StationPoznan, Bus Station: 13.2 min13.2 minWarsaw, Bus Station WestWarsaw, Bus Station West: 5.2 min5.2 minCologne Airport CGN (Terminal 2)Cologne Airport CGN (Terminal 2): 1.4 min1.4 minLuxembourg, P+R BouillonLuxembourg, P+R Bouillon: 6.7 min6.7 minLublin, Bus Station LublinLublin, Bus Station Lublin: 6.7 min6.7 minWarsaw, National Stadium 02no actuals
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Warsaw, National Stadium 01—0 / 3
Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/28.8 min2 / 6
Chelm, Armii Krajowej Street/KFC 05 and 06—0 / 6
Hrubieszow, Dworzec Hrubieszów—0 / 6
Wittlich (Berufsschule)4 min1 / 6
Berlin central bus station0 min1 / 6
Leverkusen (Mitte station)72.1 min2 / 6
Bochum central station (Wittener Straße)0.5 min1 / 6
Hanover central bus station7.3 min1 / 6
Magdeburg central bus station7.1 min1 / 6
Wuppertal train station (Berliner Straße)0.3 min1 / 6
Münster bus stop (Hafenstraße)5.6 min1 / 6
Bonn UN Campus (Museumsmeile)0 min2 / 6
Trier central train station (Kürenzer St.)10.2 min2 / 6
Berlin zoo train station1.8 min1 / 6
Poznan, Bus Station13.2 min1 / 6
Warsaw, Bus Station West5.2 min1 / 6
Cologne Airport CGN (Terminal 2)1.4 min1 / 6
Luxembourg, P+R Bouillon6.7 min1 / 6
Lublin, Bus Station Lublin6.7 min1 / 6
Warsaw, National Stadium 02—0 / 3

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Hrubieszów → Luxemburg33.3%3 / 3
Luxemburg → Hrubieszów33.3%3 / 3

Veelgestelde vragen

Is lijn N1327 van FlixBus vaak te laat?

33.3% van de 6 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 6.7 minuten en het 90e percentiel 143.5 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 143.5 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn N1327 live?

Open de live kaart en typ N1327 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Hrubieszów naar Luxemburg te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.