FlixBus · Bus

Lijn 628 · Rudkøbing - Copenhagen

201 km · 11 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

B

Lijn 628 van FlixBus (Rudkøbing - Copenhagen) rijdt betrouwbaar: 81.8% van de 11 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 kwam met hooguit vijf minuten vertraging aan, met een typische vertraging van 1.5 minuten.

Vertrekken rond 12:00 waren het vaakst op tijd (100%), vertrekken om 07:00 het minst (66.7%). maandag was de meest punctuele weekdag (100%); zondag de minst punctuele (80%).

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Odense Parkering Syd (3 min).

1 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
81.8%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
1.5 min
typische rit
P90-vertraging
6.4 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 12 ritten
Steekproef
11
11 ritten gemeten · 12 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Copenhagen Airport (Kastrup) → Rudkøbing.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024607:00: 66.7%, 3810:00: 0%, 11012:00: 100%, 3121416:00: 100%, 2161820:00: 100%, 22022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 100%, 4maadinwoensdag: 50%, 2woedonvrizatzondag: 80%, 5zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 80%, 1 min, 51112 oktober 2026: 100%, 1.5 min, 41214 oktober 2026: 50%, 2.9 min, 214

Slechtste dag tot nu toe: 11 oktober 2026 met 80% op tijd en een P90-vertraging van 6.4 min (5 ritten).

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Rudkøbing v. RingvejenRudkøbing v. Ringvejen: 0.9 min0.9 minSvendborg Vestno actualsRinge (Hovedvejen)no actualsRudkøbing Færge Terminalno actualsNyborg FlixBus stop (Circle K)no actualsCopenhagen BusterminalCopenhagen Busterminal: 2.7 min2.7 minCopenhagen AirportCopenhagen Airport: 1.5 min1.5 minOdense Parkering SydOdense Parkering Syd: 3 min3 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Rudkøbing v. Ringvejen0.9 min1 / 12
Svendborg Vest—0 / 12
Ringe (Hovedvejen)—0 / 12
Rudkøbing Færge Terminal—0 / 12
Nyborg FlixBus stop (Circle K)—0 / 12
Copenhagen Busterminal2.7 min2 / 12
Copenhagen Airport1.5 min2 / 12
Odense Parkering Syd3 min6 / 12

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Copenhagen Airport (Kastrup) → Rudkøbing100%5 / 6
Rudkøbing → Copenhagen Airport (Kastrup)66.7%6 / 6

Veelgestelde vragen

Is lijn 628 van FlixBus vaak te laat?

81.8% van de 11 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 1.5 minuten en het 90e percentiel 6.4 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 6.4 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 628 live?

Open de live kaart en typ 628 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Wat is de beste tijd om de bus van Copenhagen Airport (Kastrup) naar Rudkøbing te nemen?

Volgens onze gegevens waren vertrekken rond 12:00 het vaakst op tijd (100%) en was maandag de meest punctuele weekdag (100%). Vroege vertrekken hebben doorgaans minder last van opgebouwde vertraging.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Copenhagen Airport (Kastrup) naar Rudkøbing te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.