FlixBus · Bus

Lijn 144 · Gorzow Wielkopolski - Emden

633 km · 6 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

E

We hebben tot nu toe 6 ritten op lijn 144 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Hanover central bus station (15.5 min).

Op dit moment is geen voertuig onderwegLive volgen op de kaart
Op tijd
33.3%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
7.2 min
typische rit
P90-vertraging
38.9 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 6 ritten
Steekproef
6
6 ritten gemeten · 6 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Emden → Gorzów Wielkopolski.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024607:00: 33.3%, 3809:00: 33.3%, 310121416182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 0%, 2maadinwoensdag: 0%, 2woedonvrizatzondag: 100%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 100%, 0 min, 21112 oktober 2026: 0%, 7.2 min, 21214 oktober 2026: 0%, 27.4 min, 214

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Slubice, Plac FrankfurckiSlubice, Plac Frankfurcki: 0 min0 minBerlin Airport BER (Berlin Brande…Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/2: 7 min7 minHanover Airportno actualsFrankfurt (Oder) bus stationFrankfurt (Oder) bus station: 11.6 min11.6 minGorzów Wielkopolski, Main StationGorzów Wielkopolski, Main Station: 0.4 min0.4 minDebno, BaczewskiegoDebno, Baczewskiego: 14.4 min14.4 minKostrzyn nad Odra, Dworcowa Stree…Kostrzyn nad Odra, Dworcowa Street 22 and 17: 26.8 min26.8 minBerlin central bus stationBerlin central bus station: 1.6 min1.6 minHanover central bus stationHanover central bus station: 15.5 min15.5 minOldenburg central bus stationOldenburg central bus station: 11 min11 minBremen FernbusterminalBremen Fernbusterminal: 12.1 min12.1 minBerlin Südkreuz train stationBerlin Südkreuz train station: 6.5 min6.5 minDelmenhorst (Riedeweg)Delmenhorst (Riedeweg): 18.2 min18.2 minEmden central bus stationno actualsLeer ZOBLeer ZOB: 13.5 min13.5 minSlubice Collegium PolonicumSlubice Collegium Polonicum: 27.4 min27.4 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Slubice, Plac Frankfurcki0 min1 / 3
Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/27 min4 / 6
Hanover Airport—0 / 6
Frankfurt (Oder) bus station11.6 min2 / 6
Gorzów Wielkopolski, Main Station0.4 min1 / 6
Debno, Baczewskiego14.4 min2 / 6
Kostrzyn nad Odra, Dworcowa Street 22 and 1726.8 min1 / 6
Berlin central bus station1.6 min1 / 6
Hanover central bus station15.5 min4 / 6
Oldenburg central bus station11 min2 / 6
Bremen Fernbusterminal12.1 min2 / 6
Berlin Südkreuz train station6.5 min2 / 6
Delmenhorst (Riedeweg)18.2 min1 / 6
Emden central bus station—0 / 6
Leer ZOB13.5 min2 / 6
Slubice Collegium Polonicum27.4 min1 / 3

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Emden → Gorzów Wielkopolski33.3%3 / 3
Gorzów Wielkopolski → Emden33.3%3 / 3

Veelgestelde vragen

Is lijn 144 van FlixBus vaak te laat?

33.3% van de 6 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 7.2 minuten en het 90e percentiel 38.9 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 38.9 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 144 live?

Open de live kaart en typ 144 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Emden naar Gorzów Wielkopolski te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.