FlixBus · Bus

Lijn 1305 · Warsaw - Prague - Salzburg

793 km · 7 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

A

We hebben tot nu toe 7 ritten op lijn 1305 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Wroclaw, Bus Station (7.8 min).

1 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
100%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
2.5 min
typische rit
P90-vertraging
4.8 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 7 ritten
Steekproef
7
7 ritten gemeten · 7 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Salzburg → Warschau.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%0204:00: 100%, 34608:00: 100%, 4810121416182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 100%, 2maadinsdag: 100%, 1dinwoensdag: 100%, 2woedonvrizatzondag: 100%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 100%, 2.5 min, 21112 oktober 2026: 100%, 0 min, 21213 oktober 2026: 100%, 0.8 min, 11314 oktober 2026: 100%, 0 min, 214

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Salzburg South (Hellbrunner Lande…Salzburg South (Hellbrunner Landesstraße): 2.9 min2.9 minPassau central train stationPassau central train station: 24.6 min24.6 minFreyung bus stationFreyung bus station: 31 min31 minVimperk (bus station)Vimperk (bus station): 31 min31 minPrague (Central Bus Station Flore…Prague (Central Bus Station Florenc): 21.9 min21.9 minWroclaw, Bus StationWroclaw, Bus Station: 7.8 min7.8 minSmardzów service stopSmardzów service stop: 8.2 min8.2 minLodz, Bus StationLodz, Bus Station: 6.8 min6.8 minWarsaw, Bus Station WestWarsaw, Bus Station West: 6.8 min6.8 minWarsaw, Main Railway Station 06Warsaw, Main Railway Station 06: 4.5 min4.5 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Salzburg South (Hellbrunner Landesstraße)2.9 min2 / 7
Passau central train station24.6 min2 / 7
Freyung bus station31 min2 / 7
Vimperk (bus station)31 min2 / 7
Prague (Central Bus Station Florenc)21.9 min2 / 7
Wroclaw, Bus Station7.8 min5 / 7
Smardzów service stop8.2 min2 / 7
Lodz, Bus Station6.8 min3 / 7
Warsaw, Bus Station West6.8 min3 / 7
Warsaw, Main Railway Station 064.5 min2 / 7

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Salzburg → Warschau100%4 / 4
Warschau → Salzburg100%3 / 3

Veelgestelde vragen

Is lijn 1305 van FlixBus vaak te laat?

100% van de 7 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 2.5 minuten en het 90e percentiel 4.8 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 4.8 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 1305 live?

Open de live kaart en typ 1305 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Salzburg naar Warschau te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.