FlixBus · Bus

Lijn 025 · Berlin - Leipzig

141 km · 19 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

E

Lijn 025 van FlixBus (Berlin - Leipzig) is vaak te laat: slechts 31.6% van de 19 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 kwam met hooguit vijf minuten vertraging aan. De typische vertraging was 7.8 minuten; reken op 49.8 minuten of meer op een slechte dag.

Vertrekken rond 11:00 waren het vaakst op tijd (66.7%), vertrekken om 17:00 het minst (0%). woensdag was de meest punctuele weekdag (40%); maandag de minst punctuele (16.7%).

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/2 (24.2 min).

1 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
31.6%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
7.8 min
typische rit
P90-vertraging
49.8 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 27 ritten
Steekproef
19
19 ritten gemeten · 27 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Leipzig → Berlijn.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024607:00: 25%, 4810:00: 0%, 31011:00: 66.7%, 3121415:00: 66.7%, 31617:00: 0%, 3182021:00: 33.3%, 322

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 16.7%, 6maadinsdag: 100%, 1dinwoensdag: 40%, 5woedonvrizatzondag: 28.6%, 7zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 28.6%, 7 min, 71112 oktober 2026: 16.7%, 9.4 min, 61213 oktober 2026: 100%, 0 min, 11314 oktober 2026: 40%, 6.9 min, 514

Slechtste dag tot nu toe: 12 oktober 2026 met 16.7% op tijd en een P90-vertraging van 40 min (6 ritten).

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

London Victoria Coach Station Arr…no actualsLeipzig MesseLeipzig Messe: 43.2 min43.2 minLeipzig central train stationLeipzig central train station: 17.5 min17.5 minBerlin central bus stationBerlin central bus station: 2.3 min2.3 minBerlin Airport BER (Berlin Brande…Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/2: 24.2 min24.2 minBerlin Südkreuz train stationBerlin Südkreuz train station: 17 min17 minBrighton: Old Steine, outside a&o…no actualsBerlin AlexanderplatzBerlin Alexanderplatz: 21.3 min21.3 minLondon Victoria Coach Station Arr…no actualsWorthing: Marine Parade, opp The …no actuals
HalteGem. vertragingGemeten haltes
London Victoria Coach Station Arrivals—0 / 5
Leipzig Messe43.2 min1 / 6
Leipzig central train station17.5 min4 / 21
Berlin central bus station2.3 min1 / 18
Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/224.2 min8 / 21
Berlin Südkreuz train station17 min11 / 21
Brighton: Old Steine, outside a&o Hostel—0 / 5
Berlin Alexanderplatz21.3 min1 / 3
London Victoria Coach Station Arrivals—0 / 1
Worthing: Marine Parade, opp The Dome, Stop A—0 / 1

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Leipzig → Berlijn30%10 / 12
Berlijn → Leipzig33.3%9 / 9
Victoria → Brighton—0 / 4
Brighton → Victoria—0 / 1
Victoria → Worthing—0 / 1

Veelgestelde vragen

Is lijn 025 van FlixBus vaak te laat?

31.6% van de 19 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 7.8 minuten en het 90e percentiel 49.8 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 49.8 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 025 live?

Open de live kaart en typ 025 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Wat is de beste tijd om de bus van Leipzig naar Berlijn te nemen?

Volgens onze gegevens waren vertrekken rond 11:00 het vaakst op tijd (66.7%) en was woensdag de meest punctuele weekdag (40%). Vroege vertrekken hebben doorgaans minder last van opgebouwde vertraging.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Leipzig naar Berlijn te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.