FlixBus · Autobus

Linia N574 · Rome FCO ✈ - Pescara - San Giovanni Rotondo

406 km · 3 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

C

Dotychczas zmierzyliśmy 3 kursów linii N574, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

W tej chwili żaden pojazd nie jest w drodzeŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
66.7%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
4.6 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
41 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 3 kursów
Próba
3
3 kursów zmierzonych · 3 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla San Giovanni Rotondo → Rome Fiumicino Airport.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%0246810121416182022:00: 100%, 12223:00: 50%, 2

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%ponwtośroda: 0%, 1śroczwpiąsobniedziela: 100%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 100%, 0.8 min, 21114 października 2026: 0%, 41 min, 114

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

San Giovanni Rotondono actualsManfredoniaManfredonia: 10.6 min10.6 minFoggiaFoggia: 6 min6 minSan SeveroSan Severo: 0 min0 minTermoliTermoli: 0 min0 minVastoVasto: 0 min0 minLancianono actualsPescaraPescara: 7.2 min7.2 minRome Tiburtina Bus stationRome Tiburtina Bus station: 1.7 min1.7 minRome Ciampino AirportRome Ciampino Airport: 40.3 min40.3 minRome Fiumicino AirportRome Fiumicino Airport: 4.6 min4.6 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
San Giovanni Rotondo—0 / 3
Manfredonia10.6 min1 / 3
Foggia6 min1 / 3
San Severo0 min1 / 3
Termoli0 min1 / 3
Vasto0 min1 / 3
Lanciano—0 / 3
Pescara7.2 min2 / 3
Rome Tiburtina Bus station1.7 min1 / 3
Rome Ciampino Airport40.3 min1 / 3
Rome Fiumicino Airport4.6 min1 / 3

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
San Giovanni Rotondo → Rome Fiumicino Airport50%2 / 2
Rome Fiumicino Airport → San Giovanni Rotondo100%1 / 1

Najczęstsze pytania

Czy linia N574 FlixBus często się spóźnia?

66.7% z 3 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 4.6 minut, a 90. percentyl 41 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 41 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię N574 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz N574 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z San Giovanni Rotondo do Rome Fiumicino Airport jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.