FlixBus · Autobus

Linia N550 · Crotone - Milan - Turin

1126 km · 8 zmierzonych kursów między 10 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Dotychczas zmierzyliśmy 8 kursów linii N550, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Bologna (central bus station) (24 min).

W tej chwili żaden pojazd nie jest w drodzeŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
37.5%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
18.5 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
50.2 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 8 kursów
Próba
8
8 kursów zmierzonych · 8 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Crotone → Turyn.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%0246810121415:00: 50%, 41617:00: 25%, 4182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%ponwtorek: 0%, 2wtośroda: 0%, 2śroczwpiąsobota: 50%, 2sobniedziela: 100%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%10 października 2026: 50%, 0 min, 21011 października 2026: 100%, 2.3 min, 21113 października 2026: 0%, 18.5 min, 21314 października 2026: 0%, 27.2 min, 214

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Chivasso Centro (motorway A4 east…no actualsSanthià (motorway A4 eastbound)no actualsNovara (Veveri A4 eastbound)Novara (Veveri A4 eastbound): 6.4 min6.4 minRossanoRossano: 11.4 min11.4 minPietrapaolaPietrapaola: 8.7 min8.7 minSibariSibari: 12.4 min12.4 minTorretta CrucoliTorretta Crucoli: 4.5 min4.5 minGaldo (Svincolo Lauria Sud)Galdo (Svincolo Lauria Sud): 18.8 min18.8 minSala ConsilinaSala Consilina: 18.6 min18.6 minCirò Marina (SP 7 adiacente Euros…no actualsMandatoriccioMandatoriccio: 5.9 min5.9 minBivio CantinellaBivio Cantinella: 10.4 min10.4 minCorigliano (Distributore AGIP)Corigliano (Distributore AGIP): 10.2 min10.2 minCalopezzatiCalopezzati: 9 min9 minMirto CrosiaMirto Crosia: 13.5 min13.5 minMilan (Lampugnano bus station)Milan (Lampugnano bus station): 13.1 min13.1 minTurin (Vittorio Emanuele)no actualsBologna (central bus station)Bologna (central bus station): 24 min24 minMilan (San Donato M3)Milan (San Donato M3): 25.1 min25.1 minTorre MelissaTorre Melissa: 7.9 min7.9 minCariatiCariati: 10.4 min10.4 minCrotoneCrotone: 3.2 min3.2 minStrongoli MarinaStrongoli Marina: 9.2 min9.2 minNovara (Veveri A4 westbound)no actualsSanthià (motorway A4 westbound)no actualsChivasso Centro (motorway A4 west…no actuals
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Chivasso Centro (motorway A4 eastbound)—0 / 4
Santhià (motorway A4 eastbound)—0 / 4
Novara (Veveri A4 eastbound)6.4 min1 / 4
Rossano11.4 min3 / 8
Pietrapaola8.7 min1 / 8
Sibari12.4 min2 / 8
Torretta Crucoli4.5 min1 / 8
Galdo (Svincolo Lauria Sud)18.8 min2 / 8
Sala Consilina18.6 min3 / 8
Cirò Marina (SP 7 adiacente Eurospin)—0 / 8
Mandatoriccio5.9 min1 / 8
Bivio Cantinella10.4 min2 / 8
Corigliano (Distributore AGIP)10.2 min4 / 8
Calopezzati9 min1 / 8
Mirto Crosia13.5 min1 / 8
Milan (Lampugnano bus station)13.1 min2 / 8
Turin (Vittorio Emanuele)—0 / 8
Bologna (central bus station)24 min3 / 8
Milan (San Donato M3)25.1 min2 / 8
Torre Melissa7.9 min1 / 8
Cariati10.4 min1 / 8
Crotone3.2 min1 / 8
Strongoli Marina9.2 min1 / 8
Novara (Veveri A4 westbound)—0 / 4
Santhià (motorway A4 westbound)—0 / 4
Chivasso Centro (motorway A4 westbound)—0 / 4

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Crotone → Turyn25%4 / 4
Turyn → Crotone50%4 / 4

Najczęstsze pytania

Czy linia N550 FlixBus często się spóźnia?

37.5% z 8 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 18.5 minut, a 90. percentyl 50.2 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 50.2 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię N550 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz N550 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Crotone do Turyn jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.