FlixBus · Autobus

Linia N1385 · Gdańsk - Munich - Rome

1701 km · 6 zmierzonych kursów między 10 października 2026 a 13 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Dotychczas zmierzyliśmy 6 kursów linii N1385, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

2 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
0%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
32.1 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
72.5 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 6 kursów
Próba
6
6 kursów zmierzonych · 6 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Gdańsk → Rzym.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024608:00: 0%, 381012141617:00: 0%, 3182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%ponwtorek: 0%, 2wtośroczwpiąsobota: 0%, 2sobniedziela: 0%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%10 października 2026: 0%, 29.9 min, 21011 października 2026: 0%, 32.1 min, 21113 października 2026: 0%, 12.4 min, 213

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Kolobrzeg, Bus StationKolobrzeg, Bus Station: 53.8 min53.8 minSzczecin, Bus StationSzczecin, Bus Station: 46 min46 minKoszalin, Bus StationKoszalin, Bus Station: 55.4 min55.4 minSlupsk, Bus Station TowarowaSlupsk, Bus Station Towarowa: 46.9 min46.9 minBerlin central bus stationBerlin central bus station: 34.4 min34.4 minMunich central bus stationMunich central bus station: 17.7 min17.7 minNuremberg central bus station (Wi…Nuremberg central bus station (Willy-Brandt-Platz): 45.4 min45.4 minBayreuth central train stationBayreuth central train station: 50.7 min50.7 minGdansk, Bus Stationno actualsFlorence (Villa Costanza)Florence (Villa Costanza): 45.7 min45.7 minRome Tiburtina Bus stationno actualsVerona (Porta Nuova)Verona (Porta Nuova): 32.1 min32.1 minBologna (central bus station)Bologna (central bus station): 27.6 min27.6 minWarzymice, Osiedle KresyWarzymice, Osiedle Kresy: 40.9 min40.9 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Kolobrzeg, Bus Station53.8 min2 / 6
Szczecin, Bus Station46 min1 / 6
Koszalin, Bus Station55.4 min1 / 6
Slupsk, Bus Station Towarowa46.9 min1 / 6
Berlin central bus station34.4 min2 / 6
Munich central bus station17.7 min2 / 6
Nuremberg central bus station (Willy-Brandt-Platz)45.4 min1 / 6
Bayreuth central train station50.7 min1 / 6
Gdansk, Bus Station—0 / 6
Florence (Villa Costanza)45.7 min2 / 6
Rome Tiburtina Bus station—0 / 6
Verona (Porta Nuova)32.1 min1 / 6
Bologna (central bus station)27.6 min2 / 6
Warzymice, Osiedle Kresy40.9 min1 / 6

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Gdańsk → Rzym0%3 / 3
Rzym → Gdańsk0%3 / 3

Najczęstsze pytania

Czy linia N1385 FlixBus często się spóźnia?

0% z 6 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 32.1 minut, a 90. percentyl 72.5 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 72.5 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię N1385 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz N1385 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Gdańsk do Rzym jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.