FlixBus · Autobus

Linia 574 · Rome FCO ✈ - Foggia - San Giovanni Rotondo

369 km · 7 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Dotychczas zmierzyliśmy 7 kursów linii 574, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Pescara (11.7 min).

W tej chwili żaden pojazd nie jest w drodzeŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
42.9%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
7.7 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
65.8 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 10 kursów
Próba
7
7 kursów zmierzonych · 10 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Rome Fiumicino Airport → San Giovanni Rotondo.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%02406:00: 0%, 1608:00: 50%, 2810121415:00: 50%, 416182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 25%, 4ponwtośroda: 0%, 1śroczwpiąsobniedziela: 100%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 100%, 0 min, 21112 października 2026: 25%, 7.7 min, 41214 października 2026: 0%, 65.8 min, 114

Najgorszy dzień dotychczas: 12 października 2026 z 25% punktualnych i opóźnieniem P90 22.8 min (4 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Rome Fiumicino AirportRome Fiumicino Airport: 2.5 min2.5 minRome Tiburtina Bus stationRome Tiburtina Bus station: 1.1 min1.1 minPescaraPescara: 11.7 min11.7 minFoggiaFoggia: 33.8 min33.8 minSan SeveroSan Severo: 44.3 min44.3 minSan Giovanni Rotondono actualsManfredoniano actuals
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Rome Fiumicino Airport2.5 min1 / 10
Rome Tiburtina Bus station1.1 min1 / 10
Pescara11.7 min5 / 10
Foggia33.8 min2 / 10
San Severo44.3 min2 / 10
San Giovanni Rotondo—0 / 6
Manfredonia—0 / 6

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Rome Fiumicino Airport → San Giovanni Rotondo50%2 / 3
San Giovanni Rotondo → Rome Fiumicino Airport0%1 / 3
Foggia → Rome Fiumicino Airport50%2 / 2
Rome Fiumicino Airport → Foggia50%2 / 2

Najczęstsze pytania

Czy linia 574 FlixBus często się spóźnia?

42.9% z 7 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 7.7 minut, a 90. percentyl 65.8 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 65.8 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 574 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 574 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Rome Fiumicino Airport do San Giovanni Rotondo jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.