FlixBus · Autobus

Linia 433 · Florence - Bologna - Pescara - Salerno

662 km · 6 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

D

Dotychczas zmierzyliśmy 6 kursów linii 433, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Ancona (12.6 min).

2 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
50%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
2.3 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
39 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 6 kursów
Próba
6
6 kursów zmierzonych · 6 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Florencja → Salerno.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024608:00: 50%, 6810121416182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 100%, 2ponwtośroda: 0%, 2śroczwpiąsobniedziela: 50%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 50%, 0 min, 21112 października 2026: 100%, 0.9 min, 21214 października 2026: 0%, 24.9 min, 214

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

SulmonaSulmona: 35.7 min35.7 minRoccarasono actualsPesaro (Palasport)Pesaro (Palasport): 23.4 min23.4 minNocera InferioreNocera Inferiore: 5.3 min5.3 minCastel di SangroCastel di Sangro: 20.2 min20.2 minFlorence (Villa Costanza)Florence (Villa Costanza): 10.9 min10.9 minBologna (central bus station)Bologna (central bus station): 19 min19 minRimini (Centro Studi)Rimini (Centro Studi): 22.4 min22.4 minAnconaAncona: 12.6 min12.6 minPescaraPescara: 5.9 min5.9 minNaples (FS Park Stazione Centrale)Naples (FS Park Stazione Centrale): 20.4 min20.4 minCasertaCaserta: 39 min39 minSalerno (Piazza Concordia)Salerno (Piazza Concordia): 1.3 min1.3 minForlì (Autostazione)Forlì (Autostazione): 21.8 min21.8 minPompeiPompei: 10.8 min10.8 minChietiChieti: 8.3 min8.3 minIserniaIsernia: 23 min23 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Sulmona35.7 min1 / 6
Roccaraso—0 / 6
Pesaro (Palasport)23.4 min2 / 6
Nocera Inferiore5.3 min1 / 6
Castel di Sangro20.2 min2 / 6
Florence (Villa Costanza)10.9 min3 / 6
Bologna (central bus station)19 min2 / 6
Rimini (Centro Studi)22.4 min2 / 6
Ancona12.6 min4 / 6
Pescara5.9 min2 / 6
Naples (FS Park Stazione Centrale)20.4 min2 / 6
Caserta39 min1 / 6
Salerno (Piazza Concordia)1.3 min2 / 6
Forlì (Autostazione)21.8 min2 / 6
Pompei10.8 min2 / 6
Chieti8.3 min2 / 6
Isernia23 min2 / 6

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Florencja → Salerno33.3%3 / 3
Salerno → Florencja66.7%3 / 3

Najczęstsze pytania

Czy linia 433 FlixBus często się spóźnia?

50% z 6 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 2.3 minut, a 90. percentyl 39 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 39 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 433 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 433 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Florencja do Salerno jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.