FlixBus · Autobus

Linia 328 · Lille/Antwerp - Frankfurt

408 km · 9 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Dotychczas zmierzyliśmy 9 kursów linii 328, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Liège Guillemins (22.1 min).

2 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
33.3%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
13.3 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
33.7 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 9 kursów
Próba
9
9 kursów zmierzonych · 9 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Frankfurt → Lille.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%0246810:00: 33.3%, 31011:00: 0%, 21213:00: 0%, 214:00: 100%, 21416182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 25%, 4ponwtośroda: 0%, 1śroczwpiąsobniedziela: 50%, 4nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 50%, 2.9 min, 41112 października 2026: 25%, 7.3 min, 41214 października 2026: 0%, 29.7 min, 114

Najgorszy dzień dotychczas: 12 października 2026 z 25% punktualnych i opóźnieniem P90 33.7 min (4 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Frankfurt central train stationFrankfurt central train station: 4.4 min4.4 minCologne Airport CGN (Terminal 2)Cologne Airport CGN (Terminal 2): 4.7 min4.7 minAachen station west (Henricistraß…Aachen station west (Henricistraße): 11.9 min11.9 minAntwerp Rooseveltplaats (B5)Antwerp Rooseveltplaats (B5): 7.3 min7.3 minLiège GuilleminsLiège Guillemins: 22.1 min22.1 minMaastricht (International Bus Sta…Maastricht (International Bus Station): 3.1 min3.1 minBrussels-North train stationBrussels-North train station: 19.2 min19.2 minLilleLille: 16.5 min16.5 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Frankfurt central train station4.4 min1 / 9
Cologne Airport CGN (Terminal 2)4.7 min1 / 9
Aachen station west (Henricistraße)11.9 min3 / 9
Antwerp Rooseveltplaats (B5)7.3 min1 / 4
Liège Guillemins22.1 min3 / 4
Maastricht (International Bus Station)3.1 min2 / 5
Brussels-North train station19.2 min1 / 9
Lille16.5 min2 / 5

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Frankfurt → Lille33.3%3 / 3
Antwerpia → Frankfurt0%2 / 2
Frankfurt → Antwerpia0%2 / 2
Lille → Frankfurt100%2 / 2

Najczęstsze pytania

Czy linia 328 FlixBus często się spóźnia?

33.3% z 9 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 13.3 minut, a 90. percentyl 33.7 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 33.7 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 328 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 328 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Frankfurt do Lille jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.