FlixBus · Autobus

Linia 1389 · Koszalin/Szczecin - Berlin - Halle/Erfurt

396 km · 11 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Linia 1389 FlixBus (Koszalin/Szczecin - Berlin - Halle/Erfurt) często się spóźnia: tylko 45.5% z 11 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 dotarło z opóźnieniem do pięciu minut. Typowe opóźnienie wyniosło 5.2 minut; w gorsze dni licz się z 43.3 minutami lub więcej.

Odjazdy około 17:00 były najbardziej punktualne (100%), a odjazdy o 15:00 najmniej (0%). poniedziałek był najbardziej punktualnym dniem (66.7%); niedziela najmniej (25%).

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Warzymice, Osiedle Kresy (14.2 min).

2 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
45.5%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
5.2 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
43.3 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 12 kursów
Próba
11
11 kursów zmierzonych · 12 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Halle (Saale) → Koszalin.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%02406:00: 0%, 2607:00: 66.7%, 3810121415:00: 0%, 31617:00: 100%, 3182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 66.7%, 3ponwtorek: 50%, 2wtośroda: 50%, 2śroczwpiąsobniedziela: 25%, 4nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 25%, 7.1 min, 41112 października 2026: 66.7%, 4.8 min, 31213 października 2026: 50%, 0 min, 21314 października 2026: 50%, 2.5 min, 214

Najgorszy dzień dotychczas: 11 października 2026 z 25% punktualnych i opóźnieniem P90 47.8 min (4 kursów).

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Berlin Airport BER (Berlin Brande…Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/2: 13.4 min13.4 minSzczecin, Bus StationSzczecin, Bus Station: 3.9 min3.9 minWarzymice, Osiedle KresyWarzymice, Osiedle Kresy: 14.2 min14.2 minKolobrzeg, Bus Stationno actualsSzczecin, Airport Goleniowno actualsKoszalin, Bus Stationno actualsMielno, Lechitow Streetno actualsHalle (Saale)no actualsJena bus station (Paradies statio…no actualsBerlin AlexanderplatzBerlin Alexanderplatz: 37.4 min37.4 minBerlin (Ostbahnhof)no actuals
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/213.4 min4 / 12
Szczecin, Bus Station3.9 min2 / 12
Warzymice, Osiedle Kresy14.2 min4 / 12
Kolobrzeg, Bus Station—0 / 6
Szczecin, Airport Goleniow—0 / 6
Koszalin, Bus Station—0 / 6
Mielno, Lechitow Street—0 / 6
Halle (Saale)—0 / 6
Jena bus station (Paradies station)—0 / 6
Berlin Alexanderplatz37.4 min1 / 6
Berlin (Ostbahnhof)—0 / 6

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Halle (Saale) → Koszalin0%2 / 3
Jena → Szczecin100%3 / 3
Koszalin → Halle (Saale)0%3 / 3
Szczecin → Jena66.7%3 / 3

Najczęstsze pytania

Czy linia 1389 FlixBus często się spóźnia?

45.5% z 11 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 5.2 minut, a 90. percentyl 43.3 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 43.3 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 1389 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 1389 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Kiedy najlepiej jechać autobusem z Halle (Saale) do Koszalin?

Według naszych danych odjazdy około 17:00 miały najlepszą punktualność (100%), a poniedziałek był najbardziej punktualnym dniem (66.7%). Wczesne odjazdy zwykle mniej cierpią z powodu narastającego opóźnienia.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Halle (Saale) do Koszalin jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.