FlixBus · Autobus

Linia 1382 · Berlin - Poznan - Bratislava

583 km · 5 zmierzonych kursów między 11 października 2026 a 14 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

A

Dotychczas zmierzyliśmy 5 kursów linii 1382, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

W tej chwili żaden pojazd nie jest w drodzeŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
100%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
0 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
3.3 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 5 kursów
Próba
5
5 kursów zmierzonych · 5 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Berlin → Bratysława.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024608:00: 100%, 2809:00: 100%, 2101213:00: 100%, 11416182022

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%poniedziałek: 100%, 2ponwtośroda: 100%, 1śroczwpiąsobniedziela: 100%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%11 października 2026: 100%, 0 min, 21112 października 2026: 100%, 0 min, 21214 października 2026: 100%, 0 min, 114

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Berlin central bus stationno actualsBerlin Südkreuz train stationBerlin Südkreuz train station: 2.2 min2.2 minWroclaw, Bus StationWroclaw, Bus Station: 9.3 min9.3 minOlomouc (bus station)Olomouc (bus station): 4.2 min4.2 minBrno (bus station Hotel Grand)Brno (bus station Hotel Grand): 6.5 min6.5 minVienna Erdberg (Busterminal VIB)Vienna Erdberg (Busterminal VIB): 0 min0 minVienna International AirportVienna International Airport: 0.9 min0.9 minBratislava (bus station Mlynské N…Bratislava (bus station Mlynské Nivy): 0 min0 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Berlin central bus station—0 / 3
Berlin Südkreuz train station2.2 min2 / 3
Wroclaw, Bus Station9.3 min1 / 5
Olomouc (bus station)4.2 min2 / 5
Brno (bus station Hotel Grand)6.5 min1 / 5
Vienna Erdberg (Busterminal VIB)0 min1 / 5
Vienna International Airport0.9 min2 / 5
Bratislava (bus station Mlynské Nivy)0 min1 / 5

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Berlin → Bratysława100%2 / 2
Bratysława → Berlin100%1 / 1
Bratysława → Wrocław100%1 / 1
Wrocław → Bratysława100%1 / 1

Najczęstsze pytania

Czy linia 1382 FlixBus często się spóźnia?

100% z 5 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 0 minut, a 90. percentyl 3.3 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 3.3 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 1382 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 1382 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Berlin do Bratysława jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.