FlixBus · Autobus

Linia 1304 · Warsaw - Dresden - Brussels

1219 km · 6 zmierzonych kursów między 10 października 2026 a 13 października 2026 · mała próba, traktuj ostrożnie

E

Dotychczas zmierzyliśmy 6 kursów linii 1304, to za mało na wiarygodną ocenę. Strona aktualizuje się automatycznie w miarę rozrostu archiwum.

Opóźnienie narasta po drodze: średnio najbardziej opóźniony przystanek to Maastricht (International Bus Station) (7.9 min).

2 pojazd(y) na tej linii w tej chwiliŚledź na żywo na mapie
Punktualnie
33.3%
≤ 5 min opóźnienia
Mediana opóźnienia
8.5 min
typowy kurs
Opóźnienie P90
142.5 min
1 kurs na 10 jest gorszy
Odwołane
0%
0 z 6 kursów
Próba
6
6 kursów zmierzonych · 6 zaobserwowanych

Gotowy do podróży? Sprawdź ceny i rozkład dla Bruksela → Warszawa.

Zarezerwuj tę trasę →

Punktualność według godziny odjazdu

0%50%100%024681011:00: 33.3%, 3121416182021:00: 33.3%, 322

Punktualność według dnia tygodnia

0%50%100%ponwtorek: 0%, 2wtośroczwpiąsobota: 0%, 2sobniedziela: 100%, 2nie

Ostatnie 30 dni

0%50%100%10 października 2026: 0%, 15.4 min, 21011 października 2026: 100%, 0 min, 21113 października 2026: 0%, 8.5 min, 213

Średnie opóźnienie na każdym przystanku

Średnie opóźnienie przy odjeździe (lub przyjeździe na końcowy) ze zmierzonych postojów, oba kierunki łącznie.

Wroclaw, Norwida streetno actualsSieradz, Bus StationSieradz, Bus Station: 131.6 min131.6 minBoleslawiec, Bus stationno actualsLeipzig central train stationLeipzig central train station: 4 min4 minDortmund central bus stationDortmund central bus station: 0.6 min0.6 minEssen central train station (Frei…Essen central train station (Freiheit): 2.9 min2.9 minHalle (Saale)Halle (Saale): 2 min2 minDresden central station (Bayrisch…Dresden central station (Bayrische Straße): 2.5 min2.5 minMönchengladbach central train sta…Mönchengladbach central train station: 0 min0 minDuisburg central train stationDuisburg central train station: 6.1 min6.1 minWroclaw, Bus StationWroclaw, Bus Station: 77.3 min77.3 minMaastricht (International Bus Sta…Maastricht (International Bus Station): 7.9 min7.9 minBrussels-North train stationBrussels-North train station: 5.8 min5.8 minWarsaw, Bus Station Westno actualsWroclaw, Grunwaldzki SquareWroclaw, Grunwaldzki Square: 142.5 min142.5 min
PrzystanekŚr. opóźnienieZmierzone postoje
Wroclaw, Norwida street—0 / 3
Sieradz, Bus Station131.6 min1 / 6
Boleslawiec, Bus station—0 / 6
Leipzig central train station4 min1 / 6
Dortmund central bus station0.6 min1 / 6
Essen central train station (Freiheit)2.9 min1 / 6
Halle (Saale)2 min1 / 6
Dresden central station (Bayrische Straße)2.5 min2 / 6
Mönchengladbach central train station0 min1 / 6
Duisburg central train station6.1 min1 / 6
Wroclaw, Bus Station77.3 min2 / 6
Maastricht (International Bus Station)7.9 min4 / 6
Brussels-North train station5.8 min1 / 6
Warsaw, Bus Station West—0 / 6
Wroclaw, Grunwaldzki Square142.5 min1 / 3

Kierunki tej linii

TrasaPunktualnieKursy
Bruksela → Warszawa33.3%3 / 3
Warszawa → Bruksela33.3%3 / 3

Najczęstsze pytania

Czy linia 1304 FlixBus często się spóźnia?

33.3% z 6 zmierzonych kursów dotarło z opóźnieniem do 5 minut. Mediana opóźnienia wyniosła 8.5 minut, a 90. percentyl 142.5 minut, czyli co dziesiąty kurs miał co najmniej 142.5 minut opóźnienia.

Jak śledzić linię 1304 na żywo?

Otwórz mapę na żywo i wpisz 1304 w wyszukiwarkę. Każdy pojazd kursujący na linii jest pokazany z pozycją, opóźnieniem i następnym przystankiem.

Czy należy mi się odszkodowanie, gdy autobus z Bruksela do Warszawa jest opóźniony?

Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 181/2011 na regularnych połączeniach o długości co najmniej 250 km opóźnienie odjazdu powyżej 120 minut daje prawo wyboru między zwrotem kosztów a zmianą trasy; jeśli przewoźnik nie zaoferuje tego wyboru, możesz dodatkowo żądać 50 % ceny biletu. Nasz certyfikat opóźnienia dokumentuje, co pokazał feed na żywo dla Twojego kursu. Czytaj poradnik →

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznego feedu śledzenia pojazdów przewoźnika, który stale odpytujemy i archiwizujemy. Kursy „zmierzone” to te, dla których feed podał rzeczywiste (a nie szacowane) czasy. Pokrycie jest częściowe, a dane są tak dokładne jak feed.

Strony miast

Nieoficjalne, niezależne statystyki z publicznych danych śledzenia pojazdów. „Punktualnie” oznacza opóźnienie do 5 minut. Pokrycie jest częściowe; kursy bez rzeczywistych czasów są pomijane. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.