FlixBus · Bus

Lijn N836 · Amsterdam - Brussels - Luxemburg - Milan

883 km · 5 gemeten ritten tussen 10 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

B

We hebben tot nu toe 5 ritten op lijn N836 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Luxembourg, P+R Bouillon (9.7 min).

1 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
80%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
0 min
typische rit
P90-vertraging
42.7 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 5 ritten
Steekproef
5
5 ritten gemeten · 5 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Amsterdam → Milaan.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%02468101214:00: 66.7%, 314161819:00: 100%, 22022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maadinsdag: 0%, 1dinwoensdag: 100%, 1woedonvrizaterdag: 100%, 1zatzondag: 100%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%10 oktober 2026: 100%, 0 min, 11011 oktober 2026: 100%, 0 min, 21113 oktober 2026: 0%, 42.7 min, 11314 oktober 2026: 100%, 0 min, 114

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Amsterdam SloterdijkAmsterdam Sloterdijk: 4.8 min4.8 minBrussels-North train stationBrussels-North train station: 1.2 min1.2 minLuxembourg, P+R BouillonLuxembourg, P+R Bouillon: 9.7 min9.7 minNancyNancy: 32 min32 minBasel SBB (Meret Oppenheim-Street)Basel SBB (Meret Oppenheim-Street): 5.6 min5.6 minMilan (Lampugnano bus station)Milan (Lampugnano bus station): 0 min0 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Amsterdam Sloterdijk4.8 min1 / 5
Brussels-North train station1.2 min2 / 5
Luxembourg, P+R Bouillon9.7 min3 / 5
Nancy32 min2 / 5
Basel SBB (Meret Oppenheim-Street)5.6 min1 / 5
Milan (Lampugnano bus station)0 min1 / 5

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Amsterdam → Milaan66.7%3 / 3
Milaan → Amsterdam100%2 / 2

Veelgestelde vragen

Is lijn N836 van FlixBus vaak te laat?

80% van de 5 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 0 minuten en het 90e percentiel 42.7 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 42.7 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn N836 live?

Open de live kaart en typ N836 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Amsterdam naar Milaan te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.