FlixBus · Bus

Lijn N422 · Crotone - Frankfurt

1670 km · 6 gemeten ritten tussen 10 oktober 2026 en 13 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

E

We hebben tot nu toe 6 ritten op lijn N422 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

2 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
33.3%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
20.2 min
typische rit
P90-vertraging
64.7 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 6 ritten
Steekproef
6
6 ritten gemeten · 6 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Crotone → Frankfurt.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%02406:00: 33.3%, 36810121415:00: 33.3%, 316182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maadinsdag: 0%, 2dinwoedonvrizaterdag: 50%, 2zatzondag: 50%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%10 oktober 2026: 50%, 0 min, 21011 oktober 2026: 50%, 2.7 min, 21113 oktober 2026: 0%, 20.7 min, 213

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

RossanoRossano: 27.3 min27.3 minMetapontoMetaponto: 1.2 min1.2 minCirò Marina (SP 7 adiacente Euros…Cirò Marina (SP 7 adiacente Eurospin): 23.3 min23.3 minCorigliano (Distributore AGIP)Corigliano (Distributore AGIP): 18.8 min18.8 minMassafra (SS7)Massafra (SS7): 14.4 min14.4 minMunich central bus stationMunich central bus station: 33.8 min33.8 minFrankfurt central train stationFrankfurt central train station: 7.8 min7.8 minKarlsruhe central train stationKarlsruhe central train station: 7.3 min7.3 minUlm (Eberhard-Finckh-Straße)Ulm (Eberhard-Finckh-Straße): 0 min0 minStuttgart Airport Busterminal (SA…Stuttgart Airport Busterminal (SAB): 22.6 min22.6 minBologna (central bus station)Bologna (central bus station): 1.7 min1.7 minRimini (Centro Studi)Rimini (Centro Studi): 2.3 min2.3 minAnconaAncona: 0 min0 minPescaraPescara: 15.4 min15.4 minFoggiaFoggia: 22.7 min22.7 minBari (FS Park Via Capruzzi)Bari (FS Park Via Capruzzi): 10.1 min10.1 minSan SeveroSan Severo: 25.7 min25.7 minCariatiCariati: 19.7 min19.7 minCrotoneCrotone: 20.7 min20.7 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Rossano27.3 min1 / 6
Metaponto1.2 min1 / 6
Cirò Marina (SP 7 adiacente Eurospin)23.3 min1 / 6
Corigliano (Distributore AGIP)18.8 min1 / 6
Massafra (SS7)14.4 min1 / 6
Munich central bus station33.8 min2 / 6
Frankfurt central train station7.8 min1 / 6
Karlsruhe central train station7.3 min2 / 6
Ulm (Eberhard-Finckh-Straße)0 min1 / 6
Stuttgart Airport Busterminal (SAB)22.6 min2 / 6
Bologna (central bus station)1.7 min1 / 6
Rimini (Centro Studi)2.3 min1 / 6
Ancona0 min1 / 6
Pescara15.4 min2 / 6
Foggia22.7 min2 / 6
Bari (FS Park Via Capruzzi)10.1 min1 / 6
San Severo25.7 min1 / 6
Cariati19.7 min1 / 6
Crotone20.7 min1 / 6

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Crotone → Frankfurt33.3%3 / 3
Frankfurt → Crotone33.3%3 / 3

Veelgestelde vragen

Is lijn N422 van FlixBus vaak te laat?

33.3% van de 6 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 20.2 minuten en het 90e percentiel 64.7 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 64.7 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn N422 live?

Open de live kaart en typ N422 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Crotone naar Frankfurt te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.