FlixBus · Bus

Lijn N1366 · Medyka - Dresden - Luxembourg

1296 km · 5 gemeten ritten tussen 10 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

D

We hebben tot nu toe 5 ritten op lijn N1366 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

1 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
60%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
3.9 min
typische rit
P90-vertraging
32.8 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 5 ritten
Steekproef
5
5 ritten gemeten · 5 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Medyka → Luxemburg.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024681011:00: 66.7%, 31214161819:00: 50%, 22022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maadinwoensdag: 0%, 1woedonvrizaterdag: 50%, 2zatzondag: 100%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%10 oktober 2026: 50%, 3.9 min, 21011 oktober 2026: 100%, 0.5 min, 21114 oktober 2026: 0%, 32.8 min, 114

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Medyka, Border CrossingMedyka, Border Crossing: 2.7 min2.7 minPrzemysl, Bus StationPrzemysl, Bus Station: 5.4 min5.4 minRzeszow, Bus StationRzeszow, Bus Station: 9.2 min9.2 minKrakow, MDA Bus StationKrakow, MDA Bus Station: 1.2 min1.2 minWroclaw, Bus StationWroclaw, Bus Station: 2.4 min2.4 minDresden central station (Bayrisch…Dresden central station (Bayrische Straße): 0 min0 minChemnitz central bus stationChemnitz central bus station: 7.1 min7.1 minBayreuth central train stationBayreuth central train station: 0 min0 minBamberg train stationBamberg train station: 0 min0 minWürzburg Main StationWürzburg Main Station: 0.7 min0.7 minFrankfurt central train stationFrankfurt central train station: 32.8 min32.8 minFrankfurt Airport (P36, Terminal …Frankfurt Airport (P36, Terminal 1): 11.7 min11.7 minMainz central train station (exit…Mainz central train station (exit West): 12.3 min12.3 minFrankfurt-Hahn Airport (Terminal …Frankfurt-Hahn Airport (Terminal A): 4.2 min4.2 minTrier central train station (Küre…Trier central train station (Kürenzer St.): 28.8 min28.8 minLuxembourg, P+R Bouillonno actuals
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Medyka, Border Crossing2.7 min1 / 5
Przemysl, Bus Station5.4 min2 / 5
Rzeszow, Bus Station9.2 min1 / 5
Krakow, MDA Bus Station1.2 min1 / 5
Wroclaw, Bus Station2.4 min1 / 5
Dresden central station (Bayrische Straße)0 min2 / 5
Chemnitz central bus station7.1 min1 / 5
Bayreuth central train station0 min1 / 5
Bamberg train station0 min1 / 5
Würzburg Main Station0.7 min1 / 5
Frankfurt central train station32.8 min1 / 5
Frankfurt Airport (P36, Terminal 1)11.7 min2 / 5
Mainz central train station (exit West)12.3 min2 / 5
Frankfurt-Hahn Airport (Terminal A)4.2 min1 / 5
Trier central train station (Kürenzer St.)28.8 min1 / 5
Luxembourg, P+R Bouillon—0 / 5

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Medyka → Luxemburg66.7%3 / 3
Luxemburg → Medyka50%2 / 2

Veelgestelde vragen

Is lijn N1366 van FlixBus vaak te laat?

60% van de 5 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 3.9 minuten en het 90e percentiel 32.8 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 32.8 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn N1366 live?

Open de live kaart en typ N1366 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Medyka naar Luxemburg te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.