FlixBus · Bus

Lijn N1360A · Medyka - Wroclaw - Berlin - Cologne

1402 km · 6 gemeten ritten tussen 10 oktober 2026 en 13 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

E

We hebben tot nu toe 6 ritten op lijn N1360A gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

2 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
16.7%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
16.4 min
typische rit
P90-vertraging
79.8 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 6 ritten
Steekproef
6
6 ritten gemeten · 6 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Keulen → Medyka.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%02468101213:00: 33.3%, 31416:00: 0%, 316182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maadinsdag: 50%, 2dinwoedonvrizaterdag: 0%, 2zatzondag: 0%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%10 oktober 2026: 0%, 8.5 min, 21011 oktober 2026: 0%, 16.9 min, 21113 oktober 2026: 50%, 1.1 min, 213

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Berlin Airport BER (Berlin Brande…no actualsPrzemysl, Bus StationPrzemysl, Bus Station: 8.5 min8.5 minMedyka, Border Crossingno actualsBerlin central bus stationBerlin central bus station: 1.1 min1.1 minLeverkusen (Mitte station)no actualsHamburg central bus stationno actualsDortmund central bus stationDortmund central bus station: 79.8 min79.8 minBochum central station (Wittener …Bochum central station (Wittener Straße): 31.8 min31.8 minBremen Fernbusterminalno actualsWuppertal train station (Berliner…no actualsMünster bus stop (Hafenstraße)no actualsBerlin Südkreuz train stationno actualsWroclaw, Bus Stationno actualsKatowice, Bus Station SadowaKatowice, Bus Station Sadowa: 16.6 min16.6 minKrakow, MDA Bus Stationno actualsCottbus bus stationno actualsRzeszow, Bus Stationno actualsCologne Airport CGN (Terminal 2)no actuals
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/2—0 / 6
Przemysl, Bus Station8.5 min1 / 6
Medyka, Border Crossing—0 / 6
Berlin central bus station1.1 min1 / 6
Leverkusen (Mitte station)—0 / 6
Hamburg central bus station—0 / 6
Dortmund central bus station79.8 min1 / 6
Bochum central station (Wittener Straße)31.8 min1 / 6
Bremen Fernbusterminal—0 / 6
Wuppertal train station (Berliner Straße)—0 / 6
Münster bus stop (Hafenstraße)—0 / 6
Berlin Südkreuz train station—0 / 6
Wroclaw, Bus Station—0 / 6
Katowice, Bus Station Sadowa16.6 min2 / 6
Krakow, MDA Bus Station—0 / 6
Cottbus bus station—0 / 6
Rzeszow, Bus Station—0 / 6
Cologne Airport CGN (Terminal 2)—0 / 6

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Keulen → Medyka0%3 / 3
Medyka → Keulen33.3%3 / 3

Veelgestelde vragen

Is lijn N1360A van FlixBus vaak te laat?

16.7% van de 6 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 16.4 minuten en het 90e percentiel 79.8 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 79.8 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn N1360A live?

Open de live kaart en typ N1360A in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Keulen naar Medyka te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.