FlixBus · Bus

Lijn N1325 · Bialystok - Amsterdam - Lille

1558 km · 6 gemeten ritten tussen 10 oktober 2026 en 13 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

D

We hebben tot nu toe 6 ritten op lijn N1325 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Berlin Südkreuz train station (39.7 min).

2 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
50%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
3 min
typische rit
P90-vertraging
151.8 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 6 ritten
Steekproef
6
6 ritten gemeten · 6 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Białystok → Rijsel.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%0246809:00: 33.3%, 31012141617:00: 66.7%, 3182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maadinsdag: 0%, 2dinwoedonvrizaterdag: 100%, 2zatzondag: 50%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%10 oktober 2026: 100%, 0.3 min, 21011 oktober 2026: 50%, 3 min, 21113 oktober 2026: 0%, 7.9 min, 213

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Berlin Airport BER (Berlin Brande…Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/2: 17.3 min17.3 minWarsaw, Metro MarymontWarsaw, Metro Marymont: 0.9 min0.9 minBerlin central bus stationBerlin central bus station: 28.4 min28.4 minBrunswick central stationBrunswick central station: 41.9 min41.9 minHanover central bus stationHanover central bus station: 51.1 min51.1 minMagdeburg central bus stationMagdeburg central bus station: 46.9 min46.9 minOsnabrück central train station (…Osnabrück central train station (Eisenbahnstraße): 100.2 min100.2 minBerlin Südkreuz train stationBerlin Südkreuz train station: 39.7 min39.7 minThe Hague (Central Station)The Hague (Central Station): 151.8 min151.8 minAmsterdam SloterdijkAmsterdam Sloterdijk: 105.7 min105.7 minPotsdam central train stationPotsdam central train station: 35.2 min35.2 minLilleno actualsRotterdam Central Stationno actualsGhent Dampoort (Bus parking)no actualsPoznan, Bus StationPoznan, Bus Station: 8.2 min8.2 minWarsaw, Bus Station WestWarsaw, Bus Station West: 10 min10 minBialystok, Bus StationBialystok, Bus Station: 1.6 min1.6 minAntwerp (P+R Luchtbal)Antwerp (P+R Luchtbal): 137.1 min137.1 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/217.3 min1 / 6
Warsaw, Metro Marymont0.9 min2 / 6
Berlin central bus station28.4 min1 / 6
Brunswick central station41.9 min2 / 6
Hanover central bus station51.1 min2 / 6
Magdeburg central bus station46.9 min1 / 6
Osnabrück central train station (Eisenbahnstraße)100.2 min1 / 6
Berlin Südkreuz train station39.7 min3 / 6
The Hague (Central Station)151.8 min1 / 6
Amsterdam Sloterdijk105.7 min1 / 6
Potsdam central train station35.2 min1 / 6
Lille—0 / 6
Rotterdam Central Station—0 / 6
Ghent Dampoort (Bus parking)—0 / 6
Poznan, Bus Station8.2 min1 / 6
Warsaw, Bus Station West10 min1 / 6
Bialystok, Bus Station1.6 min1 / 6
Antwerp (P+R Luchtbal)137.1 min1 / 6

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Białystok → Rijsel66.7%3 / 3
Rijsel → Białystok33.3%3 / 3

Veelgestelde vragen

Is lijn N1325 van FlixBus vaak te laat?

50% van de 6 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 3 minuten en het 90e percentiel 151.8 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 151.8 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn N1325 live?

Open de live kaart en typ N1325 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Białystok naar Rijsel te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.