FlixBus · Bus

Lijn N1222 · Modlin – Wroclaw – Ulm

1107 km · 4 gemeten ritten tussen 10 oktober 2026 en 11 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

E

We hebben tot nu toe 4 ritten op lijn N1222 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

1 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
25%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
6.3 min
typische rit
P90-vertraging
22.2 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 4 ritten
Steekproef
4
4 ritten gemeten · 4 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Modlin Airport → Ulm.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%0246810121416:00: 25%, 416182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maadinwoedonvrizaterdag: 50%, 2zatzondag: 0%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%10 oktober 2026: 50%, 3.2 min, 21011 oktober 2026: 0%, 13.1 min, 211

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Wroclaw, Norwida streetno actualsKornwestheim Pre Waypointno actualsKornwestheimno actualsNowy Dwor Mazowiecki, Warsaw-Modl…no actualsTauberbischofsheim Wörtplatz (ZOB)no actualsWürzburg Main Stationno actualsBayreuth central train stationno actualsBamberg train stationno actualsDresden central station (Bayrisch…no actualsUlm (Eberhard-Finckh-Straße)no actualsSchweinfurt central train stationno actualsWroclaw, Bus StationWroclaw, Bus Station: 22.2 min22.2 minHeilbronn central train stationHeilbronn central train station: 6.3 min6.3 minStuttgart Airport Busterminal (SA…Stuttgart Airport Busterminal (SAB): 13.1 min13.1 minWarsaw, Metro Mlocinyno actualsWarsaw, Chopin AirportWarsaw, Chopin Airport: 3.2 min3.2 minWarsaw, Bus Station Westno actualsLodz, Bus Stationno actualsKornwestheim Post Waypoint 1no actualsKornwestheim Post Waypoint 2no actualsWroclaw, Grunwaldzki Squareno actuals
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Wroclaw, Norwida street—0 / 2
Kornwestheim Pre Waypoint—0 / 4
Kornwestheim—0 / 4
Nowy Dwor Mazowiecki, Warsaw-Modlin Airport—0 / 4
Tauberbischofsheim Wörtplatz (ZOB)—0 / 4
Würzburg Main Station—0 / 4
Bayreuth central train station—0 / 4
Bamberg train station—0 / 4
Dresden central station (Bayrische Straße)—0 / 4
Ulm (Eberhard-Finckh-Straße)—0 / 4
Schweinfurt central train station—0 / 4
Wroclaw, Bus Station22.2 min1 / 4
Heilbronn central train station6.3 min1 / 4
Stuttgart Airport Busterminal (SAB)13.1 min1 / 4
Warsaw, Metro Mlociny—0 / 4
Warsaw, Chopin Airport3.2 min1 / 4
Warsaw, Bus Station West—0 / 4
Lodz, Bus Station—0 / 4
Kornwestheim Post Waypoint 1—0 / 4
Kornwestheim Post Waypoint 2—0 / 4
Wroclaw, Grunwaldzki Square—0 / 2

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Modlin Airport → Ulm0%2 / 2
Ulm → Modlin Airport50%2 / 2

Veelgestelde vragen

Is lijn N1222 van FlixBus vaak te laat?

25% van de 4 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 6.3 minuten en het 90e percentiel 22.2 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 22.2 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn N1222 live?

Open de live kaart en typ N1222 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Modlin Airport naar Ulm te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.